קיוסק דילמה?

../images/Emo44.gif קיוסק דילמה? ../images/Emo237.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

מחשב, טלוויזיה, עיתונים, יונת דואר. בקיצור? תקשורת. אלו הדרכים בהם אנחנו מתעדכנים במה שמתרחש ביקום שלנו וביקום המקביל.
האם אתם חושבים שהתעסקות בפרטים שוליים כמו שיש ב... 'צהובונים' כביכול חשובה?
זה תורם באיזשהי דרך לאמן?
האם זאת חדירה לפרטיות להתעסק בחייו הפרטיים של האמן ולחדור אל כאלו פרטים?

Indian Friend

New member
תשקורת

לפי דעתי נוכחות של אמן בצהובונים בלי ספק מביאה אותו למודעות הציבורית, אבל אני חושבת שגם אם זה טוב וגם אם זה לא טוב- עדיף להמנע מזה כמה שיותר. ברור לי שזה סוג של מעגל קסמים - אין פרסום בלי רכילויות מסויימות, אי אפשר להגיע לקהל רחב בלי פרסום, ובלי קהל אין טעם לכל זה... אבל אני חושבת (אולי זה קצת נאיבי אבל ככה אני חושבת) שאמן יכול להגיע למקום מכובד ומוצלח גם מבלי שיכתבו עליו במדורי הרכילות, אלא בזכות האמנות שלו והתקשורת שלו עם הקהל. ברור לי שחלק מסויים מאמנות באופן כללי הוא פרובוקציות שמשרתות הרבה מטרות (ביקורת, פרסום, הבעת דעה ועוד) אבל לדעתי המשפט- bad publicity is good publicity לא בהכרח נכון. ובקשר לחדירה לפרטיות- ללא ספק. לפעמים זה ממש גובל באכזריות, אני לא יודעת איך אפשר לחיות ככה... עכשיו בגלל הקיוסק שלך בא לי מיץ פטל, ואני בכלל לא אוהבת.

"רוני נתפסה הולכת ברחובות בשעה מפוקפקת בלילה"

אלו באמת דברים שאני לא מבינה. ז"א.. מה כ"כ אכפת לאנשים מה הבנאדם עושה בשעות היום שלו? אחותי עכשיו לומדת תאטרון באוניברסיטה, והיא לומדת עם כמה אנשי-תרבות וכל מיני שחקנים 'מפורסמים' כאלו ואחרים שעיתונים נורא מתעניינים בהם. לא מזמן ראיתי איזה קטע בעיתון שבו נכתב "בן בכור התחיל ללמוד באוניברסיטה ולמשחק וישב לנוח ולשתות כוס קפה בחנות ממול" ואז התחלנו לדבר על העניין. אוקיי, אני מנסה עכשיו לחשוב על זה... אנשים מתקשרים למערכת עיתון ואומרים "אה, כן, רק רציתי לדווח שראיתי הרגע את הוא-היא-הם אוכלים קוראסון בארומה!". זה קצת נראה לי חולני ומעיד על חוסר חיים עצום ואיזשהו שיעמום, אבל... מי אני שאשפוט? אבל תחשבו על זה. כל ההתעסקות הזאת בחיים הפרטיים, הפפראצי, ההתעלקויות. איפה זכויות הפרט בכל הסיפור הזה? איך אפשר לחיות ככה ש.. (סליחה על הביטוי, כן?) כל אחד תקוע לך בתחת ומעדכן את שאר העולם על כל תזוזה וכל פיפס קטן שאתה עושה? למדתי שנה שעברה אזרחות ולמדנו על זכויות האדם. כנראה שכשבנאדם נהיה אישיות מאוד חשובה בתחום ה.. "בידור" נקרא לזה? בכל מה שקשור למוזיקה, משחק והכל... תקשורת נהיית חלק מאוד גדול מהעניין הזה. אין לו יותר פרטיות. נאדה, כלום. הוא לא יכול לחיות חיים בפרטיות, כי כל אחד דוחף את האף שלו. הוא לא יכול ללכת לים, כי כולם מתנחים "איזה בגד ים הוא לבש ועם מי הוא נפגש". הוא לא יכול לצאת עם ידידים/ידידות/חברים/חברות כי התקשורת ישר "מנהל זוגיות מצליחה עם..." איפה עומד הגבול של כל זה? עם גבע אלון זה לא ככה. הכתבות שאני רואה עליו וקוראת עליו זה לא דברים "צהובים" אלא רוב הכתבות שקראתי רק התעסקו במוזיקה שלו וזה מדהים שזה לא הגיע למצב של "צהובונים".

Indian Friend

New member
לגבי גבע

אני לא חושבת שזה עניין של "מדהים", זה שהוא לא מופיע בצהובונים, כי לרוב זה מלווה בקריירה של פרסום יותר גדול והתעסקות של האמן עצמו ביחסי ציבור וכל זה, אז זה כנראה פשוט לא "מעניין" או "צהוב" מספיק. ואני מקווה שככה זה ישאר.

למעלה