כניסת מנהלת חדשה לפורום

../images/Emo43.gif כניסת מנהלת חדשה לפורום ../images/Emo43.gif

אנו מברכים את fire snake עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

angelexpress

New member
ברוכה הבאה פייר סנייק....

אני שמח שזאת את המנהלת החדשה של הפורום. שיהיה בהצלחה! איזה יופי חסכת לי נסיעה עד למשרדי תפוז, כי גם אני הצעתי את מועמדותי לניהול בכדיי להציל תפורום וביקשו שאגיע למשרדי תפוז לראיון אישי, שנמצא שעתיים וחצי נסיעה ממקום מגוריי. כי זה כמו שהבנתי התנאי לקבלת תפקיד ניהול פורום והתנאי להצלת הפורום עצמו. בכול אופן, שיהיה לך ניהול פורה ומוצלח של הפורום.

angelexpress

New member
מהיכרותי עם פייר סנייק כחברת פורום...

אני משוכנע שהיא תבצע את תפקידה בהצלחה. ובאמת שיהיה במזל!! רואה קיקאה? שום דבר לא אבוד!! אמרתי לך שהפורום עוד יינצל לא האמנת לי! חחח קצת אמונה קיקאה. קח את זה בהומור קיקאה לא התכוונתי להעליב זו תגובה הומריסטית.

kickaha

New member
לוקח בהומור ../images/Emo3.gif

ומבחינתי, שהפורום רק יגדל ויתפתח, בכיף, יש המון ניקיון לפנינו...

fire snake

New member
זה לא תפוז, זה שדון הבאגים שמאוהב בי אישית

זו הרחבה מיוחדת של חוק מרפי : "כל תקלה באינטרנט ובמחשב, העלולה לפעול נגדי; אם היא אפשרית - היא תקרה!" ותודה, חמודה (ווללה, חוק מרפי והמאגיה - שווה פתיל נפרד!)

fire snake

New member
|תודה ../images/Emo140.gifתודה הנהלת הפורומים, דוד, ריינבירד,

אנג'לאקספרס, אביה וקגומה! כף להתקבל בברכה! הפחידו אותי שהמכשפים האלה יעשו לי פרצופים וירטנו... טוב, לא חכמה, לתפוס טרמפ על מצוקת הפורום ולהפוך פתאום למקובלת - אפילו אאוטסיידרית שכמותי, אפילו בכיתה כזאת, מלאה מכשפים זועמים... אגב אנג'ל - היוזמה היתה של תפוז - הם פנו אלי. המשכורת לא משהו אמנם, אבל הכבוד! טוב, מאחלת לנו שנכייף, נקסום, נעצים ונטהר... ולכשנתפנה - נשתטה! יאללה? למי יש השראה?

angelexpress

New member
../images/Emo13.gif אל תלכלכי ... תמיד כיבדתי אותך בתור חברת

פורום.. למה שאעשה לך פרצופים? את אמרת הפחיד אותי שהמכשפים האלו יעשו לי פרצופים והכנסת גם את שמי!! מעולם לא היה לי שום סכסוך איתך, כפי שאני מבין שהיה לך עם ריין בירד.. וכזכור לי תמיד כיבדתי אותך בתור מכשפה.. אז לא יפה מצידך לדבר כך.

angelexpress

New member
כנראה גם שכחת את העובדה שאני זה מלכתחילה

שעודד אותך לקחת על עצמך את התפקיד הניהולי של הפורום.. אז פרצופים? חלילה.

fire snake

New member
היי, הכנסתי את שמך ברשימת התודות למברכים../images/Emo13.gif

ההערה על הפרצופים היתה סתם בדיחה, או הפגת מתח שלי... וודאי שלא התייחסתי או התכוונתי למישהו אישית. שכלי המוגבל עוד מספיק כדי לא להתחיל לריב כבר מפתיל הברכות שלי! אז שוב תודה על ברכתך, ואני מאחלת לך ולי המשך כבוד הדדי והנאה.

למעלה