סטטיסטיקות

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo44.gifסטטיסטיקות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo44.gif

אוגוסט...נגמר...מתי הוא התחיל אתמול??
מקווה שכל מי שבמסגרת בצפר נהנה מהחופשה ושהחזרה ללימודים תהיה חלקה ומהנה!
הפורום מסכם את החודש:
הפורומים המועדפים עלינו
אדם למברט ג`וני דפ שירות לאומי לינקין פארק זיהוי שירים שיער - עיצוב וטיפוח אנדומטריוזיס ציפורניים- בנייה וטיפוח הפרעות קשב ADHD דיאטות ואורח חיים בריא
הקומונות המועדפות עלינו
All Mountain אונליין חדשות בזמן אמת אנשים משועממים אפייה מהנה וגם בישול חרדים בסטייל מבט אל האופק מגזין אהבה מיסטיקה וקריאה בקלפים מעגל אמהות פפראצי
מס' כותבים
14 => ירידה של 4 כותבים....מה זה ההעלמות המאסיבית הזו??
מס' הודעות
277 עליה של 6 הודעות... זו אומנם עלייה אבל ממש לא משמעותית אבל מקווה שלפחות המס' ימשיך לעלות
הכותב המתמיד
והכותב המתמיד החודש הוא: ~תופים~ shani cohen1
מהיום ועד סוף החודש תהיי אדמדמה!! Another Grave Ayush Cohen 13fuckingkilljoys ועכשיו, הגיע תורכם לסכם את החודש שלכם! שם: גיל: מיקום: שיר החודש: אמן החודש: תוכנית החודש: סרט החודש: התחדשות החודש: דבר טוב שקרה החודש: דבר רע שקרה החודש: משהו להוסיף: שיהיה לכולנו חודש מקסים!!

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

שם: שני כהן גיל:14 מיקום:חיפה שיר החודש:הממ... פלנטארי אמן החודש:הרבה תוכנית החודש:גם הרבה סרט החודש:אין התחדשות החודש:אין דבר טוב שקרה החודש: התחלתי טיכון דבר רע שקרה החודש: הממ ...כמו הקודם ניראלי...
משהו להוסיף:האאאאאאאאאאא!!!!אהה מה?!?!?!אני אדומהההההההההההההה!!!!יאייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!חחחחח

XoLilMissLolaoX

New member
יש בעיה קצת עם ההאדמה זה בטח תכף יעבוד

אבל את תהיי מבטיחה!
וכן כל חודש מי שהוא הכותב המתמיד נהפך לאדום. רוצה להשאר אדומה? תמשיכי לכתוב!

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifמיאו.

שם: עטר גיל: 19.5 מיקום: ת"א/י-ם (בסיס בי-ם, נו) שיר החודש: מיסטר סימפל אמן החודש: סופר ג'וניור תוכנית החודש: כל מני~ סרט החודש: המון התחדשות החודש: מיסטר סימפל שהגפכמפהןדגשמפןהפמכשגדןכדשג דבר טוב שקרה החודש: סופר ג'וניור
דבר רע שקרה החודש: היצ'ול התגייס ;; (זה היה היום טכנית אבל לא משנה~) משהו להוסיף: אני אוהבת סוג'ו ;_;

Ayush Cohen

New member
../images/Emo13.gif

שם: אדוה כהן גיל: היום 17! מיקום: באר שבע שיר החודש: Honey, This Mirror Isn't Big Enough For The Two Of Us Headfirst For Halos Our Lady Of Sorrows Skylines And Turnstiles This Is The Best Day Ever Demolition Lovers אמן החודש: MCR תוכנית החודש: אין סרט החודש: הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2 ♥ התחדשות החודש: בגדים תכשיטים אממ...זהו דבר טוב שקרה החודש:הייתי בחול ובצפון ועם המשפחה והיה כיף
דבר רע שקרה החודש: לא זוכרת משהו להוסיף: ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥!!!!!!!!!!!!!

shani cohen1

New member
קצת באיחור אבל מזל טוב../images/Emo24.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

XoLilMissLolaoX

New member
סיכום חודש ../images/Emo192.gif

שם: לי גיל: החודש יהיה 18 מיקום: חיפה שיר החודש: Era Vulgaris - Queens of the Stone Age Featuring Trent Reznor
Audioslave - Like a Stone In My Head - Queens of the Stone Age אמן החודש: Queens of the Stone Age Audioslave Foo Fighters The White Stripes תוכנית החודש: אמממ אין לי מושג...
מה ראיתי החודש?? חחח סרט החודש: אקס מן- ההתחלה
אני מאוהבת בסרט הזה!! ולגמרי התמכרתי לסרט של פו פיייטרס... התחדשות החודש: אממ בגדים לקים יומן חחחח שוב דבר מיוחד... דבר טוב שקרה החודש: התחלתי ללמוד נהיגה! התחלתי ללמוד פסיכומטרי הייתי בירושליים בחופשה (זה נשמע כזה מעפן לעומת הייתי בחו"ל אבל היה ממש כיף!) דבר רע שקרה החודש: התחלתי ללמוד פסיכומטרי חחחח משהו להוסיף: ממש מוזר לי שהגיע הראשון בספטמבר ואין לי את הציפייה הזו או את ההכנות שלפני או אפילו העובדה המעצבנת שחוזרים ללמוד...

