סיכום שבועי

דורון 345

New member
../images/Emo42.gif סיכום שבועי ../images/Emo29.gif

מי שלא מסכמ"ש - כאפות
שיר השבוע של יוני: שיר השבוע לא של יוני: יום הכי טוב בשבוע: יום הכי פחות טוב בשבע: משהו טוב שקרה השבוע: משהו לא טוב שקרה השבוע: ציטוט/פאדיחת השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: תכנית השבוע: איש שעשה לך את השבוע: אמן שעשה לך את השבוע: התחדשות השבוע: תמונה שבועית: סמיילי שמסכם את השבוע: תוכניות לשבוע הבא: משהו שבא לכם להוסיף: שאלת השבוע: שמעתם את האלבום החדש של מרסדס?! אם כן, דעתכם?...
שבוע טוב!

דורון 345

New member
ועונה... ../images/Emo6.gif

שיר השבוע של יוני: העיקר הבריאות, אנבאל לי
שיר השבוע לא של יוני: זהות, מה פתאום - מרסדס בנד יום הכי טוב בשבוע: שלישי - רביעי - חמישי - שישי יום הכי פחות טוב בשבע: לא'דעת, ראשון?
משהו טוב שקרה השבוע: ההורים בחו"ל!
משהו לא טוב שקרה השבוע: במהלך מלחמת כריות נתתי לחבר שלי מכה באף והוא התחיל לדמם
(אז כדאי תיזהרו ממני!
) ציטוט/פאדיחת השבוע: מתארגנים לארוחת בוקר: *בן בא לקחת כוסות פלסטיק* הוא: "את רוצה כוסות כאלה או...?" אני: "כוסות אמיתיות! מה, אנחנו משחקים?!" הוא: "נכון! אנחנו לא ילדים!" ~מוציא שוקו מהמקרר~
ספר השבוע:
סרט השבוע: "הכי טוב שיש"
תכנית השבוע: בקושי ראיתי טלוויזיה, אבל אם כבר אז הפיג'מות איש שעשה לך את השבוע: שקדשקדשקד וגפן! ובן! אמן שעשה לך את השבוע:מרסדססססס
התחדשות השבוע: החדש של מרסדס? תמונה שבועית: אני ושאנטי
סמיילי שמסכם את השבוע:
תוכניות לשבוע הבא: לא'דעת
משהו שבא לכם להוסיף: אני שמחההההההה שאלת השבוע: שמעתם את האלבום החדש של מרסדס?! אם כן, דעתכם?... אעאעאעאעאעאעה
(האמת היא שבנתיים אני אוהבת איזה חמישה שירים. לאט לאט.
) שבוע נפלא שיהיה!

