סופ"ש של שיאים חדשים!

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"ש של שיאים חדשים!../images/Emo80.gif

1. נפתחו שתי הודעות בשבוע שלם! 2. אחת מהן היא סיכום סופ"ש! 3. יש רק הודעה אחת שמפרידה בין שני סיכומי סופ"ש! מ-ר-ש-י-ם-! שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

Oyster Girl

New member
עונה ../images/Emo9.gif ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של איגי- להתעטף בעצב שיר השבוע לא של איגי- sunday morning משהו שעשה את השבוע- המדריך השווה
משהו שהרס את השבוע- קשה לומר בילוי השבוע- מטווחים
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- לא יצא לי... מה קניתם השבוע?- את החדש של דפש מודדדדדדדדדדדד
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- עוד שבוע בקורס...עם המדריך החתיך
תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- בונקר

A t z a

New member
עצוב מה שקורה פה../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי-אין לי מה לומר לך שיר השבוע לא של איגי-ימים רבים, היילו משהו שעשה את השבוע-2 הופעות,השיחה היום עם מיכל
, בעיה שפתרתי בתחילת השבוע,ים עם חברות...כל מיני דברים נחמדים. משהו שהרס את השבוע- מצבי רוח מזוויעים
בילוי השבוע-ראו 2 תשובות אחורה. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-
מה קניתם השבוע?-סיגריות? משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-יום עצמאות, בית ריק לשלושה שבועות. תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-אני דינוזאור. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-מיכל
מה הייתי עושה בלעדייך
?

Peeeach

New member
חח אני יודעת שזה איחור רצחני

אבל באלי! שיר השבוע של איגי- אמממ.. אולי דולי?חח שיר השבוע לא של איגי- שירים של שניה טוואין או איך שלא כותבים את זה בעברית..חח נזכרתי בה לפתע.. משהו שעשה את השבוע- אממ.. כלום משהו שהרס את השבוע- כלום בילוי השבוע- הפינה החמה.. לצפונים והמרכז- הפינה החמה זה מקום בכל המןו המון סמבוסקים כשאתה רעב באמצע הלילה זה בא אש.. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אממ... המסור 4 מה קניתם השבוע?- רגיל- (נפרט) כיפלי,סמבוסק,בירה וסיגריות משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- חח מתכונת ? רוקע"צ!!!!!!1 מי הולך? תמונה שבא לשים- אשים מהצפון שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- מממ.. אין תודה לאל תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לדנה
דונט בי סאד.. הפורום יהיה בסדר..

A t z a

New member
../images/Emo3.gifלצערי...../images/Emo80.gif

"ילדים" כמוני שחוגגים 19 בקרוב לא הולכים יותר לאירוע הזה ששורץ טרולים קטנים...זה מותר עד גיל 18 גג

Peeeach

New member
נגיד לך למה את פלצנית דנה?חחח

זה כי את גרה במרכז, אז את מוכנה לוותר על זה כי יש שם כמה ילדים קטנים.. בגלל שממילא שבוע הבא כל האומנים האלה יופיע 2 דק' מהבית שלך! אבל אצנו זה פאקינג באר שבע!! ביום שאיפה הילד יגיעו לבאר שבע אריק שרון יתעורר והמשיח ידפוק לי בדלת!! (ואגב שנה שעברה היינו עם איזה 17 אנשים בני 20+)

A t z a

New member
מור../images/Emo6.gif../images/Emo80.gif

תאמיני לי, אני הבנאדם ה-א-ח-ר-ו-ן שיוותר על הופעה שהוא אוהב, טוב שחרשתי את כל הארץ בגלל הופעות שהתחשק לי להיות בן שוב ושוב, ואני פשוט לא חושבת ששווה לי ללכת למקום מפוצץ ילדים קטנים (אין מה לעשות, 90% מהאוכלוסיה שם עדיין לא הגיעו לגיל ההתבגרות) רק בשביל 20 דקות מהלהקה האהובה עליי, שבכל מקרה אלך להופעה שלה בעוד שבועיים בדיוק
.... אבל תהני

Peeeach

New member
חח אוקי......

עכשיו אני מסכימה איתך חח הייתי שם, באמת מפוצץ בילדים קטנים ומשום מה בפרחות וערסים.. איך הם מגיעים לכל מקום זה משהו.. האמת שאיפה הילד לא נתנו כ"כ בראש.. אבל פסאאדר.. היה סבבה בסה"כ. עד כאן העידכון של מור על רוק עצמאותD:

למעלה