אתמול בערוץ הסרטים

../images/Emo44.gif אתמול בערוץ הסרטים

ראיתם את הסרט שהוקרן אמש בשעה שמונה וחצי? היו בו קיטעי פלמנקו. אהבתי את המוסיקה,הרקוד היה פחות מוצלח לטעמי. צפיתם? אהבתם? אגב,זה סרט שהופק על-ידי צרפתים,לא ספרדים.

Zidan de Toledo

New member
מה היה שם הסרט?

נשמע מעניין. אבל כשצרפתים עושים סרט על פלמנקו, לא הייתי חותם על התוצאות..אולי עדיף שיישארו עם השנסונים..

השם לא זכור לי

רק יידוע לי שזה בא מהמלה 'נקמה'. לעניות דעתי,המוסיקה הצרפתית והספרדית קרובות. שווה לבדוק אם נותנים שדור חוזר של זה-אולי מישהו פה צפה ויכול לתת את השם,ולספר אם ומתי השדור החוזר...

gitanillo

New member
חברה מה קורה לכם?

אם אני מבין נכון-מדובר בסרט הנקרא "ונגו"VENGO לגבי מי עשה את הסרט?צרפתים??עשה אותו במאי סרטים המתמחה בעשיית סרתים על צוענים!והוא אמריקאי ונקרא טוני גטליף זה פלמנקו מסוג א'-PAQUERA DE JEREZ TOMATITO לגבי הריקוד-זכורה לך הבולריה על המשאית?זו אחת הבולריות האוטנטיות ביותר שראיתי נכון שלא ניראו שם וירטואוזיות-אבל הצוענים לא ממש צריכים שמלת פלמנקו וטכניקה וירטואוזית בכדי לרקוד פלמנקו...צריך גם "דואנדה" ואת זה היה שם(גם בנגינת החליל הערבי) אם את חפצה בקיטעי ריקוד מודרניים "רגילים" יותר תוכלי למצוא המון בסרטים של סאורה(קראי את ההודעה שלי על פלמנקו וקולנוע.. viva el arte

אז יש שדור חוזר?

אני דווקא לא נהינת מפלמנקו מודרני.לטעמי האישי,פאקו דה לוסיה זה-לפחות ברוב הקטעים -לא מלהיב . כמובן שההתלהבות מהרקדניות זה ענין של טעם,אני כמו שציינתי אהבתי מאוד את המוסיקה של הסרט. לגביי הצרפתיות-במדריך הטלויזיה צוייןשזה סרט צרפתי.אין לי מושג מי הצרפתי בו,אבל כך נכתב.

Zidan de Toledo

New member
ונגו?!

ודאי ודאי..סרט משובח! באמת מראה אותנטיות מופלאה, וכל עניין החמולות הצועניות לא מוקצן בכלל וזה ממש ככה , כמה שזה עצוב. אבל מצד שני אילולא זה, אולי לא היתה יוצאת מוסיקת נשמה כה עמוקה. בקיצור סרט אדיר, וכן יירבו כמותו. מה גם שהרבה סצינות מצולמות בסביליה, ומעוררות בי רגשות נוסטלגיה אדירות.. בכל אופן, גם אם אין שידור חוזר, אפשר להשיג את הסרט די בקלות בספריות וידאו למינהן..

למעלה