בוקר טוב לכולם...

purple cat

New member
../images/Emo48.gifבוקר טוב לכולם...

שלום שלום, מה שלומכם? אוקי, אז בתור מישהי שקראה את כל הספרים שיצאו לזבנג מהראשון עד ה11 בערך (כולל את הספרונים של זבנג) לפני כמה זמן יצא לי לעיין בזבנג החדשים יותר, ואני חייבת לציין לצערי שרמה....ירדה פלאים. אחד הדברים שמציקים לי כי הרבה זה שסתיו נהרסה באופן מושלם. הוא הפך אותה מבחורה דיכאונית לגותית פואטית.... הרשו לי להציג כמה הוכחות- דבר ראשון שנגלה לעייני, זה כמובן החזות שלה. אדם מדוכא לא ישקיע כל כך הרבה במראה חיצוני, ובתור תופרת אני גם יכולה להגיד לכם שהשמלה הזאת הכי אכן מושקעת! גם אם היא נתפרה בבית או נקנתה (ותאמינו לי שבררתי, זה יקר!!!!) באחד הקומיקסים הישנים יותר (לא זוכרת איזה מספר...) יש פרק שסיגל, סיוון ונגה מחליפות בגדים במלתחות בים, סיגל מתלוננת על התחת שלה, סיוון מתלוננת על החזה הקטן של, ונגה על הבטן התפוחה...אז נכנסת סתיו ורואים עליה גוף מושלם, ושואלים אותה למה אינה חושפת אותו. אז היא אומרת שאין טעם! וככה היא אמורה להיות!!!!! עוד דבר, הסמל שהיא נושאת עליה, שניקרא 'אנק' (זה הדבר זה שדומה לצלב, אבל עם עיגול למעלה במקום קו) זה מסמל חיי נצח במצרים העתיקה. מה אתם אומרים, לא טיפה אופטימי מידי לדעתכם? ונמשיך לדמויות אחרות- מאיה, חביבה ומשעשעת....היא הפכה לזנותית מדי...פעם הייתה לה קלאסה של סנובית אמיתית! היום היא עוד פרחה משכונות יוקרה... עידו, הוא כבר לא הרוקר שהיה....הוא סתם פך למין דביל עצבני חובב מכות \: ומה קרה לנוגה? היא הפכה להיפית! (בלי להעליב את ההיפים, אבל הנקודה היא שהיא לא היית ככה בהתחלה!) גם יוספה נהרסה...וגם ירון, ועוד רבים וטובים וחבל לי עליהם מאוד!... מצתערת על המגילה, מקווה שלמדתם משהו....ותגובות יתקבלו בברכה :)

purple cat

New member
../images/Emo48.gifאין לכם מה להגיד?

ואתם עוד קוראים לחור הזה פורום זבנג?....

למעלה