הפרק השבועי

buffgirl

New member
../images/Emo44.gif הפרק השבועי ../images/Emo44.gif

נענע את זה - Shake Your Groove Thing

buffgirl

New member
המשך

תקציר הפרק
מרדית' מבינה שהיא צריכה לקחת על עצמה עוד אחריות כשאומרים לה שאמא שלה צריכה לחתום על מסמך שמעביר את כל רכושה אליה. כשאיזי מתכוננת למסיבה לכבוד החבר שלה, האנק [שגודלה לא נאמר למרדית'] למרדית' יש את ניתוח הלב הראשון שלה. בהמלך הניתוח היא מפחד שאולי נרדמה בהמלכו וגרמה נזק ללב של פציינטית. ביינתיים יחסיהם של כריסטינה וברק מתחממים. במסיבה דרק ומרדית' משחקים במשחקים מסוכנים.
שירים שהופיעו בפרק

1. "Edge of the Ocean" by Ivy 2. "Evil" by Interpol 3. "Money Girl" by Dee 4. "Sparkle Me" by Buffseeds 5. "Tiger, My Friend" by Psapp 6. "Wake Up" by The Ditty Bops​
פרטי טריוויה
• השם של הפרק, "Shake Your Groove Thing", הוא שיר של Peaches and Herb. • בסצינה שאיזי והאנק נפרדים, נוגן השיר "Edge of the Ocean" של Ivy. אותו שיר נוגן בחתונה של הדמות איזבל אבנס, שגם גולמה ע"י קתרין הייגל, בסידרה רוזוול. • בפרק מתלוננים המתמחים שהם עובדים 100 שכות בשבוע, כשלמתמחים מותר לעבוד רק 80 שעות. גם אסור להם לעבוד יותר מ-24 שעות ובפיילוט הם עבדו 48 שעות.
ציטוטים

(Meredith and Derek are in the passanger seat of his car) Derek: Sounds like the party's winding down. We should probably sneak inside now. Meredith: I think we've done enough sneaking for tonight. It was good sneaking, but enough sneaking. Derek (Pulling her shirt back up): Yeah, I'd say we're pretty good sneakers. Bailey: (As they are about to kiss she knocks on the window): You mind moving this tail wagon? You blocking me in. Derek: Apparently not good enough.
Meredith (Holding a bottle of tequila): Surgery is stupid. It's stupid. Cristina (Taking the bottle from Meredith and Cristina is also drunk): Give me that you're drunk. Meredith: I'm not driving. I'm not on call. I'm in my own house. My life is crap. And it's my party and I'll get drunk if I want to.
Meredith (Coming home to see the huge party going on): Izzie I'm going to kill you.
Derek: (Arrives at Meredith's house and finds her drinking tequila and dancing in her front lawn) So you blew me off for a bottle of tequila? Tequila's no good for you. It doesn't call, doesn't write, it's not nearly as much fun to wake up to.
Izzie: (coming home to see Meredith drunk at the party) Holy Mother of Destruction. . . .​

ענבררר

New member
איזה פרק חזק! אהבתי! כל רגע ורגע

חחח הקטע עם הקפה היה חזק ביותר! וכל-כך היה שקוף שיהיה בינהם משהו...! אמ.. מירדית ודרק מתוקים כמו תמיד רק שעכשיו זה יהיה פריקי כי היא ראתה אותם ביחד.. אמ... וזהו! פרק יפה במיוחדדדדדדד

yulo

New member
בקשה..

האם תוכלי להביא את הציטוטים הבאים: מתחילת הפרק..שהיא מדברת על אחראיות.. באמצע..שהיא אומרת לדרק: מתי נהינו מבוגרים..ואיך גורמים לזה להפסיק? ובסוף שהיא אומרת שזה לא כל כך מבאס להיות מבוגרים :p אם תגידי לי איפה יש את התסריט אני אוכל להביא את זה בעצמי..אני פשוט לא יודעת מאיפה...:/ תודה מראש..

buffgirl

New member
לא מאצית תסריט, לצערי, אבל כן מצאתי

ציטוט בודד..
Meredith Grey: We're adults. When did that happen? And how do we make it stop?​

אללה יוסטור ולהקתו ../images/Emo6.gif

אחד הפרקים, אבל לא הבנתי מה ברק וכריסטינה קשורים לעולם. זה היה אחד הקטעים התמוהים.

אהבתי:)

פרק טוב! יותר טוב משבוע שעבר אהבתי את הקטעים של המסיבה.. זה היה דיי מצחיק וגם של איזי אם החולה שהיא שאלה אותו אם הוא חברן גם היה מצחיק בסוף שכריסטינה וד"ר ברק התנשקו.. הייתי בשוק.. מה נסגר איתם?! מעניין מה יקרה עכשיו איתם בקיצור אחלה פרק=]] מחכה לשבוע הבא

yulo

New member
גמאני..

ממש אהבתי!! היה פרק ממש יפה..דרק ומרדית' ממש מתוקים ביחד!.. ו..ממש אהבתי שהיא אמרה לו "איך נפתרים מזה?"..(משהו כזה..) קיצר הולך להיות מעניין :)

m a y a 333

New member
איזה פרק טוב ../images/Emo66.gif ../images/Emo110.gif

מרדית חמודה כשהיא צרודה
(לא רק אני שמתי לב שהיא הייתה צרודה, נכון?)

ענבררר

New member
אהה זאת לא הייתה הטלוויזה שלי ../images/Emo6.gif

סתם צוחקת.. חחח כן היא באמת חמודה שהיא צרודה

למעלה