עוד משהו דרדסית מה זאת אומרת דרך

המרכז את לא באופן פרטי ואיך נכנסים למרכז הזה איפה זה ומי זה ואיך הגעת לזה ונ.ב מי את פונדקאית או מי שיש לה פונדקאית תני לי פרטים על המרכז תודה מראש

קודם כל אני הפונדקאית אנייייייייייי

והמרכז להורות אני יצרף קישור זה מרכז שעושה קשר בין הורים לפונדקאית ובמהלך ההריון מיעץ להורים או לפונדקאית מה ואיך לעשות אם יש בעיה וכללי לי ממש טוב שפניתי למרכז הנה קישור. דרדסית

ועדה זו שרשומה שם אחראית

על כל התהיך של הפונדקאות אצלי...מרגישה טוב שלא עשיתי את זה באופן פרטי כעיקרון הן סידרו הכל מלבד הנירות שהייתי צריכה להגיש והבדיקות כולם. דרדסית

מירבי*

New member
בעניין היעוץ הפסיכולוגי

בחוזה שלנו מוקצה סכום לטובת יעוץ פסיכולוגי לפונדקאית ולבתה, הסכום קיים בחשבון ובמידה והיא תחליט לנצל אותו היא יכולה. הסכום עומד לרשותה החל מתחילת ההריון ועד חצי שנה אחרי הלידה, לדעתי זה חשוב ונחוץ מאוד,מגיע הרגע שבו ההריון כבר נראה לעין ואז צריך להסביר לילד/ה של הפונדקאית שההריון הזה לא שלהם בעצם ושברגע שהיא תלד היא תמסור את התינוק, בגלל זה ובגלל עוד הרבה דברים יש חשיבות לכך שהפונדקאית תשתמש ביעוץ פסיכולוגי, לא צריך לחכות שיתעוררו בעיות. כמובן שהיעוץ צריך להינתן ע"י פסיכולוג קליני מומחה שמכיר מקרוב את התהליך, אין לזה שום קשר למרכז הזה דרדסית, הן לא יכולות לתת לך יעוץ מהסוג הזה. מירבי*

בנדה1

New member
הי מירבי, מתקדמים לאט...

רק רציתי לעדכן שככל הנראה בשבוע הבא נפגש עם מס´ 2, נקווה שהפעם הפער יהיה קטן... חוץ מזה בשבוע הבא אנחנו ב"בחינת מיון", אדווח אח"כ. זהו , כל טוב. נ.ב. איך מרגישה הפונדקאית?

בנדה1

New member
המבחנים הפסיכולוגים

אני שולחת עובדים מדי פעם על מנת שיעריכו אותם באמצעות מבחנים בסגנון הזה, כך שזה נראה לי מעין מיון. אבל כבר שוחחנו בנושא וגם קראתי את המאמר כך שאני חלילה לא מזלזלת בחשיבותם.

מירבי*

New member
בנדה, אתם לא מחכים עם המבחנים

הפסיכולוגים לפונדקאית? אנחנו עשינו את זה במקביל אליה, זה חוסך זמן ובשיחת המשוב יש התייחסות לתוצאות המבחנים של הפונדקאית. אם יהיו לך שאלות לגבי המבחנים את יכולה לפנות במייל לפסיכולוג ד"ר רון גאגין שכתב את המאמר. בהצלחה יקירתי מירבי*

בנדה1

New member
מתקדמים בינתיים, לא מחכים

זאת כדי שלפחות את החלק שלנו נסיים, בכל אופן ביום חמישי אנחנו נפגשים עם משהי, ואני מקווה שזה ילך טוב.

נמשושה

New member
דרדסית-לגבי ייעוץ...

אל תריצי בראש את התסריטים הכי גרועים...קיבלתי את הרושם שאת והזוג ביחסים מצוינים, לא נראה לי שיש ממה לדאוג. כשיש כימיה, היא עובדת לאורך כל הדרך. בכל אופן, הליווי של המרכז הוא חפיפי ומיותר לחלוטין. אם תזדקקי ליעוץ פסיכולוגי, תפני לבעל מקצוע שהוא פסיכולוג וזה התחום שלו. במרכז הן אינן פסיכולוגיות, ולכן אין להן את הכלים לעזור אם חלילה תצטרכי תמיכה שכזו.

מירבי נשמשושה וכולם לגבי פסיכולוג

אז ככה : גם לי מוקצה כסף בצד עד חצי שנה לאחר הלידה לפסיכולוג אם אצתרך. אבל לגי ילדי מה שלא סיפרתי עדין, יש לי שלושה הגדולה בת שמונה ממש לא רוצה עוד אח או אחות יש לה משניהם והם קטנים ממנה היא שבעה אחים וסיפרתי לה על מה שהולך לקרות וכפי שאתם מכירים ילדים היא כבר עושה תוכניות על הכסף היא רוצה מחשב חדש עם גויסטיק וכל"... הבן שלי בן שש גם הוא סובל מהקטנה בת השלוש שנוגעת לו בכל משחקיו וגם הוא ממש לא מעונין בעוד תינוק בבית הוא גם מודע להריון הקרב שלי והוא יודע שהתינוק לא יהיה שלנו והוא מברך על כך. ככה נשארה רק הקטנה בת שלוש שהיא לא מבינה כל כך מה זה הריון או לידה או עוד תינוק. ככה שמבחינת ילדי לא צופה שום בעיה טכנית או נפשית כלשהיא. שלכם דרדסית

נמשושה

New member
יפה!

אז כרגע לא צפויות בעיות. אבל..אם במהלך ההריון הילדים יצטרכו בכל זאת תמיכה והסבר, את תפני רק למישהו שהתחום שלו הוא עבודה פסיכולוגית עם ילדים! (לילדים, לדוגמא, יכול להיווצר קושי איך להסביר לחברים שאמא בהריון אבל לא יהיה עוד אח, ואחרי הלידה, איפה התינוק). לא עדה ולא מינה יודעות משהו בתחום הזה, ומי שאינו בר סמכא יכול אף להזיק!!! אני מאמינה שלילדים שלך את רוצה את הטוב ביותר, ואני חושבת שבמהלך ההריון אולי יהיה כדאי אפילו באופן חד פעמי להפגיש את הילדים עם בעל מקצוע, שישוחח איתם וירגיש איך הם מבינים את התהליך, והאם הוא צופה משבר אחרי הלידה או לא.

למעלה