שירשור היכרות

get well

New member
../images/Emo45.gifשירשור היכרות../images/Emo70.gif

ספרו על עצמכם.. מי אתם
בני כמה
איפה ממלצרים וכמה זמן... כל מה שבא לכם...

יוֹאב

New member
אני ראשון!

אני יואב, בן 23, והייתי ברמן באיזה מקום. זה הדבר הכי קרוב למלצר שזכור לי שעשיתי... ותתחדשי על הפורום.

get well

New member
חחחחח...תודה..

האמת בקשר לברמנים יש לי דיון מעניין אבל אני מחכה שהפורום יתמלא קצת...

מזל טוווב../images/Emo65.gif

אוי! נפתחתם בעיתוי מייצויין! מחר יש לי ראיון עבודה לבית קפה חביב.... אם אני אתקבל אני אשאר בפורום
רק שאני מקווה שהוא ישאיר אותי מאחורי הבר, ולא יתן לי למלצר
(הוא צריך גם וגם)

כי

אני לא חושבת שאני אסתדר כל כך הרבה שעות על הרגליים אני מפחדת להפיל מגשים (יש לי פחד מבוסס
) יותר כיף לשרת מישהו בצורה "מקומית" ולא להסתובב ברחבה... אני מבינה שאני בדעת מיעוט פה ?

marysia

New member
אני..

ניסיתי גם וגם אני נהנת יותר רלהיות ברמנית מאשר מלצרית יותר כיף בהרבה

marysia

New member
בכמה מקומות

שנתיים במסעדה בבאר שבע עוד שנה בראשון במסעדה

just me 18

New member
היי ../images/Emo48.gif

אני בת 18.. ממלצרת במסעדה באיזור השרון אבל כרגע בהפסקה עד סוף תקופת הבגרויות.

גברת ע

New member
או איזה יופי

אני בת 21 מהמרכז מלצרתי המוןבכל מיני מקומות מקוונים אולמות מלונות אירועים ענקית של 10000 איש אירועים פרטיים (זה האירועים הכי שווים) בעקבות הצבא הפסקתי אבל אולי עכשיו שאני משתחררת אני אתחיל עוד הפעם תאמת למרות שהרבה מתלוננים על זה אני דווקא נהנתי בגדול (היו קטעים מגעילים) פגשתי מלא אנשים, כאלו שעבדתי איתם כאלו ששירתתי אותם וכו בקיצור חוויה נהדרת שלא היתי מחליפה אותה למרות שהיא היתה קשה

Baby Boo

New member
גם אני רוצה

היי אני חדשה!!! אני טל בת 18 כמעט ממלצרת בחברת כוח אדם בעיקר כוח אדם לארועים פרטיים מאוד יקרים.. שנה ניראה לי אני עובדת שם..

ayala26

New member
../images/Emo49.gifברכות לפורום החדש../images/Emo65.gif

אני כבר לא מלצרית אך הייתי מלצרית בכמה מקומות העבודה הראשונה היתה באיזה מועדון של הופעות וסטנד-אפ. לא סבלתי את העבודה ובעיקר שהיתה קומה שניה עם מדרגות שמפחיד לרדת בהם עם מגש וכוסות אני לא מבינה איך בעלי מקומות כאלו לא חושבים על המלצרים. ולכן אחרי שבועיים עזבתי ונסעתי לאילת לנסות את מזלי. עבדתי כמלצרית בלובי של בית מלון במשך חצי שנה (גם מענק מהצבא קיבלתי בזכות זה), באמת אחת התקופות הזכורות לי לטובה והייתי מלצרית מעולה ולמדתי הרבה על ההבדלים בין ישראלים ותיירים מחו"ל
. כשחזרתי למרכז עבדתי במסעדה של הולידי אין בתל אביב ושם למדתי שאוכל איטלקי זה לא רק ספגטי
אחר כך פרשתי מעסקי המזון (בערך..) ועבדתי במחסן במפעל יין. אבל שוב החיים החזירו אותי לתפקיד השירות ולאחר תואר ראשון מחוסרת עבודה שכמוני, מצאתי את עצמי שוב ממלצרת ושוב - עוד תקופה יפה בחיי. עבדתי בבית קפה במדרחוב בראשון שבו כולם מכירים את כולם (צ'ירס..) עבודה קשה מאוד ביחוד בימי שישי שכל תושבי ראשון יוצאים למרכז העיר, אבל היה כיף. אני קצת מתגעגעת ולא יודעת מה לעשות עם עצמי, מצד אחד יש לי תואר ראשון במקצוע אחר אך מצד שני תמיד עבודת השירות ופגישה עם כל כך הרבה אנשים שונים ולפעמים אף משונים (יש לי מלא סיפורים!!!!!!!) מצאה חן בעיני מאוד ולרוב הייתי מאוד מאושרת.

get well

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה לכולם../images/Emo140.gif

את מוזמנת לחלור איתנו את כל הסיפורים "המוזרים" שיש לך
את עובדת במקצוע
אם לא אז את תמיד יכולה למלצר עד שאת מוצאת עבודה...

ayala26

New member
זהו שכבר לא

עברתי לגור בארץ אחרת ואני לא יודעת מספיק טוב את השפה בשביל למצלצר. כמו שכן, עבודת מלצרות ברובה עבודה במשמרות וכעת, כשאני חייה עם בן זוגי הוא לא מתלהב מהרעיון שאני אעבוד בערב ושהוא יצטרך לאכול ארוחת ערב לבד
ואני מבינה את הבעיתיות. יש לי כל כך הרבה סיפורים. אני אחשוב על משהו בתור התחלה.

ayala26

New member
האמת אני מתגעגעת קצת

לעבודת המלצרות בחופשות אנחנו נוסעים לקמפינג ויש שם "תורנות באר" כלומר מחברי הקמפינג (משפחות קבועות שקנו קרוואן במקום) כל סוף שבוע מישהו אחר עומד בבאר. לא עבודה מי יודע מה - צריך לדעת רק למזוג בירה (ולא כולם יודעים וכל הקצף על הרצפה...) בדרך כלל אנשים יושבים סביב לבאר אבל בערבי שבת יש משחקי קלפים ואנשים יושבים בשולחנות אז כשבן זוגי בתורנות באר אני עוזרת לו בתפקיד המלצרית וכולם מתפלאים איך אני מחזיקה מגש עם בירות ביד אחת
: קסם -P

marysia

New member
היכרות קצרה

בת 20 מראשון כרגע אני לא עובדת כמלצרית או ברמנית אבל עבדתי לפני זה 3 שנים בבאר שבע וגם בראשון עכשיו כשחיפשתי עבודה אחראי שהשתחררתי משום מה לא הצלחתי לשכנע את עצמי להיות שוב מלצרית ברמנית בכיף אבל כרגע לא ממש אפשרי בגלל הגיל וחוסר זמן..

למעלה