התפקדות שבועית.

אושRתי

New member
../images/Emo45.gifהתפקדות שבועית.

ניק בסקנד לייף:
טיפ שיכול לעזור בסקנד לייף:
משהוא טוב שפתחתם איתו את השנה:
משהוא פחות טוב שקרה לכם השנה:
ציינו רעיון לפעילות בפורום:
מסר כל שהוא לפורום:
וצרפו תמונה של האווטר: סופ"ש נעים וצום קל למי שצם

בעיה

ניק בסקנד לייף: hila akina טיפ שיכול לעזור בסקנד לייף: חחח אני צריך טיפים משהוא טוב שפתחתם איתו את השנה: משחק של בית"ר נגד הפועל ת"א מהפך בדקה :) משהוא פחות טוב שקרה לכם השנה: מממ.. השנה רק התחילה אבל אני מאמין במרפי שיפיל עליי כמה בומבות טובות במשך השנה ציינו רעיון לפעילות בפורום: לא יודע אולי איזה מפגש כזה שמה בסדקנד לייף מסר כל שהוא לפורום: תתחילו לכתוב שנראה שישראל על המפה אני כל הזמן פוגש שם רק גרמנים :( וצרפו תמונה של האווטר: אווטר???? מה זה??

SShirly

New member
לדעתי

אם יש לפורום קבוצה, אז ראוי שיהיה לה מועדון ופעילויות מפעם לפעם. לא במסגרת הפורום אלא במסגרת SL. ברגע שיהיו פעילויות כאלה זה גם יעורר את הפורום עצמו.

giljjj

New member
מישהו יכול להוסיף אותי לקפוצה של הפורום?

תודה מראש giljjj =]

SShirly

New member
אתה צריך להוסיף את עצמך

בSL עליך ללחוץ על Search ולעבור לחוצץ Groups. חפש שם את Tapuzforum וכשתמצא לחץ על השם פעמיים רצוף. בחלון שיפתח תהיה לך אפשרות להצטרף לקבוצה "Join".

giljjj

New member
אני לא מוצא את זה בחיפוש זה כותב:

"None found" שירלי אפשר להיפגש במשחק,אני אכנס לפרופיל שלך ומשם אני אצטרף? אם כן אז תכתבי את השם שלך במשחק ואני אוסיף אותך... שלי זה Giljjj Dagger

SShirly

New member
יש סיכוי שאתה עדיין באי ההתחלתי?

כשנשרמים לSL מגיעים תחילה לאי בו לומדים להכיר את הפונקציות השונות (כמו לשנות אתה מראה שלך). אתה צריך להיות בעולם האמיתי כדי לחפש אותנו. תתקדם ותגיע לעולם האמיתי ואז חפש אותי. גם אני לא מצאתי אותך ברשימת האנשים.

giljjj

New member
אני ממזמן כבר לא באי שמתחילים בו אני בsand...

באי חול הזה ה sand משהו... אני אכנס ואבדוק איך קוראים לזה (זה התנתק לי מהמשחק עכשיו...)

giljjj

New member
Sandbox Island דרך אגב את ברגיל נכון?

בSL הרגיל נכון? לא בנערים. וזה מוזר מאוד שאני לא מוצא אותך/את מוצא אותו בחיפוש...

SShirly

New member
נכון אני ברגיל...

בטוח שכתבת את הכינוי שלך נכון? כי אפילו שם פרטי אני לא מוצאת כמו שלך...

giljjj

New member
טוב אז ככה נפגש ב-...

28 186 37 זה כתוב הפוך כאילו 37 זה הכי ימיני 186 באמצע ו28 כותבים בצד שמאל... זה במדבר כזה Sandbox Island... נפגש שם =]

SShirly

New member
בוא אתה למקום שנקרא בודהה קפה

BUDDHA CAFE 124, 152, 23 אתה יכול לחפש אותו בחיפוש

giljjj

New member
אני לא מוצא את זה...

את יכולה לעשות חיפוש לcamping ולבוא לSweetie Pie Shoes ושם ניפגש...?

למעלה