/
- כמה אתם משלמים לדקה ?

geostant

New member
../images/Emo45.gif / ../images/Emo31.gif - כמה אתם משלמים לדקה ?

באיזה רשת אתם וכמה אתם משלמים לדקת זמן אוויר ? (בתוך הרשת, לרשת אחר ולבזק...) סתם מתוך סקרנות.

idan3k

New member
Orange

מסלול TO GO בתוך הרשת: 56 אגורת לדקה לבזק: 56 אגורות לדרה לרשת אחרת: 98 אגורות לדקה וחשוב לציין שהשיחה נמנית ביחידות של 12 שניות כך שאם דיברת דקה ועשר שניות שילמת על דקה ושתים עשרה שניות ולא על שתי דקות

phingy

New member
פלאפון

40 אג´ בתוך הרשת ולבזק 96 אג´ לרשת אחרת

פגעסוס

Well-known member
אורנג´.

תוכנית PARTNERS 20 אג´ לדקה לאורנג´ ולבזק 78 אג´ לדקה לפלאפון, סלקום ומירס חשוב לציין שהתוכנית אינה פתוחה לקהל הרחב, אלא רק לבני משפחות של עובדי אורנג´. וגם לכל עובד יש הגבלה של מספר האנשים שהוא יכול לצרף (3 בני משפחה וחבר אחד). הייתה תקופה קצרה מאוד (שבוע או שבועיים נדמה לי...) שבה כל אחד יכל להרשם לתוכנית, אבל עכשיו זה כבר בלתי אפשרי. GYXOIO

פלאפון

בתוך הרשת: 24 ביום, 44 בלילה. מחוץ לרשת: אותו דבר, כאשר מתווספים התעריפים הבאים: אורנג´/סלקום/מירס - 60 אגורות. בזק - 8 אגורות לכל דקה

shlomi6

New member
פלאפון

23אג´ בתוך המשפחה, 40אג´ לכל מקום ובכל שעה.

דודי (19)

New member
שלומי6... פששששש....

נשמע מסלול מפנק! איזה מסלול זה בדיוק? ואיך מצטרפים אליו? אקס השחור - גם המסלול שלך לא נשמע רע - איזה מסלול זה? למזלי לא התחייבתי לאף מסלול... אז אני יכול לעבור בין מסלולים... (וזאת הסיבה שלא הצטרפתי למסלול "יותר" לחיילים למרות שאני חייל - כי זה מסלול עם התחייבות ל-3 שנים... ולא רציתי לעשות את הטעות שעשיתי כשהתגייסתי והצטרפתי למסלול חיילים של אז (אוקטובר 99) - שאז היה זול, אבל במשך הזמן הוא נהיה יקר יחסית.. ואני נתקעתי איתו... אז לא מזמן עברתי מסלול [ושילמתי איזה קנס כדי לצאת ממנו], והחלפתי ל-SK) אני כרגע במסלול "פלאפון דיל"... ויוצא לי 48 אג´ לדקה בתוך הרשת, 56 אג´ לדקה בבזק, ו-1.06 שקל לדקת שיחה לרשת אחרת... חראאאא....

דודי (19)

New member
תוכל לפרט קצת יותר?

והאם כל אחד יכול להצטרף אליו? ואם לא.. מי כן? תודה, דודי.

חה!

גם שלי עיסקי... רק ששלי ה-23 זה בשעות הפנאי, ולא במשפחה.. ואיך מצטרפים? בזמנו זה היה כרוך בבקשה לנתק מכשיר מהרשת..

Nokia Fan

New member
אורנג´

Orange To Go אורנג´/בזק - 56 אג´ רשת אחרת - 98 אג´ משפחה - 12 אג´

reshef

New member
orange

תעריף אחיד לכל היום. משפחה - 12 אג´. כל היעדים (אורנג´, סלקום, פלאפון, מירס ובזק) - 59 אג´.

LordNor

New member
Orange

Orange חריגים. 30 דקות שיחות חינם כל חודש 40 אג לדקת שיחה בתוך הרשת ולבזק 59 אג לדקת שיחה לרשת אחרת.

yli

New member
אל נא תשכחו פרט קטן זה :

כשחברת פלאפון וסלקום אומרות 96 אגורות מחוץ לרשת או לחילופין לרשת סלולרית אחרת, מדובר על זמן אוויר סלקום\פלאפון בלבד לא כולל תשלום זמן אוויר לחברה אשר התקשרת אלייה, ושימו לב שבפירסומים זה מופיע למטה בכיתוב אפלולי וקטן! בחברת אורנג´ שימו לב כי 98 אגורות למפעיל אחר כולל את התשלום לחברות אשר אתם מתקשרים אלייה. לכן בעצם הם מספסדים את זמן האוויר שלהם (של עצמם (אורנג´)). בשאר החברות סלקום ופלאפון זה מלכוד כי זה לא כולל לכן אתם בעצם משלמים עוד כ 50 אגורות וזה יוצא 1.46 ש"ח לדקה.

ashomer

New member
אתה ממש לא צודק.

בפלאפון המחיר 96 אג´ הוא מחיר הזמן אויר הרגיל + ההשלמה לרשת האחרת. ואל תגיד שאני לא ודע על מה אני מדבר. התקשרתי עכשיו לשירות לקוחות וביררתי וזה גם כתוב באתר

reshef

New member
אצלי זה לא ככה. ובבזק???

אני משלם 59 אג´ כולל הכל, לכל היעדים, וזה בדוק. מה עם בזק? מה התעריף שלהם?

Noaal

New member
מה זו תוכנית אורנג´ קופירייט

ותוכנית אורנג´ חריגים?

למעלה