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifחדשה!

החלטתי להצטרף לפורום, אני מניחה שזה אחלה שרשור להודיע על הצטרפותי. לפני שבוע קניתי את האלבום האחרון שלהם, ובכך הזכרתי לעצמי כמה אני אוהבת אותם. התמכרתי ל-MCR מאז הפריצה שלהם עם TCFTSR ומאז הם פשוט לא מאכזבים
אז.... שם: גלי גיל: 21 מיקום: אזור ירושלים שיר החודש: David Bowie - Chnges אמן החודש: David Bowie תוכנית החודש: - סרט החודש: המממ הארי פוטר
התחדשות החודש: My Chemical Romance - Danger Days דבר טוב שקרה החודש: תאילנד דבר רע שקרה החודש: לחזור מתאילנד משהו להוסיף: שיהיה לי כיף פה

XoLilMissLolaoX

New member
איזה כיף! ברוכה הבאה! ../images/Emo24.gif

תמיד משמח ומרגש אותי לראות שאנשים חדשים מצטרפים לפורום! אז ברוכה הבאה, מקווה שתהני כאן ותשלבי בפורום הנהדר והאינטימי שלנו!
(עד כמה שאני יכולה להיות אובייקטיבית אבל את תמיד מוזמנת להעיר הערות
) טוב לשמוע שהתאהבת בהם מחדש! כי לא הרבה אמרו את זה על האלבום החדש...
באמת זה השרשור המושלם להציג את עצמך !
בדרכ אני שואלת את החדשות כל מיני שאלות על עצמן ודי פירטת כאן את הכל...

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifזה אומר שחפרתי?!

חחחח סתם. למה לא אהבו את האלבום החדש?!

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo6.gif כתבת פרפקט! חחח

זה התחלק לקבוצות, החלק שאהבו את האלבום מאוד ולא השוו אותו באיזשהיא צורה לאלבומים הקודמים. וזו קבוצה יחסית קטנה.
החלק שאהבו אבל לא אהבו את השינוי בסגנון והיו רוצים שיחזרו לסגנון הישן.
והיו כאלה שהיו להם 2 3 שירים אהובים וזהו....וחבל...

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifאני אוהבת שינויים

זה מראה שלהקה יכולה לעשות עוד דברים חוץ ממשהו אחד, זה מראה עד כמה זאת להקה טובה. להקה שנשמעת אותו דבר למשך יותר מ-2 דיסקים לדעתי זה מראה שהיא להקה של סגנון מאוד ספיציפי אחד וזה משעמם. דווקא כשאני חושבת על מיי כמיכל הסגנון לא השתנה הרבה בין האלבומים, כאילו אני לא רואה שינוי כל כך מסיבי מ-TBP ל-DD....

XoLilMissLolaoX

New member
אני לגמרי מסכימה איתך ../images/Emo3.gif

שינויים זה דבר טוב ולהקות ואמנים צריכים להראות את כל הסגנונות שיש בהם. והסגנון משתנה בהתאם למצב של הלהקה ובהתאם לנושאים עליהם החליטו לכתוב.
אבל אם מדברים מבחינת סגנונות, אני מתחברת לסגנון הקודם יותר כי זה פשוט סגנון שאני יותר אוהבת.
ההבחנה בין הסגנונות השפיעה על מה שאני חושבת על האלבום. אל תביני אותי לא נכון, אני אוהבת את האלבום מאוד אבל לדוגמה את הקודם יותר.
יש הבדל TBP הוא רוק אפל(לא יודעת אם אפל זו בדיוק ההגדרה הנכונה...) יותר מאשר DD שהוא רוק פופ כזה שמח יותר קופצני יותר פחות סולואיי גיטרה מגניבים של ריי חחח (אני חולה על גיטרות) וכו'

Ayush Cohen

New member
אני אהבתי את האלבום החדש מאוד!

הוא יפה וזה מראה שעכשיו הם יותר שירים שמחים וצבעוניות וכל זה אז כיאילו הם יותר שמחים בחיים שלהם וזה ממש טוב ויש שירים מעניינם עם גיטרות כמו נה נה נה ווימפר מאני וכל השירים בעצם יפים כאלה וזה אז כיאילו לגעתי זה שינוי טוב ! וכיאילו דה בלאק פרייד אז היה יותר דיכאוני כזה אבל זה עדיין האלבום האהוב עלי :)

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif TBP ו DD מאודמאוד שונים

לטעמי לפחות

למעלה