סינגלים חדשים

א ו ח נ ה

New member
../images/Emo47.gif סינגלים חדשים ../images/Emo47.gif

Sonique - Alive כניסה רק אל המקום ה-82 בבריטניה כשלון ענק ראשון לסוניק!
Ian van dahl - I can't let you go Chicane - Locking Down Dutch feat. Crystal Waters - My Time Jurgen Vries - Wilderness מעולה!!!!! Tatjana - Santa Maria 2003 עדיין לא הצלחתי להשיג אבל נישמע מעניין Ann Lee - No no no אחלה שיר!!!!! Captain Hollywood - Flying high 2003 עדיין לא הצלחתי להשיג Masterboy - Feel the heat of the night 2003 לא השגתי

stereo4me

New member
איך זה שלא הצלחת להשיג אותם???

כל השירים שציינת נמצאים בקאזה וכולם כצפוי מאוד מאכזבים אז אל תתמאץ להוריד אותם Masterboy - Feel the heat of the night 2003 Captain Hollywood - Flying high 2003 Tatjana - Santa Maria 2003

ושאלה לאוחנה

באוסף ווליום 3 היה שיר בשם Let the night take the blame , שיר טוב מאוד שנראה לי שרק שנינו זוכרים. איפה אפשר להשיג אותו ? (או : גרסת 2003 מאוד תעזור לשיר הזה ).

א ו ח נ ה

New member
אתה מתכוון ל....

Lorraine Mckane - Let the night take the blame? זכור לי שעופר השמיע כמה פעמים במסגרת הקופסה מעיין גירסת דאנס לשיר הזה, רק שאני לא ממש זוכר איך היא נישמעת... בכל אופן לא ניראה לי שתהיה לך בעיה מיוחדת להשיג אותה. אם לא תצליח תגיד לי.

אכן, מדובר בשיר הזה

להשיג את השיר הזה זו לא בעיה : יש לי את הדיסק (עדיין). פשוט לא ברור לי איך שיר שהיה יכול להיות שוס רציני ,אפילו אם זה היה לוקח לו 5 שנים - פשוט נעלם לחלוטין

א ו ח נ ה

New member
השיר עשה את שלו באייטיז

ב-84' זה היה להיט באירופה, התזמון של יציאת הגירסה המחודשת לא היה טוב. הכל עניין של טיימינג!

למעלה