פרויקט לסוף השבוע

chayahd99

New member
../images/Emo42.gif פרויקט לסוף השבוע

מתכננים לתפור שמיכה מהירה במהלך סוף השבוע
או אולי אתם מכינים עוד בלוק ליצירה ותיקה
שרשרו את תוכניותיכם כאן
כמובן, תמונות יתקבלו בברכה

ayala26

New member
שמיכה שלמה בסוף שבוע אחד?

אנחנו נוסעים בסוף השבוע אז אני נפרדת ממכונת התפירה אבל זה לא אומר שאני לא יכולה לעשות קצת קרייזי קווילט!! הרי בשביל רקמה צריך רק חוט ומחט (ואולי גם כמה חרוזים)

יאמה

New member
לי יש תוכנית לזמן הקרוב

להכין תמונה מטלאים, אפליקציות וריקמה חופשית במכונה, שעדיין לא התנסתי בה מעולם
משולבת עם עוד חומרים כמו פימו (מה שקרוי ). בנתיים רק ציירתי שרטוט ראשוני...

הדור

New member
יאמה../images/Emo140.gifחפסי את t42,היא אלופה בתפירה חופשית

יאמה

New member
היא באמת אלופה

אבל היא גרה רחוק ממני (אני מחיפה). בבוסתן הגליל הציעו סדנה ואני מתכוונת להירשם אליה, אבל זה רק עוד כמה חודשיים. אני אנסה קודם לבד, נראה מה יצא

ayala26

New member
אני התחלתי לבד

פשוט צריך להתאמן קצת לפני ששולטים בתנועה.

roshida

New member
שאלה לאיילה-

אני יודעת שאת לומדת בעיקר לבד. איך למדת לרקום? יש לך אתרי אינטרנט או ספרים מומלצים? נראה לי שהדבקת אותי בשיגעון הקרייזי קווילט.

ayala26

New member
היה לאמא שלי פעם ספר

צר וארוך בעברית של כל מיני תכים וספר אחר של דוגמאות וכך למדתי בעצם. אבל ממש בשביל קרייזי קווילט יש לי ספר אחר: http://books.google.nl/books?id=uXEIac_-wbsC&printsec=frontcover&dq=an+encyclopedia+of+crazy+quilt+stitches&client=firefox-a&sig=C-N-Tcojys32pdGIPr3wHap4rxk בקישור אפשר לדפדף בכמה דפים. גם במגזין Quilting arts יש תמיד הסברים למוטיבים של רקמה וגם מתמונות ובעיקר מהבלוג Honey Bee's Bliss שמפרסמת בלוקים בשלבי הכנה וגם הכינה את המדריך להכנת בלוק קרייזי קווילט: http://honeybeesbliss.blogspot.com/2008/01/how-to-create-crazy-quilt-block.html

ayala26

New member
אבל כמובן קרייזי קווילט זו רקמה ידנית

ולא רקמה חופשית במכונה. במכונה למדתי תוך כדי נסיון ואני עדיין באימונים. בחוברת של המכונה שלי יש הסבר איך להרכיב את הרגלית המיוחדת וזהו.

roshida

New member
תודה!!!!

בריקמה במכונה די התמקצעתי, אבל מעולם לא רקמתי ביד. בזמן האחרון פתאום מתחשק לי לעבוד עם חוט ומחט.

ayala26

New member
אז קבלי עוד זריקת חשק

זה באמת כיף ואפשר לעסוק בכך גם כשלא יכולים לשבת מול המכונה. בימי השמש שנפלו עלינו עכשיו אין כיף מזה - לשבת בגינה בשמש ולרקום!

ayala26

New member
בדרך כלל אני לא אוהבת את השאלה הזו../images/Emo6.gif

אולי בגלל שחבר שלי וחמותי משגעים אותי. אני רק לוקחת כפתור ליד והם כבר צריכים לדעת "מה זה יהיה"
אבל במקרה זה כתבתי על כך בבלוג שלי - זה יהיה קישוט לתיק איפור.

למעלה