עידן! מזל טוב נשמה!

../images/Emo47.gif../images/Emo49.gif../images/Emo41.gif עידן! מזל טוב נשמה!

אחי! שיהיה לך יום הולדת שמח!
אם אני יודע נכון אז אתה בן 18...אחת השנים היפות שלך בחיים!!
אז שתדע שזה גיל מדהים, וכשאני הגעתי לגיל הזה...חשבתי לעצמי "בואנ'ה אתה גדול, אתה זקן"...תדע שמגיל 18 (אצלי לפחות)
פתאום בימי הולדת אתה נראה לעצמך ענק בגיל...אתה לא מבין שהגעת לגיל הזה ,אז שיהיה לך המון הצלחה, אני מאחל לך שתגשים את כל השאיפות שיש לך בחיים, אתה אמן בלב ובנשמה!!! גרפיקאי וצייר מדהים!
תמשיך גם להיות כאן מהאנשים שמחזיקים את הפורום ובין לבין אחד המעריצים ה"שרופים" של יוסי.
מ-ז-ל ט-ו-ב!

moranush86

New member
וואי 18...

אין על הגיל הזה... הגיל בוא אפשר לעשות הכל כי אתה בוגר מבחינה חוקית!!! תנצל את זה היום אהה?......... מזל טוווווב!!!

i D a N 16

New member
וואי תודה רבה../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

תודה רבה אריאל,על הברכות,המחמאות,אתה גדול
אני לא רוצה להרוס,אבל אני בן 17 חחחחחחחחחחח
טוב שלא הרגת אותי,18?? חחחחחח....אני עדיין ילד
בכל אופן,תשמור את הברכה לשנה הבאה
תודה רבה גם לכולם

../images/Emo6.gif

אריאל אתה חבר חרא...אפילו תגיל אתה לא זוכר...בושה עידן,שיהיה לך הרבה מזל טוב אושר ועושר בריאות וכושר שתצליח בכל מה שתרצה זהירות בדרכים שתמצא כלה חיים נעימים וזזתי...

אוי פאדיחה! (יא קטין שכמוך חח)

טוב אתה סולח לי נכון? גם גיל 17 זה גיל יפה..!!! אז לא נורא, רק עוד שנה מותר לך אלכוהול. עד אז אתה....................................ק-ט-י-ן!

yo bo yo

New member
עידן, אתה ילד מיוחד והלוואי ולא תתב

גר יותר מדיי לעולם בלב ובנשמה עמוק פנימה. תהנה מהרגעים הקטנים שבחיים וכצייר אתה אמור לדעת ערכם של פרטים קטנים ורבדים, אז תהנה מכל רובד ורובד בדרך אל הלא ידוע. תחשוב רק על הדברים הטובים שקרו לך בחיים ואל תשכח לחייך גם כשלא הכי בא. המון מזל טוב אין לי עוד הרבה מה לכתוב שתגשים את עצמך וכשתגיע לגיל 120++++ תגיד השגתי כל מה שרציתי בחיים ועכשיו אני יכול לישון בשקט. באהבה רבה
אורלי.

i D a N 16

New member
המון תודה חברים../images/Emo13.gif

מחמם את הלב
ניקול,אריאל,אוריאן,מורן,מלודי החדשה,(נעים מאוד להכיר בשמחות
) וכמובן אורלי על הברכה החמה והיפה, רב תודות

Pirat Yoh

New member
עידן מזל טוב!!!

הרבה בריאות, אושר, הצלחה והתגשמות חלומות לטובה!!! יוחאי...

למעלה