סופ"ש מוקדם מעט

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"ש מוקדם מעט../images/Emo80.gif

אז מה לעשות שממחר בבוקר ועד מחרתיים בצהריים אני לא בבית
? שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- שיהיה סופ"ש מהמם!

yuvizz

New member
דווקא מתאים לי../images/Emo13.gif.

שיר השבוע של איגי-שוב לא היה. שיר השבוע לא של איגי-וואי...לא היה משהו ספציפי בכלל. משהו שעשה את השבוע-ידיד טוב שלי חזר לארץ. משהו שהרס את השבוע-העייפות של אתמול בלילה, משהו ביום ראשון שפשוט לא התחבר. בילוי השבוע-יום ראשון עם נטע בויצמן, אח"כ יום הולדת לנועה ואז אצל שחר. בשני בערב ב8 מילימטר עם שחר עד מאוחר בלילה, אח"כ עם לירי ושחר בבנדיטק עד הבוקר ומשם לדירה של רון הדבורון
, שלישי בבוקר מהדירה של רון לדירה של לירי, אח"כ ביקור עם שחר אצל אבא באולפן, משם הביתה ואז עבודה, היום, ממש כלום ובעיקר השלמת שעות שינה, מחר הסיעה עם שחר למצפה רמון ושדה בוקר, שישי כנראה מרמור ואלנטיין דאי אצל שחר ושבת עבודה. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?-יותר מידי אוכל. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-יום ראשון איזו מכרה פותחת יגורטיה ושני... שני ישד איזה משהו, אבל אשמור אותו לעצמי
. תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לירי. שיהיה סופ"ש מהמם!

Peeeach

New member
סופ"ש נחמד :)

שיר השבוע של איגי- אין לי מה לומר לך ! שיר השבוע לא של איגי- לראות אותך היום משהו שעשה את השבוע- מסיבת סושיי :):) משהו שהרס את השבוע- חוסר חשק כזה חח בילוי השבוע- בית סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אולי הפעם\מסכים מה קניתם השבוע?- נסטי משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- מתכונת בתיאטרון? תמונה שבא לשים- מהמסיבה שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אין על סושי אבל לא צריך להגזים עם זה חחח תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל המתגייסים והמתגיסות ולאלה שכבר בצבא ולעצמי

A m 0 s

New member
אחרי שיעור פרטי במת' שנמשך שעה ורבע

ועוד בשעה כזאת של החיים, אני פשוט רוצה לשחוט מישהו!!!! שיר השבוע של איגי- בעדינות
שיר השבוע לא של איגי- אהה... אני חושב שזה לא פשוט - דנה ברגר משהו שעשה את השבוע- לא בטוח שהיה משהו כזה.. משהו שהרס את השבוע- ואואואואואואוא בזמן האחרון השבועות הרוסים באופן קבוע!! בילוי השבוע- יצאתי אתמול לקניון עם חברה... היה נחמד :p סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- לא חושב שיש! מה קניתם השבוע?- מיתרים לגיטרה... משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אהה?! לא יודע! תמונה שבא לשים- לא בא לשים!! שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שיהיה טוב
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לעצמי; כי אני באמת חושב שמגיע לי

Oyster Girl

New member
ברוך השם ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של איגי- תמיד אוהב תמיד נפגע שיר השבוע לא של איגי- spiderwebs של bo doubt משהו שעשה את השבוע- התקבלתי לתפקיד טוב במשטרה משהו שהרס את השבוע- לא היה בילוי השבוע- יום בחירות שהיה יום חופש
ואכלתי בו לאפה כזאת טעימה אז בכלל
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- לצערי לא יצא לי, היום אולי מה קניתם השבוע?- אוכל והרבה משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אולי הופעה של חמי וירמי אבל ממש לא נראה לי תמונה שבא לשים- מקסיקו, ענת ואני
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אין תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- דנדנית

A m 0 s

New member
../images/Emo207.gifיש תמונה של איגי..

או ב7 ימים או בסופשבוע בעמודים האחרונים של הרכילות... דפדפדתי דפדפתי ופתאום אני רואה תמונה של איגי חמודה לגמרי

למעלה