שכחנו סקר סופ"ש.. אבל בכל זאת

• פותח הנושא m757
  • פורסם בתאריך

m757

New member
../images/Emo42.gifשכחנו סקר סופ"ש.. אבל בכל זאת ../images/Emo70.gif

שם:
אלבום השבוע:
שיר השבוע של קורין:
שיר השבוע לא של קורין:
שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב:
מצב הרוח שלי עכשיו:
הרגע הטוב בשבוע:
הרגע הפחות טוב בשבוע:
סיכום השבוע במשפט אחד:
תכניות לשבוע הזה:
ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) :
תמונה:
חפירה אחרונה בהחלט לגבי האח הגדול - האם ראיתם את התוכנית? אם כן, בגדול, מה חשבתם על ההתנהלות של קורין בבית האח הגדול?
הופעות - ההופעות הולכות ומתקרבות, איזה שיר של קורין שלא שמעתם אף פעם בהופעה הייתם רוצים לשמוע בהופעות הקרובות?

גלים מעגלים געגועים אל חוף

שם:דנה גיל:15 וחצי מגורים: אלבום השבוע:"שלום חנוך" שיר השבוע של קורין: מעיין שיר השבוע לא של קורין:אומרת לי לעד שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב:המממ לא יודעת... מצב הרוח שלי עכשיו:נחמד... הרגע הטוב בשבוע:הממ שיצאתי קצת מהבית הרגע הפחות טוב בשבוע:הגיוס של אחי....זה היה אחד הרגעים המרגשים והעצובים ביותר שחוויתי... סיכום השבוע במשפט אחד:היה שבוע מעניין מאוד!! תכניות לשבוע הזה: לבלות עם חברים קצת גיטרה וקצת שיעורים.... ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) : תמונה: חפירה אחרונה בהחלט לגבי האח הגדול - האם ראיתם את התוכנית? אם כן, בגדול, מה חשבתם על ההתנהלות של קורין בבית האח הגדול? הממממ אני חושבת שההתנהלות שלה הייתה בסדר... אין לי מה להוסיף יותר בנידון כתבתי הרבה על זה הופעות - ההופעות הולכות ומתקרבות, איזה שיר של קורין שלא שמעתם אף פעם בהופעה הייתם רוצים לשמוע בהופעות הקרובות?

m757

New member
"ראיתי שראית אותי.." ../images/Emo122.gif

שם: מיכל גיל: 16 מגורים: ירושלים אלבום השבוע: texas flood שיר השבוע של קורין: אנטרטיקה שיר השבוע לא של קורין: קול פנימי - נעם רותם
שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב: קורים דברים מצב הרוח שלי עכשיו: טוב
הרגע הטוב בשבוע: היציאה לחופש הרגע הפחות טוב בשבוע: דווקא היה בסדר..
סיכום השבוע במשפט אחד: היה נחמד.
תכניות לשבוע הזה: נסיעה לתל אביב, ים והופעה של אסף אמדורסקי !
ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) : תמונה: חפירה אחרונה בהחלט לגבי האח הגדול - האם ראיתם את התוכנית? כן !
אם כן, בגדול, מה חשבתם על ההתנהלות של קורין בבית האח הגדול? בואו נסכם את זה בזה שקורין הייתה הדמות הכי טהורה וכל הכבוד על זה שלא רבה עם אף אחד.
הופעות - ההופעות הולכות ומתקרבות, איזה שיר של קורין שלא שמעתם אף פעם בהופעה הייתם רוצים לשמוע בהופעות הקרובות? אווו... את יפה ! או השקט..

tomerldt

New member
"לקבלת הסמלת המחלקה תימתח להקשב!"

שם: טוראי תומר מדמוני גיל: 18 מגורים: ירושלים אלבום השבוע: שלמה ארצי - שירי אהבה שלי שיר השבוע של קורין: בואי אליי שיר השבוע לא של קורין: עיניים זרות - רונה קינן שיר לפתוח איתו את השבוע הקרוב: הייתי רוצה להגיד - "זכיתי לאהוב" מצב הרוח שלי עכשיו: אחלה, עייף אבל אחלה! הרגע הטוב בשבוע: הטירונות והשיחות בלילה
הרגע הפחות טוב בשבוע: הארוחות בצבא, אבל נוו... לא נורא סיכום השבוע במשפט אחד: הצבא זו הקייטנה הטובה ביותר שהייתי בה עד כה! תכניות לשבוע הזה: להיפגש עם אנשים מסוימים
לישון!! ולאכול אוכל נורמלי בבית לפני החזרה לבסיס ציטוט השבוע (מתוך שיר\ספר\טלויזיה\כל דבר אחר) : "כמו כמו כמו כמו כמו...." תמונה: אין לי כוח להעלות היום \= חפירה אחרונה בהחלט לגבי האח הגדול - האם ראיתם את התוכנית? לא המפקד! אם כן, בגדול, מה חשבתם על ההתנהלות של קורין בבית האח הגדול? כפרה עליה, אמנם לא ראיתי אבל שמעתי מאנשים מה קורה איתה, אני חושב שהיא הייתה היא וזה הכי חשוב! היא לא ניסתה לקנות אף אחד! פשוט לחבק אותה!! הופעות - ההופעות הולכות ומתקרבות, איזה שיר של קורין שלא שמעתם אף פעם בהופעה הייתם רוצים לשמוע בהופעות הקרובות אווהו במיוחד עכשיו כשזה עוד סיבוב ההופעות של "פשוט כל כך" הייתי רוצה לשמוע את "תרנגול" זה יכול להיות ממש מעניין בביצוע של להקה בהופעה! להשאיר את האלקטרוניות הקטנטנה שיש בו ואולי אפילו להוסיף עוד קצת...

למעלה