שרשור הגמר

moshavnikit

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo41.gifשרשור הגמר../images/Emo41.gif../images/Emo42.gif

הנה זה הגיע
תכנית הגמר של נולד לרקוד 3 כל ההודעות בנוגע לתכנית האחרונה לעונה הגמר
נא שרשרו לכאן שיהיה גמר מותח, מעניין, מהנה ו.. שהטוב ביותר ינצח
צפייה מהנה מהמנהלות

avnerm

New member
מריייייחחחחחחה אחת גדולה - העיקר זמן לפרסומות

SilviC

New member
אם ארתור לא זוכה

יהיה לי ברור כשמש שהתוכנית מסודרת מראש. הבחור הוא רקדן שלא נראה כמותו בארץ ולא במהרה יראה.כל להקה בחול תיקח אותו להיות רקדן ראשי אחרי שיצפו בו דקה או שתיים.

אל תצפה לכלום.............

אם זה יתנהל כמו בחירת השיר לאורוויזיון הכל כבר סגור. אני פרנציפ לא צופה בתוכנית...לא סובל שעובדים עלי.

SilviC

New member
דווווווווווד

לך, לך יה מכור! מנסה למצוא פגמים בגאונות.

Michal s3

New member
הסולו של ארתור ונטליה

כ"כ ידעתי שיהיה לשופטים מה להגיד על הסולואים של ארתור ונטליה (דברים שליליים הכוונה). הסולו של ארתור פשוט מדהים, לא נופל מסולו השחיין שלו, איזה רעיון, כוראוגרפיה (שהוא בעצמו בנה!) וביצוע, אין לי מילים! איך דוד דביר אמר שזה לא מתאים לגמר? בולשיט אחד גדול, זה ברור שהוא חיפש מה להגיד כדי שבסופו של דבר בחירתו בנתנאל תהיה מוצדקת כביכול. אותו הדבר לגבי נטליה, כל העונה השופטים טענו שיש פער בינה לבין בני הזוג שלה מבחינה טכנית, אני לא ראיתי בסולו הנוכחי חוסר טכניקה פתאום שצצה לה ולטעמי הוא היה מצויין. רגש לא היה בו בניגוד לקודמים, אבל היה ריקוד מעולה.

drnaji

New member
../images/Emo45.gif השופטים בכח לא אוהבים דברים יצרתיים!

עכשיו נתנאל יעשה סולו רגיל-כמה קפיצות,כמה סיבובים וכל שאר הדברים שהשופטים כ"כ שנאו בוובה העונה שעברה וכולם יזילו ריר עליו.. הסולו של ארתור היה מצויין,יצרתי ואיכותי.

mobyboy

New member
השופטים עושים הכל כדי לגרום לנתנאל לנצח

כל הכבוד לאונה שאינה לוקחת חלק במשחק הזה !!

nofarosh11

New member
../images/Emo80.gif אוי, נו באמת ..

למה שהשופטים יעשו הכל כדי לגרום לנתנאל לנצח? כי הם אוהבים אותו ? גם אם כן , בטוח יש להם סיבה לאהוב אותו, הוא רקדן מדהים! נתנאל ניצח וזהו , די עם ה"הכל מכור, הם שקרנים' וכד' . הגיע לנתנאל לזכות!! ת פ נ י מ ו !

moshavnikit

New member
איזה הפקה מעצבנת!!!

מעצבן שהריקודים עם כל שאר הרקדנים של העונה, קשה להבחין בשלישיה של הגמר, בסולואים זה יותר מעצבן כי זה כבר לא סולו אבל כמובן שזה יעזור מאוד לנתנאל שחלש יותר בסולואים.. וכמובן שהסולו של נתנאל יהיה אחרון, והדויד והעידו המעפנים האלה מחפשים בנירות על מה להעיר לארתור שזה משהו לא יאומן!! פשוט גועל נפש לדעתי!!! ממש מגעיל!! אבל.. הסולו של ארתור
מ-ד-ה-י-ם

SilviC

New member
אני בהלם טוטאלי

מהגאונות של ארתור. הוא אחד ויחיד.

SilviC

New member
ליכלך עידו

תמיד הערכתי את האינטגריטי שלו אבל כנראה הוא החליט לוותר על זה.

בלינקיס

New member
כן.. במיוחד כשהוא אמר על נתנאל

שגם בתחרות ההיא הוא זכה במקום הראשון..... (ואין לי שום דבר נגד נתנאל, פעם ראשונה שאני רואה את התכנית העונה)

justaguy32

New member
ביזיון

אף אחד לא התקרב לסולו של ארתור , באמת התרגשתי , אם הוא לא זוכה לפחות ל 1/2 מקולות לשופטים ,אני מחרים את כל תוכניות הריאליטי של ערוץ 2 . נתנאל קפץ כמו וובה "הליצן" של עונה שעברה ! ואיך קטלו אותו שנה שעברה? במילה אחת מעליב !!!!

Michal s3

New member
זה היה כ"כ ברור

שנתנאל יכבוש את ליבם של השופטים ולא תהיה אפילו הערה אחת לגבי הסולו שלו. הסולו של ארתור היה הטוב ביותר, גאוני, יצירתי, סיפורי כמו תמיד, אין מה לומר. אבל כמובן שהשופטים מתמוגגים מנתנאל ואונה ממש אכזבה אותי, לפי התגובה שלה אני רואה שגם היא תדרג את נתנאל במקום הראשון. פשוט אכזבה ענקית ולא פייר.

למעלה