אני כ"כ עייפה ../images/Emo199.gif../images/Emo1.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אחרי לילה לבן סוער במיוחד
(אהמ! מרווה!) שיר השבוע של יוני: "תני לזה ליפול". כי באו אליי שתי חברות, ניצן ומרווה, וכל פעם כשהזכירו את השם "ניצן" לא הפסקנו לשיר את זה!
שיר השבוע לא של יוני: משהו רנדומלי מהאלבום "ברזל ואבנים" של נעם רותם. אני פשוט שומעת את זה כל הזמן, אני לא מסוגלת לבחור אחד
יום הכי טוב בשבוע: היום!!!! ואתמול! ששניהם נורא מבולבלים לי כבר מבחינת השעות כי לא ישנתי המוווון זמן
אתמול באו אליי שתי חברות, והסתובבנו קצת בירושלים, והייתי פעם ראשונה במחניודה, וזה קצת עצוב. הן לא מכירות את ירושלים וכבר היו שם.
אח"כ חזרנו הביתה והכנו פאנקייקס, שהיו כל כך טעימים והכנו לגדוד שלם בערך ואין לי מושג מי סיים אותם! ועשינו סוג של לילה לבן וראינו סרט אימה-בערך שהיה דווקא נורא מיוזיקלי ויפה. יום הכי פחות טוב בשבע: אהההה... מי זוכר!
משהו טוב שקרה השבוע: זיפר-אלטרנטיב שהיה היום. הפעם, לשם שינוי, לא הגעתי בקו האחרון עם הלשון בחוץ יש!
משהו לא טוב שקרה השבוע: להגיד כן ואז להגיד לא ואז להגיד כן. אני מסוגלת להתחרפן מזה. ציטוט/פאדיחת השבוע: "אההה פףףףף, אה פחחחחח, אה ס'ההההה". "מה מה מה, מה ת'צוחקת?" (הליכה ברווזית של ערס
) ספר השבוע: "משהו פשוט מסובך" שעוד לא סיימתי *שקד, תיזהרי ממני. הנעל שלי יותר כבדה!
* סרט השבוע: פאנטום האופרה - ריפו. משהו כזה. זה קצת מגעיל, יש חלקים שרואים איברים פנימיים ודם, אז אני מסתתרת. אבל זה ממכר! מלא שירים נדברו לי לראש! + אני רואה יותר מידי סרטים לאחרונה, קצת עצוב
הלכתי לקולנוע לראות גם את "מסיבת רווקות" והאמת שזה לא רע. רק ההתחלה דיי... מטרידה.
תכנית השבוע: "אילו באמת היית מכיר אותי" שהיה ב-MTV. מה, יש שם אחלה סדרות
איש שעשה לך את השבוע: ניצן, מרווה, שקד, גפן, דורון. לא נראה לי הספקתי לדבר איתך בכלל, דורון, אבל פשוט הרבה דברים הזכירו לי אותך אז אני כל הזמן חושבת על דברים שקשורים אלייך
אמן שעשה לך את השבוע: נעם רותם. ומיכל גבע, שאני כבר לא יכולה לחכות להופעה שלה שתהיה באוזן השלישית ביום שני! התחדשות השבוע: גרביים עם סמיילים. כולם יודעים שיש לי חולשה לגרביים, אבל זה היה פשוט אדיר! סמיילי בוכה, סמיילי עם משקפיים, סמיילי שמח, סמיילי מנפח בלון. 5 זוגות ב-20 ש"ח בשוק! (איזה מוזר זה להגיד "שוק", אני לא רגילה
) + כובע רחב שוליים ב-10 ש"ח. ורוד
+ רב קו! עכשיו אין יותר חופשי יומי, עכשיו אני צריכה לשמור על הכרטיס שלי לנצח, וכל פעם שאני בתל אביב להטעין בו 14 ש"ח לכל היום.
תמונה שבועית: מרווה, אהמ. מרווה. את מתבקשת לשלוח לי את התמונות! סמיילי שמסכם את השבוע:
כמה צחקתי אתמול, אמאל'ה. פשוט לא הפסקתי. כאבה לי הבטן כ"כ! תוכניות לשבוע הבא: משהו שבא לכם להוסיף: שאלת השבוע: שמעתם את האלבום החדש של מרסדס?! אם כן, דעתכם?...

אופס, שכחתי לענות על הסוף../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

תוכניות לשבוע הבא: יש לי 2 מבחנים בלשון. אחד ביום ראשון, אחד בשישי + יש הופעה של מיכל גבע באוזן השלישית + רופה שיניים
משהו שבא לכם להוסיף: התגעגעתי לסיכום שבועי! שאלת השבוע: שמעתם את האלבום החדש של מרסדס?! אם כן, דעתכם?... לא שמעתי
ולא יצא לי להתעמק בהם כ"כ, אז אני לא יודעת. אני מכירה רק שירים בודדים.

Blue Emptiness

New member
אשכרה הזמן היחיד שלא צחקנו היה כשישנו ../images/Emo6.gif

היה כל כך כיף ואני מהת עליך ועל ניצוש וצריך שוב ותבואי לצפון הרחוק! וזה "ריפו, האופרה הגנטית", גבי.
מעלה את התמונות לאלבום ההוא! אשלח לך כשתתחברי למסן! אה פףףףףף חמודה.

