קליפים רבותי, קליפים

limors2

Active member
../images/Emo44.gifקליפים רבותי, קליפים../images/Emo70.gif../images/Emo44.gif

מאחר ולא היינו בסביבה בזמן היציאה של כל אחד ואחד מהקליפים של גאגא, אין מנוס מלעבור אחד אחד ולדסקס עליהם בצוותא
אז נתחיל מהאחד שהתחיל את הכל-
Just Dance
גאגא וחבריה מגיעים למסיבה שכבר הסתיימה מזמן, וכל החוגגים שוכבים וישנים ברחבי הבית. המוזיקה מתחילה, החוגגים מתעוררים ומסיבה גדולה מתחילה מחדש. ג'אסט דאנס הוא הקליפ הראשון לסינגל הראשון שהוציאה גאגא, אי אז בשנת 2008. השיר שיצא באפריל 2008 שוטט במשך חמישה חודשים בטופ 100 של מצעד הבילבורד האמריקאי, עד שלבסוף בינואר 2009 הוא השתלט על הפסגה (ובצדק!). גאגא אומרת על התליך הכתיבה של השיר שהיא סבלה מהאנגאובר וכתבה אותו בכ10 דקות עם המפיק Red One. היא אמרה שהוא נכתב בתור "שיר שמח", ושהמטרה שלו היא לעודד אנשים שעוברים תקופות קשות: "Everyone is looking for a song that really speaks to the joy in our souls and in our hearts and having a good time. It's just one of those records. It feels really good, and when you listen to it, it makes you feel good inside. It's as simple as that. I don't think it's rocket science when it comes to the heart. I think it's a heart theme song." מה דעתכם? עבד לה?
אוהבים את הקליפ
ואת השיר
הוא ייצוג מתאים לאלבום
או שהייתם מעדיפים לשמוע סינגל אחר בתור השיר שהכיר לעולם את ליידי גאגא
[והאם יש קליפ כלשהו מרשימת הקליפים המכובדת שלה שתרצו לסקר?]

spiceupmylife

New member
Just dancee gonna be okk

הקליפ והשיר שגרמו לי להתאהב בליידי גאגא ממבט ושמיעה ראשונה
בהחלט עבד
כן אני מאוד אוהבת את הקליפ רואים שזו ההתחלה... ומעניין לראות את הקליפים שאחריו לעומתו.. לדעתי הוא מייצג את האלבום הראשון מצויין והייתה החלטה טובה מאוד להוציא אותו בתור סינגל ראשון
לא הייתי מעדיפה שום סינגל אחר שיכיר לי את גאגא.. למרות שפוקר פייס בהחלט היה יכול להחליף מקומות עם ג'סט דאנס בקלות

spiceupmylife

New member
../images/Emo99.gif ועוד תמונה

כי היא פשוט
| *למה אי אפשר להעלות כמה תמונות ביחד..***

YugiBoy

New member
i love this record baby

רעיון טוב! אפשר להוסיף לכל שרשור של קליפ גם חלק של "הידעת?" עם עובדות על הקליפ:) הקליפ מתאים לאווירת השיר, אני מניח שבצורה הזאת היה לה יותר קל לפרוץ לעולם המוזיקה מאשר להתחיל ישר עם הפצצות הכבדות יותר שהיו לה בשרוול

LordGaga

New member
../images/Emo47.gif

טוב, כאילו לא מספיק שהשיר הזה מושלם בכל מובן אפשרי - גם הקליפ של "היי, אני גאגא ואני עושה מה בא לי, אבל אני בכל זאת חמודה כמו לא יודעת מה, ביי " - נהדר להתחלה. בקיצור, קליפ (ושיר!) מצוין

LilyKat

New member
טודו טודו :)

להגיד לכם ת'אמת,בפעם הראשונה שראיתי את הקליפ חשבתי "יופי, עוד אחת מהבחורות האלה הסוטות ומתפשטות ועושות הכל לתשומת לב." עוד לא ממש הכרתי\ אהבתי את גאגא אז חח. אבל אז יצא פוקר פייס, התאהבתי, והבנתי שטעיתי בקשר לגאגא, שהיא לא סתם בחורה ^^ הקליפ הזה פשוט יחסית לשאר הקליפים של גאגא, אבל הוא עדיין טוב, והשיר תמיד עושה לי שמח :)

אורישקי

New member
אממ...

שיר מעולה והכל. הקליפ לא השיא שלה אבל גם קליפ טוב. השיר בהתחלה היה נראלי רגיל אבל התאהבתי בו ובכלל בליידי בהמשך.

Coralulu182

New member
אני חושבת שזו הייתה החלטה נבונה

לשחרר קודם את ג'אסט דאנס שהוא נורא פופי, קליט ועשוי מחומר להיט מבחינת מיינסטרים. כשראיתי את הקליפ בפעם הראשונה לא סבלתי אותה, אמרתי לעצמי "הנה עוד שיר שטחי שיהפוך לאיזה להיט לרגע ומה לכל הרוחות היא עושה כל שנייה עם הידיים ומה זו הפאה הזו..." והקליפ בכלל עצבן אותי עם הבלאגן שהולך שם. בדיעבד...הקליפ קליל, מתאים לליריקה, וכבר בהתחלה שמים לב לכל תנועות הידיים שמאפיינות אותה, גם אם הן מוזרות זה מעולה שהיא אוספת לעצמה כל מיני סימני היכר, מאפייני-גאגא שכאלה. ממש אהבתי את ההשראה שהיא שאבה מדיוויד בואי!
לסיכום, אני לא אוהבת את הקליפ, את השיר בטח שכן. אבל בשבילי זה שיר תקופתי, שמעתי אותו תקופה ועכשיו לא בא לי עליו יותר מידי. כמו שאמרתי בהתחלה, זו הייתה החלטה טובה לשחרר קודם את ג'אסט דאנס בתור סינגל ראשון, כי פוקר פייס הרבה יותר טוב ומה שקרה זה בעצם שהיא הפילה על העולם פצצה אחר פצצה של להיטים.

למעלה