טריוויות באתר HDM.co.il

האבק

New member
../images/Emo47.gif טריוויות באתר HDM.co.il ../images/Emo47.gif

שלום לכולם
אני לא יודע כמה מכם מודעים לדף נחמד באתר שנקרא "חדר ההסבה". בדף זה אתם יכולים למצוא טריוויות רבות שנכתבו על ידי חברי קהילה שונים בזמנים שונים על חומריו האפלים. לאחרונה החלטנו להתחיל לעדכן דף זה, אז שימו לב לעדכונים שם
בינתיים, העלנו טריוויה חדשה שכתבה נטע שיינס (נטעש בפורום) על פיליפ פולמן עצמו. אתם מוזמנים לנסות את מזלכם בטריוויה, וכמובן תודה רבה לנטע! אל תשכחו לעדכן אותנו כמה קבלתם... מי שנכשל צריך לכתוב ערך חדש לאנציקלופדיה!

galiau

New member
כל הכבוד לך נטע, וחבל שלא באת לכנס!

הצצתי בטריוויות, הן מאוד יפות!

נחמד מאוד

קיבלתי 80 והרוב מניחושים. הרבה פעמים רק מלהסתכל על האפשרויות יכולתי לדעת איזו מהן נכונה.

נטעש

New member
אין בעד מה ../images/Emo13.gif

חבר'ה, ועכשיו רציני, בואו נתאגד ונתחיל לכתוב את האנציקלופדיה שלנו! וזה ממש לא משנה אם יש לך נסיון כתיבה או אין. הכי הרבה מישהו יבוא ויתקן קצת. אבל התיקון אינו החלק המשמעותי, אלא הכתיבה ותמצות הערך עצמו!

תודה רבה נטע! ../images/Emo13.gif

טריוויה חביבה ביותר, קיבלתי 80. האמת התפלאתי שאני יודע כל כך הרבה, רוב התשובות שלי היו מידע ולא מניחוש. מחכה לעוד טריוויות!

נטעש

New member
אוי ווי!

זה פורטל ילדים ונוער, אין צנזורה?! לאן התדרדרנו.

JustRain

New member
הרשה גם לי להתחלחל

למה אתה גולש בטיפו
סתם. אבל... קלפים של... קלפים... חומר... לא, אני לא יכולה להגיד את זה.
תחשבו, זה יהפוך לסופרגול או דרגון-בול או מה-שמו - "יש לך ליירה?!" "יש לי המון ליירות!!!" "ליירה זה חרא, לי יש נ-דיר, מתערב שאין לך את לי!!!" "מי זה לי?????" "המכוער שטס בכדור פורח!!!!!!!" "אהההה" "גברת קולטר ממש חזקה!!!!!!!11אחדאחד" "נכון כי היא הרעה!!!!!!!!1 יש לי כמה גבֶרות קולטריות!!!!!!!!!!!11111אחד" מה שאני באמת לא מבינה, זה למה כל כך קשה לציין איך קוראים לטרילוגיה, ועל מה היא באמת מדברת.

נטעש

New member
עוד טריוויה עלתה לאתר ../images/Emo13.gif

והפעם, על מקומות ואזורים. בואו לנסות את מזלכם ולבחון את ידיעתכם! אבוי למי שנכשל

dahoe

New member
40, כן כן, זו לא טעות, חטפתי 40.

עוד סיבה טובה לקרוא את הטרילוגיה בשנית

נטעש

New member
בטח!

בדיוק סיפרתי לאמא שלי שיש שני אחים בפורום שהשיחות שלהם נורא מצחיקות אותי