בשביל זה יש חברים

סאמוואן

New member
סליחה????

באנה נפגעתי...איזה חצוף אתה! אני בחורה אמיתית...ומותר לי ולאוהד לדבר על מה שאנחנו רוצים מתי שאנחנו רוצים... אז אל תקרא לו מתחזה..תודהץ וחוץ מזה הבנו כבר את החוקים ואנחנו משתדלים לעשות מה שצריך

אוהד 49

New member
חח עזבי הנבאדם הזוי..../images/Emo6.gif כניראה

שהוא עושה את זה בעצמו ולכן ישר חושד בכולם...

סאמוואן

New member
טוב עזבתי..

כאילו זה מדהים עד כמה שאנשים כאן לא חברתיים במיוחד-אין כאן שום כוונה לפגוע כמובן.. אבל הם יכולים להתחיל להשתחרר קצת,מעבר לזה שזה פורום של הישרדות מותר גם להכיר אנשים חדשים..לא ככה?

אוהד 49

New member
בדיוק ככה../images/Emo13.gif

חח מצחיק..תחשבי שכאילו 'רק אנחנו' יודעים שאני ואת "אמיתיים"
חחחחחחח... ואיך אמרת כזה "אני בחורה אמיתית" חחח הזכיר לי כהייתי קטן וראיתי פינוקיו שהוא אמר "i'm a real boy" חחחחחח...

סאמוואן

New member
חחחחחחחחחחח

חח קרעת אותי! אבל כאילו מה, הבן אדם חצוף!....חוץ מזה תודה שזה די מדליק כל העניין הזה...תכלס מה איכפת לנו,שיחשבו ככה כמה שהם רוצים...אם הם רוצים כל היום להיות ברגשות שליליים בעיה שלהם! וכמו שאמרת רק אנחנו יודעים שאני ואתה אמיתיים..זה מגניב..

אוהד 49

New member
חחחחחח כן צודקת...../images/Emo13.gif

טוב מתוקה ניראה לי אני זזתי.... נדבר...
הא? חסר לך שלא!
לילה טוב חלומות מתוקים!

אוהד 49

New member
ודרך אגב, משהו ששמתי לב אליו עכשיו

עוד הוכחה- סתכל ששנינו ענינו לך בדיוק באותו זמן! מה שאומר שאנחנו 2 אנשים שונים..!

סאמוואן

New member
יאללה יאללה..

מה אתה מתאמץ לסביר לו,שיחשוב מה שבא לו...אנחנו יודעים וזה מה שחשוב!!

אוהד 49

New member
נכון...

האמת שאת צודקת אבל סתם משהו שראיתי פתאום...אמרתי אולי זאת ההוכחה. למרות שזה דיי מגניב כמו שאמרת
..חחח רק אנחנו יודעים את האמת!!!

עוזב את הפורום../images/Emo70.gif

שלום לכולם באתי לרשום כמה דברים אחרונים לפני שאני עוזב את הפורום אז ככה הסיבה שאני עוזב זה המנהלים שבפורום שאני באמת ניסתי לתרום לפורום ועשתי מה שאני יכול אבל לא אכפת להם ושמו פס עלי יש פה אנשים מאוד מאוד נחמדים שמחתי להכיר אין לי שום בעיה אישית עם המנהלים פה אבל יש דברים שלא עושים הדבר הכי קטן שלחתי מסרים למנהלים כמה פעמים על האתר שלי על הישרדות בקשתי שיכנסו לקישורים לא חייבים לפחות שיענו למסר פתחתי שבוע שעבר שרשור פרק 7 של הישרדות בקשתי שינעצו בשביל שלא יפתחו מלא הודעות בפורום אבל לא המנהל (Volldemort) רשם זה יקפוץ לבד אבל אמש שמנהלת הפורום (Fairywitch) פתחה שירשור פרק 5 - פשוט היא רואה ברצף את הפרקים באתר של נענע חושבת שאנחנו בפרק 5 ממתי פרק אחד של סידרה זה שעתים ו40 דקות
פרק אחד זה שעה ו20 דקות אז ממתי זה מחשבים את זה לשתי פרקים
אז שהמנהלת פתחה שרשור נעצה אותו אבל זה לא הנעיצה .. אני פתחתי לפני זה שירשור פרק 8 אבל החליטה למחוק ולפתוח חדש - בלי לתת שום הסבר שום סיבה אני מאוד מנסה לתרום לפורום הזה ממש כיף לי לגלוש פה אבל אני מרגיש ממש לא רצוי פה.. אז בקיצור תשמרו על הקשר ותהנו פה בפורום. מי שעוד רוצה להיות בקשר מוזמן לפורום הישרדות שלי - http://survivor.off.co.il/ibheb/ (אני מנהל שם)

idanoosh17

New member
תראה....

אני מסכים עם חלק מהדברים אבל זה נראה לי קצת דרמטי!! בוא נרגע זה רק פורום באינטרנט!!! נראה לי שטיפה הגזמת.............. אבל אם זה מה שהחלטת- בהצלחה! ומקווה שתחליט לחזור כי באמת עזרת והיה איתך פה דיונים מעניינים והיה סבבה אז מקווה שתחזור!...

אוהד 49

New member
../images/Emo12.gif מה קרה לך?? בגלל כזאת שטות??

שטויות אחי בקטנה...תישאר אוהבים אותך פה
אל תקח ללב יותר מדי, זה לא בריא

למעלה