אדם למברט - אמריקן איידול

gwini1

New member
../images/Emo45.gif כלבה!

כל מה שחשבתי עליו בבית הראשון זה- תסתמי כבר!

הסטודיו מעולה !

למרות שאהבתי את השיר הרבה לפני, בביצוע של אירוסמית [
] אדם הצליח גם את השיר הזה להפוך שלו ולעשות את זה מדהים. לא הייתי מאמינה שאני אוכל לאהוב קאבר של אירוסמית באותה מידה כמו המקור עצמו.

lama ken

New member
לא יודעת מה יש לכם, אני מתה על ההופעה הזאת

נשבעת לכם שאני לא שמעתי בכלל את הזמרת ליווי, עד שקראתי שכולם אמרו את זה, והייתי צריכה לשמוע את זה שוב בשביל להבין על מה מדברים. בקיצור אם אני לא מתאמצת להקשיב לה אני לא שומעת אותה. רק אותו. אולי פיתחתי שמיעה סלקטיבית לקול שלו
זאת הופעה שאני רואה שוב ושוב ולא נמאס לי.

lama ken

New member
סיימון-יש-לי-ביליון-דולר-אבל-רק-שלוש-חולצות-

קאוול, הוא לא הבנאדם להעיר הערות בענייני בגדים לאף אחד
הז'קט פשוט מהמם!

ר ו ח ל י

New member
ביצוע ששווה זהב.

בגלל המעמד הנחישות הקולית "התאבדותית" שיצאה ממנו בשיר גמרה אותי. אולי אחרי MW ו- WWL ההופעה הכי אהובה עליי.

MIDNIGHT SKY

New member
../images/Emo106.gif../images/Emo47.gifהביצוע היה

מדהים ! אחד האהובים עליי ביותר ! הוא נשמע כל כך טוב. זה פשוט היה מדהים. אחד ה-ביצועים של העונה לדעתי.

mayarel

New member
שיר נוראי מכל בחינה אפשרית

לחן מילים. גם קיטש, גם קלישאות, גם הוריקנים והרים . אוי אלוהים שיר נורא. איך ריחמתי על שניהם שהיו צריכים לשיר את זה. אני ממש בחרדות מהשיר שהדפוקה הזו כתבה עם אדם לדיסק שלו. היא נוראית. איך בכלל מצליחים להלחין שיר שאדם לא מצליח לשיר אותו... כאילו... איך זה בכלל קיים???? המתווך הקולי שלו כזה מדהים מהנמוכים לגבוהים.. איך זה קורה שהוא לא יכול להחזיק תו... אוי היה דווקא מצחיק שקריס הצליח לשיר את זה טוב ממנו.. זה שעשע אותי כי קריס כל הזמן דיבר על היכולת הקולית של אדם. וטראומה אישית- זה השיר האהוב על הבת שלי.. יש לה אותו בMP3 שלה, וכן היא עוד לא בת 5 אז זה נסלח אבל אני צריכה לההמשיך לסבול את זה בrepeat...

nini18

New member
מסכימה שהשיר נוראי...

לא מסכימה שקריס שר אותו יותר טוב מאדם. הסטודיו של אדם מדהים לדעתי אך גם הביצוע על הבמה.. ואני עם הבת שלך חחחח זה הצילצול שלי בפאלפון חחח

baril

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo125.gifאע 2:47

אני שמתי לב חהחהחהח D:

למעלה