שאלון קצר להתחלה
..

../images/Emo42.gifשאלון קצר להתחלה../images/Emo42.gif..

שם: גיל: איך התחלת לראות CSI: CSI אהוב: דמות אהובה: משהו על עצמך:

Lost Lullaby

New member
../images/Emo3.gif

שם: ליבי גיל: 16.5 איך התחלת לראות CSI:
CSI אהוב:
דמות אהובה:
משהו על עצמך: היי:$

Lirchu

New member
../images/Emo13.gif

שם: לירי גיל: 16 וחצי איך התחלתי לראות CSI: ככה בטעות פתחתי TV וראיתי ומאז התמכרתי
CSI אהוב: איי דונט נואו.. משהו על עצמי: הממ...אני מתמכרת בקלות!

ברהה1

New member
עונה

גיל: תכף 15 איך התחלת לראות : ראיתי פרק עם אחותי פעם אחת כששעמם לי בעונה הראשונה של מיאמי ואהבתי. סי אס אי אהוב: מיאמי דמות אהובה: הורישיו והחדש בעונה השלישית (זה שהחליף את ספיד) משהו על עצמך: אממ...אני גם בפורום ורוניקה מארס, ואני בכללי ממש מעריצה את הערוץ אקסטרא הוט

:)

שם:מעיין גיל:16 איך התחלת לראות CSI:ממזמן... בימים שהוא היה משודר בערוץ סינמה אקשן(?). CSI אהוב:כולם אהובים עליי. זה כמו לבחור את מי אני הכי אוהבת- אימא או אבא
. דמות אהובה:ווריק, וולף(החדש במיאמי) ודני. משהו על עצמך:אני מכורה לטלוויזיה קצת. אני רואה: CSI(כמובן
), ורוניקה מארס, אי.אר, חברים, סיינפלד, אבא אמריקאי, משפחת סימפסונס, בנות גילמור, תהרוג אותי וזהו, חוק וסדר, דריה, סקס והעיר, בטיפול, הטופ מודל, באפי, פיירפליי ועוד כמה שאני לא רואה בצורה מסודרת.

תשובות

שם: אלעד גיל: גריסום (סתם, 22) איך התחלתי לראות CSI: דרך ידידה טובה שלי שהתמכרה והחליטה למכר גם אותי דמות אהובה: שרה משהו על עצמי: התחלתי לכתוב פנפיק די רציני של CSI על הפגישה הראשונה של גריסום ושרה, אבל לצערי מעולם לא יצא לי לסיים אותו.

Niff74

New member
עוד תשובות... ../images/Emo54.gif

איך התחלת לראות CSI: - די בטעות, בתקופת מבחנים (כרגיל) - פרק ראשון עונה שניה לפי המלצה של עיתון העיר. עד היום לדעתי העונה הטובה ביותר. מהפרק השני החלטתי שאין מצב שאני אפספס פרקים, מהשמיני התחלתי להקליט, מה-15 הפכתי לשיפרית ללא תקנה, ומיד לאחר מכן מיהרתי וקניתי את העונה הראשונה בדיוידי (ומאז לא הבטתי לאחור). CSI אהוב: רק Vegas. דמות אהובה: Sara, Sara ושוב Sara... ואסור לשכוח את Brass! משהו על עצמך1: מי אתם חושבים גרם לאלעד להתמכר?
משהו על עצמך2: מכורה לספוילרים בצורה סופנית, ול-YTDAW.

Obi Dan Kenobi

New member
שני אדומים של מ"כ בפורום אחד.

במקרה זהיתי אותך, אפילו שכרגע הניק שלך שחור.

kerry cordano

New member
me

שם:שירה גיל:22 איך התחלתי: לא זוכרת פה ושם CSI אהוב: רק לאס ווגאס.. וכל השאר חיקויים דמות אהובה: שרה אנד גריסום

סקווצ

New member
/

שם:רותם גיל:16.5 איך התחלת לראות CSI:מחברה שהכריחה אותי לראות פרק ולהנות ממנו CSI אהוב:אין דמות אהובה:ניק משהו על עצמך:נקבה

שלמונזה

New member
אני עונה ../images/Emo168.gif

שם: יפית גיל: 26 איך התחלת לראות CSI: ערוץ אקסטרה הוט, דיויד קרוזו מה עוד אפשר לבקש? CSI אהוב: מיאמי, לא מכירה את השאר דמות אהובה: כמובן הורשיו משהו על עצמך: מנהלת פורום רוק ישראלי בתפוז

שלמונזה

New member
לקחו לי את המחשב באמצע ../images/Emo168.gif

הפואנטה היתה מנהלת את פורום רוק ישראלי בתפוז, וחולה על מוזיקה ישראלית

הדמר

New member
ואלה תשובותיי

בס"ד שם: הדס גיל:שמור במערכת איך התחלת לראות CSI: ממש בטעות ראיתי את זה עם חברה שלי ולקח לי שבועות עד שהבנתי מה היתה הסדרה ואז לחזור אליה ומאז אנחנו לא יכולים להפרד. CSI אהוב: לאס וגאס אם כי לא יוצא לי לראות את האחרים. דמות אהובה: התחיל בניק אבל כיום זה כולם משהו על עצמך:

עונה

שם: נסטיה גיל:16 איך התחלת לראות CSI: כשהיתחלו לשדר את זה בHOT הרגיל כשלא היה עדין את אקסטרא...אהבתי את זה CSI אהוב: מיאמי...גם ניורק היה נחמד דמות אהובה: הורשיו קיי משהו על עצמך: "החיים מצחקים אז תצחק"

karenrac

New member
אני

שם: קרן גיל: 21 איך התחלת לראות CSI: העברתי לערוץ 11 בטעות ובדיוק שידרו את הסידרה (עוד בעונה הראשונה) CSI אהוב: לאס וגאס וניו יורק דמות אהובה: גריסום

liavsayegh

New member
אני ../images/Emo13.gif

שם: ליאב גיל: 14 וחצי איך התחלת לראות CSI: פעם שזה היה משודר רק בערוץ 11 נראה לי (לפני 4 או חמש שנים) אבא שלי תמיד היה רואה ופעם הצטרפתי לראות והתמכרתי. CSI אהוב:מיאמי
דמות אהובה:אממ קשה לבחור. קלי חמודה וגם הורישיו. עזבו, כולם אהובים! משהו על עצמי: אממ אוהבת את כל סדרות המשטרה והרופאים ומכורה לסרטי אימה

ol9it

New member
עונה ......./images/Emo24.gif

שם : אולה (אולי) גיל : 17 וחצי איך התחלתי : ראיתי מהעונה שהראו אותה בסינמה אקשן או מה שזה לא יהיה , כי התמכרתי לגירסת העבר פרופיילרק ועוד אז רציתי ללמוד קימנולוגיה אז זה מעניין אותי בפרט - חוץ מזה שיש אחלה קאסט (בכולם) CSI אהוב : יש כזה למישהו כולם אהובים נראה לי זו הסדרה היחידה שאין לי מישהו שאני שונאת ( אפילו דמויות המשנה כמו גרגי חמודות) משהו עלי : אהמ אני מכורה קשות ך- CSI אבודים ורוניקה מארס והאוס

liavsayegh

New member
../images/Emo45.gif סחטיין על כל הסדרות שאת אוהבת

כל האהובות עליי

Gn434

New member
פרופיילר-זו הסדרה על זאתי

שפותרת פשעים, רק מלראות את זירת הפשע? הפסיכולוגית?

למעלה