למה

Mירב

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo43.gifלמה../images/Emo35.gif

אי אפשר לעשות "חיפוש מתקדם" פה בפורום הזה?!?.... אני מחפשת הודעה שראיתי אתמוך, אולי מישהו מוכן להפנות אותי אליה: מישהיא פירטה בו רשימת שמות של סופרים/סופרות או דמויות היסטוריות אחרות תודה

Mירב

New member
אז זהו שכבר לא...

הודעות בפורומים, מטבען שהן זזות כל הזמן. האם תוכלי בבקשה לשים לי לינק להודעה? תודה. ועדיין - למה החיפוש המתקדם עובד בכל הפורומים ובפורום הזה לא

gertrude

New member
הפנייה מדויקת קצת יותר

אני עוד לא יודעת ממש איך שמים לינק...
אבל עכשיו ראיתי את בדף השלישי, ההודעה השניה, שמתחילה ב"תבונתה של אשה" שכתבה ריוונסרה. את מתכוונת להודעה שלי (נדמה לי) שנמצאת שם, שהכותרת היא משהו כמו "סופרות שלא רוצות ילדים" או משהו דומה.

gertrude

New member
סליחה על הבלגן. הנה זה פה:

אפרופו ספרים, סופרות נטולות ילדים: סימון דה בובואר - "המין השני", הוצאת בבל 2001 ספר חובה לכל אשה, לכל פמיניסטית ולכל מי שמתלבטת בעניין ההולדה (כל הספרים שלה מומלצים מאד, בעיקר "אשה שבורה", אך הם כבר קצת נדירים. הכי הייתי ממליצה על הביוגרפיה שלה, לקוראי הצרפתית או האנגלית). היינץ פרדריק פטרס - (ביוגרפיה) לו אנדראס סלומה \ האשה מן החלומות, הוצאת ספריית פועלים 2000 אשה מרהיבה ביותר (אני אבדוק שוב אם היא באמת לא ילדה אף פעם, אבל כדאי לקרוא בכל מקרה). גרטרוד סטיין - יצאו לה כמה ספרים בעברית (שלוש נשים; האוטוביוגרפיה של אליס ב. טוקלאס), אבל מה שהיה מעניין באמת זה החיים שלה. נסו למצוא ביוגרפיה. גם בערוץ 8 משודרת מדי פעם תכנית על חייה). שתי הנשים הראשונות היו סטרייטיות, השלישית לסבית. כולן מדהימות בעוצמתן. הספרים ירתקו גם כל אחת שמתעניינת במערכות יחסים אלטרנטיביות. אם אתן מכירות ספרים או סופרות אחרות שקשורות לעניין, אנא הרחיבו את דעתנו.

Kalla

New member
קצת קלאסיקה אנגלית:

ג'יין אוסטין, האחיות ברונטה.

Mירב

New member
תודה, זו אכן ההודעה שחיפשתי

לגבי איך לשים לינק: אין דבר קל מזה!! 1 - את לוחצת על העיגול שליד ההודעה. לחיצה זו תגרום לפתיחת ההודעה בחלון חדש. 2 - את הולכת ל"שורת הכתובת" של אותו חלון חדש - מסמנת אותה, ועושה "COPY" 3 - את פותחת הודעה בפורום (או חדשה, או בתגובה להודעה אחרת) 4 - את ניגשת למטה ל-"כתובות אינטרנט נילוות" או ל"קישורים בתוכן ההודעה", ועושה "PASTE" (לכתובת הנ"ל בסעיף 2), בצד שבו כתוב קישור... 5 - וזה כל הסיפור... נסי ותהני חחחח

למעלה