Holly Valance - State Of Mind

../images/Emo45.gifHolly Valance - State Of Mind

יש לזמרת האוסטרלית החביבה דיסק חדש בשם State of mind , ומתוכו היא מוציאה את סינגל ראשון באותו שם - וכרגיל אצל האוסטרליות, מדובר בשיר פופ טוב מאוד וממכר מאוד . זה לא שיר השנה, אבל בהחלט 3 דקות ו-18 שניות שוות למדי (בתמונה : הולי בזמן הראיון שהעניקה לי).

TheRasmus

New member
דעתי האישית

ככל שאני שומע את השיר של הולי ואלאנס אני פחות אוהב את השיר.. לפני חודש אהבתי אותו בהרבה יותר מעכשיו.. אך ככל שאני שומע את השיר של קיילי הוא נשמע לי כמו להיט דאנס קלאסי משנות התשעים..(שזה טוב) ביום חמישי שמעתי אותו לראשונה ברדיו והוא נשמע בהרבה יותר טוב ברדיו מאשר על המחשב..

השורד

New member
בוא נקצר את זה ל-"שיר נורא"

אי-אפשר להשוות אותו ל-Slow של קיילי שהוא הרבה יותר טוב.

VideoStar

New member
האמפפפפ../images/Emo5.gif קופירייטס../images/Emo35.gif

של מי? אתה הפרת כבר זכות יוצרים ואף פירסמת בחינם את הגברת בעובדה המוצקה שהזכרת את השם שלה ושם הקטע/שיר שלה. חוצמזה מה כבר אני יכול לעשות עם המילות שלה - לא מדובר כאן ביצירה המוככלת לעצמה. אמממממ...ויש מיליון ושבע אתרים שממספקים את הליריקס כולל אתר של מיס ואלנאס עצמה. אז מה הקאצ' פה או שכנראה לא הבנתי כלל צפניה היקר

bloodmachine

New member
אז מותק ../images/Emo25.gif

רק שתדע לך שלפי אקו"ם גם אסור לפרסם תמונות ע"ככ עטיפות סינגלים כמו זה שבהודעה מצעד 1996 עם מיס אוסבורן

מותק?

דבר ראשון אני בחורה, נקבה, פימייל איך שלא תרצה. דבר שני, כן אפשר לפרסם עטיפות דיסקים.

googely bear

New member
אבל אתם בכל זאת מעודדים להוריד

שירים שזה בוודאי הפרת זכויות יוצרים וללא ספק גובל בגניבה תלוי הנקודת מבט.

שום הפרת זכויות

כל עוד לא נותנים אתר או כתובת מאיפה להוריד אפשר להגיד מה שרוצים

למעלה