אני! אני! אני! ../images/Emo3.gif../images/Emo122.gif

שיר השבוע של יוני: הצגה יומית + הרגלים רעים + חמאה (ובכלל כל הדיסק 'הרגלים רעים' כי הוא כ"כ טוב שאפילו אמא נהנת לשמוע אותו ולא צועקת עליינו לכבות) שיר השבוע לא של יוני: מיליארד טועים - אביב גפן (גפן עושה אותו ממש טוב בגיטרה) יום הכי טוב בשבוע: לא יודעת יום הכי פחות טוב בשבע: לא יודעת משהו טוב שקרה השבוע: המשכתי את הפאזל, קניתי בגדים, חברה תפרה לי תיק מממש יפה, עשיתי בייביסיטר והרווחתי כסף! משהו לא טוב שקרה השבוע: איש דביל! מנקה דבילית! הבייביסיטר היה מוזר... ציטוט/פאדיחת השבוע: "אוי אמא אנחנו בדיכאון!!
" *נכנסת לזארה* "אוי אמא אנחנו כבר לא בדיכאון!!!!!" ספר השבוע: - סרט השבוע: - תכנית השבוע: ילדי ראש הממשלה
איש שעשה לך את השבוע: גופיייייייייייייייייי הכפרעלייה! (גבי - שקט). אמן שעשה לך את השבוע: יוני
התחדשות השבוע: קצת בגדים, תיק שחברה שלי תפרה לי
תמונה שבועית: - סמיילי שמסכם את השבוע:
תוכניות לשבוע הבא: לזרום עם מה שיצא. משהו שבא לכם להוסיף: - שאלת השבוע: שמעתם את האלבום החדש של מרסדס?! אם כן, דעתכם?... לא שמעתי! לא רוצה לשמוע

gafnona

New member
../images/Emo204.gif../images/Emo41.gifסכמ"ש../images/Emo70.gif

שיר השבוע של יוני: הרגלים רעים
שיר השבוע לא של יוני: מילארד טועים/אביב גפן + time of your life/green day
יום הכי טוב בשבוע: שישי
יום הכי פחות טוב בשבע: ראשון
משהו טוב שקרה השבוע: זארה, הארי פוטר, עוגיות, סדר בארונית...
משהו לא טוב שקרה השבוע: איש מעצבן + שקד הכריחה אותי למחזר את כל המחברות של שנה שעברה, הבעיה היא שיש להם סליל מתכת! אז הוצאתי לכולם את הסליל וכל החדר שלי התמלא במלא חתיכות נייר קטנות ובמשך שעתיים הייתי צריכה לנקות את הכל!
ציטוט/פאדיחת השבוע: מה ששקד אמרה.
ספר השבוע: סיפור אהבה אמיתי עצוב במיוחד/ג'ארי שטיינגרט - את האמת, לא משהו בכלל (קראתי כולה 14 עמודים
) והתרגום שלו לעברית גרוע: "היי ג'פרי" "היי אתה בעצמך!" אמר הסמור. --נו באמת!--
סרט השבוע: הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2 והאחרון בהחלט!!!!
תכנית השבוע: o.c איש שעשה לך את השבוע:שקדי החמודה שלי
ואלעד
אמן שעשה לך את השבוע: יוני בלוך התחדשות השבוע: בגדים!
תמונה שבועית:
סמיילי שמסכם את השבוע:
תוכניות לשבוע הבא: אנערף... משהו שבא לכם להוסיף: לא רוצה לעשות את החוברת באנגלית, לא רוצה לעשות את העבודה במת' ולא רוצה להתחיל ללמוד לשום תאוריה
שאלת השבוע: שמעתם את האלבום החדש של מרסדס?! אם כן, דעתכם?... לא

ננעעםם

New member
מסכמ"ש

שיר השבוע של יוני: הצגה יומית שיר השבוע לא של יוני: הכי יפה בעיר (מרסדס בנד) יום הכי טוב בשבוע: רביעי (הארי פוטר) יום הכי פחות טוב בשבע: חמישי (בגרות) משהו טוב שקרה השבוע: הארי פוטר, על האש פתיחת חופש משהו לא טוב שקרה השבוע: בגרות ציטוט/פאדיחת השבוע: ספר השבוע: ימים יגידו אנה (מה אני יעשה עוד לא סיימתי אותו) סרט השבוע: הארי פוטר תכנית השבוע: רמזור איש שעשה לך את השבוע: אמן שעשה לך את השבוע: התחדשות השבוע: בגדים תמונה שבועית: סמיילי שמסכם את השבוע: תוכניות לשבוע הבא: עבודה עבודה עבודה משהו שבא לכם להוסיף: אם אתם הולכים לראות הארי פוטר, בבקשה לא בסינמה סיטי...(אין לי כח לננקות אחריכם) שאלת השבוע: שמעתם את האלבום החדש של מרסדס?! אם כן, דעתכם?... :

gafnona

New member
חהחה

הלכתי לראות את הארי פוטר, ודווקא כן בסינימה סיטי! אבל למזלך אח שלי אמר לי שאחרי השבוע עבודות רס"ר שלו הוא רגיש לנושא הניקיון וזרקנו את הפופקורן בפח!

למעלה