שרשור הפרק 4

EliranMaor

New member
נחמד...../images/Emo9.gif

לדעתי הסדרה יכולה להיות טובה מאוד אבל בגלל הרשע הזה אז כל הסדרה נהרסה כלומר סבבה יש את השמיניה, הם פותרים את הכל, בכיף יכלו לשים את זה בערוץ 2 [לא הגזמתי
] אבל הרשע הזה [איך קוראים לו?!] שכל הזמן מטרטר את משה פרסטר וגר במקום שלא יעליב את גרגמל המיתולוגי...לא נראה לכם שזה הפך את הסדרה לקצת ילדותית? בסדר ערוץ הילדים וכזה אבל זה סתם דפוק והורס.... זה רק הדעה שלי... מסכימים איתי?

Super Chuly

New member
דוגרי

כן, תכל'ס הוא גם די דומה לגרגמל פיזית... אני חושבת שאהם מנסים לתפוס עם הסדרה הזאת הרבה אנשים מכל הסוגים, גם בנים (מדע בדיוני), גם בנות (טלנובלה) וגם ילדים קטנים (גרגמל רשע עם עין מכנית שעושה קולות של דלת חורקת...) Vada

EliranMaor

New member
כן אבל שיתחשבו גם בבוגרים...

אני בן 15... רוב השחקנים בסדרה מגלמים בני 15 ובני 15 לא מתעסקים עם גרגמל...

Super Chuly

New member
צודק לגמרי...

זה באמת די מעצבן... מילא, אם היו עושים אותו קצת יותר מאפיונרי מזה, אבל הוא בסך הכל נראה כמו איזה פרופסור מטורף, ועוד איזה שם דפקו לו- "רוברטו"... משהו שם קצת דפוק... אבל חפיף, חוץ מהקטעים שלו, שאר הסדרה דווקא די סבבה... Vada

EliranMaor

New member
חח..מי מצטרף ל"עצומה לסילוק גרגמל"?

[גרגמל=רוברטו הזה...]

Super Chuly

New member
חחחח../images/Emo66.gif

חחחח אני אומרת בואו נלך לחסום כבישים עד שיוסר גרגמל מ"השמינייה" לאלתר... דרך אגב, זאת רק אני, או שיש לו כוויה על הצוואר? Vada

EliranMaor

New member
נכון../images/Emo70.gif

יש לו משו מוזר על הצוואר נכון? חשבתי שזה רק בעיה בטלויזיה שלי

../images/Emo99.gif עוד מעט שידור חוזר...

ואני יראה גם את זע... תנו לי כאפה.. טודע.. כי הפכתי ממש להיות מכורה! גאד אני יראה ת'פרק הזע פעמיים ביום... חעחעח בשביל לראות את לירון השליט שלי.. ולא רק.. גם בשביל לראות ת'סדרה השליטע הזאת.. טוב תנו לי עוד כאפ לרענון.. טודע זע עזר.. אבל בכל זאת אני הולכת לראות

AmiTutiT14

New member
משהו לא מסתדר לי עם איה...

במקום שהיא תהייה ילדה בגוף של נערה שמנסה להיות כמה שיותר נערה, היא אכן ילדה בגוף של נערה, אבל היא משחקת ילדה שכאילו היא נערה בנפש שלה, אבל מנסה להשאר כמה שיותר ילדה, וכאילו עוד שניה הנערה שבה מתפרצת. זה כל כך מוזר...

כן! גם אני חושבת!

אבל ניני הזה הוא באמת משחק טוב... הוא כאילו ילד קטן בגוף של נער! אני אוהבת איך שהוא משחק!

כע אבל מע שלא אהבתי בו..

זע שהייתה כאילו ילדע שאמרה לו שהסגנון לבוש שלו יפע.. (לפי דעתי הילדע נראתה פאקצית לגמרי.. אבל זע לא משנה..) קיצור הוא אמר "סתפ איזה פריקת בלע בלע בלע..." חע ואני שונאת שאומריפ על אנשים פריקית זע מגעיל.. טוב מע אני קשורע? לא משנע..

AmiTutiT14

New member
מסכימה, שחקן פשוט מעולה!

אבל שוב, יכול להיות שזה רק פאק בטסקטים של איה, ושהתסריטאים "מפרגנים" לידידיה (זה שמשחק את ניני) בטקסטים, ויותר קל לו לבנות את הדמות עם הטקסטים העשירים שהם כותבים לו. ובלי שום קשר, אני עדיין חושבת שהוא שחקן מעולה.

terra titans

New member
זה טיפה יותר מורכב

מאיה הייתה ילדה שהייתה כנראה וונאבית. היא רצתה להיות כבר בוגרת ומגניבה כמו כל הבוגרים אבל מה שהיא הייתה זה בסך הכל ילדה. עכשיו כשהפכה לנערה היא מתנהת בוונאביות מוחלטת וגם נראת כמו נערה אבל היא עדיין ילדה ורואים את זה

למעלה