שרשור פרק 4

karyn

New member
אז באיזה שעה מותר לפתוח../images/Emo204.gif

שירשור יומי? חצי שעה לפני? שעה לפני?

magicalgirl

New member
../images/Emo204.gifהי אני מכירה אותך >>

משונאי קגומה :]... ואממ בכל פורום זה שונה...

אההההההההה~!!! קאגה!!!!!!

אני, רשמית, מתחתנת איתו *O* כ"כ שווה!!!! [ופאק, למה יש לו מסטיק? ;; אני זוכרת סיגרייה במנגה :(] קאגה~~ *__* *מריירת*

NuShiCieNta

New member
היה פרק יפה ^_______^ ../images/Emo142.gif

האדמוני הזה דומה לרנג'י... אבל בישי הרבה יותר *-* חחחח אני נקרעת כל פעם מחדש מהלימוד גו של האוטיסטים היפנים האלה XD

Fati chan

New member
פרק יפהה*_*

נראה לי שהכי אהבתי אותו בנתיים^^ היצורים האלו בסוף ש"מלמדים איך לשחק" עולים לי על העצבים><

NuShiCieNta

New member
הם נורא מצחיקים~! ../images/Emo142.gif

איך שהם עשו "אריגאטו גוזאיימאשטה" התפוצצתי מצחוק

Lust chan

New member
קא~גההההה O:../images/Emo135.gif

בישיבישיבישי מסטיקים זה רולז O: קאגה תעשה לי מסטיקקקקקקק *________*

../images/Emo47.gif פוג'יוורנו סאי

יש להם טעות אפילו בשם שלו - כתבו פוג'יוורה
.....

Goggle Girl

New member
גם בהרבה מקומות רישמיים כותבים

רק פוג'יוורה... זה יותר שייכות מאשר חלק מהשם ויותר מראה על שייכותו של סאי לשבט הפוג'יוורה מאשר היות "פוג'יוורהנו" שם משפחתו

Navidshi

New member
../images/Emo182.gif נו של שייכות

כמו הנו בשם הסדרה, "היקארו נו גו", ופירושו "סאי ממשפחת פוג'יוורה", כמו ש-Goggle Girl אמרה. זה מופיע גם בהתייחסויות לאישים אחרים מהתקופות הקדומות של יפן - לדוגמא, מינמוטו נו יוריטומו (Minamoto no Yoritomo), מייסד השוגונט. טעות "אפילו" בשם שלו? איפה עוד?

Witchcrafts

New member
גויאבות, אפשר עזרה קטנה? ^^"

פספסתי את הדקות הראשונות של תחילה הפרק. מישהו יכול לתאר לי מה קרה שם (במשחק בין היקארו לבין אבא של אקירה)? תודה מראש.

נאמ...

היקארו הניח את האבן, באחיזה כמו שצריך- הוא נורא נבהל מעצמו. הוא היה בטוח שסאי השתלט לו על הגוף או משהו וברח משם בכל המהירות. אבא של אקירה הביט כזה על הלוח, ואוגאטה שאל אותו מה הוא חושב... אבא של אקירה אמר שהוא לא ממש יכול לומר מה היכולות שלו רק ע"פ כמה צעדים של פתיחה. אבל... הוא די טוב, חוץ מהצעד האחרון שהוא עשה- היקארו בטעות, הניח את האבן במקום הלא נכון. הוא אמר שהצעד לא היה הכי טוב... אבל הוא היה מעניין [או משהו כזה].

star_female

New member
טסוטסוי וקאגה D:

והיקארו שלא מבין למה שמישהו ישנא את אקירה ^_^

למעלה