סיכום שבועי

We Never Close

New member
../images/Emo42.gif סיכום שבועי ../images/Emo42.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: איך עבר עליך השבוע: סופ"ש טוב!!

bep2cell

New member
אפצ'יייי

משהו טוב שקרה לך השבוע:קיבלתי ג פעם ראשונה משהו רע שקרה לך השבוע:קיבלתי אותו שלוש שעות לפני השעה בה הייתי הולך הביתה בכל מקרה, ואני חולה כבר שבוע שיר שלא הפסקת לשמוע:Dio - Caught In The Middle השיר הכי טוב אי פעם! התחדשות השבוע: קלגרון! P: תוכנית השבוע:האוס, סאות'פארק שחזרה בהמשך עונה חדשה סרט השבוע:סערה בכדור הארץ. כמה סרטים עם אותה עלילה בדיוק אפשר לעשות?? ספר השבוע:יומנו של חנון 2- הפעם באנגלית מאכל השבוע:העוף בצ'ילי שלפי החשד שלי בגללו אני חולה יציאת השבוע:בע משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:להוריד השימוש בטישו למינימום אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\\יציאת\\מילת השבוע: תמונת השבוע: לא קשור לכלום, אבל משעשע התוכניות שלך לשבוע הבא: איך עבר עליך השבוע: כמו בכותרת

חחח התמונהP-D

העוף בצ'ילי
ואל תדאג, תבריא ותהיה חזק! זה בטח מזג האוויר ההפכפך, במהירות שבא נהיית חולה, ככה תהיה בריא.

bep2cell

New member
אני שמח שהתמונות משעשעות אתכם :)

המנה הזאת היתה ממש טעימה בפעם הראשונה שאכלתי אותה, ומאז כל פעם שאני לוקח אותה היא פחות ופחות טובה. הפעם תוך כדי שאכלתי הרגשתי שאני מתחיל להיות חולה. מעכשיו אני באמת לא מזמין אותה יותר

Marg H

New member
../images/Emo192.gif

Just came to say hello. אני אסכם את השבוע שלי שבוע הבא מבטיחה. על הצד החיובי חזרתי לראות CSI, כמובן לאס וגאס בינתיים. עונה 10. אולי נשלים עונות 8-9, אולי לא. ויש לי גם ספויילר נחמד לעונה 10 למעריצים שאבדו בדרך. (אני אשרשר אותו להודעה הזו) אני טסה לפולין סוף סוף ביום שלישי. מטורף. אני לחוצה מזה ואני לא יודעת למה. יש לי יום הולדת מחר, אז זה אומר שעוד שנה עברה. אני בכיתה י"ב אז אני בלחץ אטומי כי עוד מעט כבר תגמר המחצית הראשונה. על החייים ועל המוות. סוף שבוע מדהים שיהיה לכולנו!

Marg H

New member
|ספויילר|

אולי אתם יודעים אולי לא. ג'ורג'יה פוקס הייתה אמורה לחזור למספר פרקים בעונה ה-10 של CSI. עכשיו הוחלט ופורסם, היא חזרה לכל העונה. אני שמחה ועצובה ביחד. בנוסף עוד ספויילר. שרה וגריסום התחתנו.

אל תהיי לחוצה בכלל!

יהיה טוב, תהיי חזקה
תישברי שצריך, תוציאי הכל. את נוסעת למען מטרה טובה

trigotrigo

New member
יאו פאו

משהו טוב שקרה לך השבוע: אני לא צריך לעזוב את העבודה! מסתדר עם הלימודים! ומשחק הפתיחה של היורוליג! משהו רע שקרה לך השבוע: סתם נאחס אישי שיר שלא הפסקת לשמוע: Mais Que Nada התחדשות השבוע: waistbands חדשים תוכנית השבוע: תעופה בחקירה סרט השבוע: נה. רציתי ללכת לראות, ואז גיליתי שכבר סגרו את הקולנוע בעזריאלי ספר השבוע: מחר אני אדע
מאכל השבוע: קובה יציאת השבוע: אין יציאה! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: תחילת סמסטר א' באוניברסיטה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את המרצים!
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: מי שנולד בבית ישראכרט, מקבל פטור מ"עמלת חיוב נדחה" לכל החיים תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: ללמוד הרבה איך עבר עליך השבוע: בסך הכל בסדר

עונה!

משהו טוב שקרה לך השבוע: מצדה
משהו רע שקרה לך השבוע: אממ לא יודעת מה קרה באמת שיר שלא הפסקת לשמוע: mama's song- carrie underwood התחדשות השבוע: לא חושבת שיש אחד תוכנית השבוע: וואי בקושי ראיתי טלוויזיה, ממש לא יודעת סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע: עוגה שהכנתי
יציאת השבוע: מצדה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלום אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין אחד ספציפי ציטוט\יציאת\מילת השבוע: אוף חח תמיד אחרי שבת אני שוכחת תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: אני ממש רוצה לקנות גלידה, ודברים לאומנות איך עבר עליך השבוע: היה נורא נחמד ואופטימי

We Never Close

New member
../images/Emo195.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה סופ"ש מטורף [באופן חיובי] ומדהים משהו רע שקרה לך השבוע: לא משהו שאני זוכרת, אבל פסקול העשור של ערוץ 24 היה קצת מבאס שיר שלא הפסקת לשמוע: כל מה שנשאר התחדשות השבוע: כלום תוכנית השבוע: האוס סרט השבוע: הבועה ספר השבוע: לא קראתי מאכל השבוע: אין יציאת השבוע: סופ"ש באיזשהו מקום ליד ירושלים משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: טיול שנתי
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את האנשים שהייתי איתם בשבת, אבל זה לא יקרה
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: בטוח היו אבל אני לא זוכרת כלום תמונת השבוע: התוכניות שלך לשבוע הבא: ללמוד מתמטיקה, וטיול שנתי! איך עבר עליך השבוע: יופי טופי

למעלה