אדם למברט - אמריקן איידול

mayarel

New member
רגע מדהים. ביצוע מדהים.

קראדם מתוקים בצורה מדהימה. אדם שר מרהיב. בריאן מיי המתוק מפרגן להם תוך כדי נגינה. לחיצת היד המקסימה של שניהם... הכל היה כל כך נכון. כל כך בדיוק כמו שצריך. אין מילים. ההופעה עם קיס היתה שואו מדהים , אבל למוסיקה.. זה הרגע האהוב עלי בכל התוכניות.

heart1soul

New member
מסכימה כלכך..

אדם פשוט שלט בזה... וראו את זה.. ואפילו כריס ידע את זה:) היה רגע מדהים!!

ר ו ח ל י

New member
טוב חוץ מהבתים

זה באמת הרגיש כאילו אדם שר לבד. אפילו שהביאו את הזמרי מקהלה ההאלה (או לא יודעת מה הם) הקול המדהים שלו חתך את כולם. הופעה מדהימה ומרגשת.. היה גמר אדיר.

MIDNIGHT SKY

New member
באמת

זה היה רגע מדהים. עד כמה שאני אוהבת את קריס אבל הוא היה שם מיותר קצת P: אדם וקווין,וואו. אחד הרגעים האהובים עליי באיידול. אדם נמע מעולה. אני בטוחה שפרדי היה גאה

gwini1

New member
../images/Emo45.gif אדם החזיק את השיר על גבו!

ולראיה קריס שתק בקטע הגבוה we'll kep on fighting till the end- ואדם שר אותו סולו... אוהבת את קריס אבל בחיי שלא הגיע לו לנצח

magenta73

New member
אני שמה לינק באיכות טובה יותר

http://www.youtube.com/watch?v=G6Jgx3vjK3E&feature=related קריס לא צריך להיות שם. נקודה. ברגע שאדם פותח את הפה ושר, יש לי צמרמורות, לא משנה כמה פעמים ראיתי את ההופעה הזו (וראיתי, המון)... גם קווין, גם המילים, גם איך שהוא משנה קצת את המלודיה והופך אותה למשהו יותר מרגש ממה שמישהו בכלל יכול לצפות לו. גם החיוך הזה שלו - של - אני שר עם פאקינג קווין, אני יכול למות בשקט. בלי לדעת מה בראיין מיי חושב עליו. (רק דברים טובים). a superstar was born אפשר להרגיש שפרדי העביר את השרביט, שם מלמעלה.

Lady in red2

New member
אין מילים, ה-רגע של איידול

(אני מודעת לזה שכתבתי את זה גם על ההופעה עם קיס, מה לעשות שהיו 2 רגעים אדירים שכאלה...) עוד אמרתי לפני כן ל-musical abuse, אולי אפילו יביאו את בריאן מיי, וכשזה הגיע... שוב, אין מילים כמה שהתרגשתי...

ר ו ח ל י

New member
אוהבת איך שהוא לבוש שם

איך שהוא נראה לא צריך לדבר בכלל. כמובן שאני אוהבת את מה שהוא עשה עם השיר בחצי דקה הזאת.. אני תמיד שומעת את זה בלופים.

למעלה