כמה מכם/ן אוהבים דם?

ייסאן

New member
../images/Emo48.gifכמה מכם/ן אוהבים דם?../images/Emo48.gif

וברצינות, הרי זו שאלת השאלות- האם יצא לך אי פעם לחוש "פרנזי", צורך עז בדם? האם דם מושך אותך או דוחה אותך? מה היחס שלך לכל העניין האדום אדום הזה? האם את/ה באמת אוהב/ת דם?
|נשיכה|

אני חושבת שדם זה מרתק. ../images/Emo193.gif

יש לזה משמעות מטורפת, וצבע מהמם. בכל מקרה, לא, אף פעם לא נמשכתי לדם, אבל אני גם לא נגעת מזה או דברים כאלה. בואו נגיד שאני לא יודעת לבשל, ואם אני אי פעם אתקע עם אי בודד, יותר סביר שאני אשתה את כל הדם של החיה שאני אמצא, ולא ממש אוכל אותה. מי יודע, אם היא לא תנסה לאכול אותי קודם אולי אני גם אקבור אותה.

MeItOsH

New member
אוהבת הייתי אומרת.

צורך עז בדם? כן הרבה פעמים. ועד כמה מפחיד שזה נשמע..במיוחד כשאני בקרבה של צוואר של מישהו או אם לדוגמא חברה שלי מדממת..אז אני ישר רצה אליה ומוצצת לה ת'דם. האם דם מושך אותי? אכן.תמיד אהבתי דם,תמיד כשאני נפצעת אני מחכה לדם.. וברגע שאנשים רואים ת'רגליים שלי אחרי גילוח..הם יהיו בטוחים שיש לי נטיות אובדניות. יחס אדום זה הצבע האהוב עליי. הוא אומר כל כך הרבה דברים..ויש לו כל כך הרבה משמעויות ככה שאני אוהבת אתזה. יש גם משהו מגניב בדם..זה מעין הזכרה לעובדה שאני חייה. האם אני באמת אוהבת דם? לגמרי. הכי זכור לי שכשעשיתי את הקעקוע שלי [לב אדום בפרק כף היד] אז הוא דימם בטירוף.. אז אחרי שמקעקע סיים אני הולכת לאמא שלי ואומרת לה "תראי,יש לי לב מדמם!" זה מגניב בקיצור. וטעים..

ייסאן

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo48.gif

רק תזהרי, למצוץ לחברות את הדם בלי לדעת אם הן חולות במשהו בלי ידיעתן- מסוכן למדיי. לבדוק לפני, ולהזהר, אנחנו לא מתים חיים, ויש לנו סיכוי טוב לתפוס משהו כשפועלים כך.

sonaku

New member
הווו אני אוהבת דם!

זה ישמע לכם חולני אבל זו אחת הפנטזיות היותר גדולות שלי מגיל מאוד מאוד צעיר!!! רק לא מזמן ביקשתי מידיד שלי שינשוך אותי כי אני לא מסוגלת לפגוע בו.. דרך אגב,כל עוד הבנאדם שאתה שותה אין לו שום מחלות, זה מאוד מאוד בריא לשתות דם. לבנאדם השני קצת פחות,אבל הגוף מסתגל וממלא את עצמו מחדש. ככה שכולנו נוכל לשתות אחד את השני! ^^ חחחחחחח איך אני רואה שנעשה מפגש וזה יהיה אורגיית נשיכות מטורפתXDDD

כמי שעוברת בדיקת דם פעם בחודשיים

אני לא מוצאת דם מושך במיוחד. בעיקר כי הדם האישי שלי הוא בעל צבע חום אדום שחור מוזר שכזה.(לפחות בבדיקות דם) אבל יש לי הרגל מעצבן: לקלף את הפצעים שלי ולשתות את מה שיוצא מהם. לפחות היה לי את ההרגל הזה כשהייתי קטנה יותר. אולי אני חצי ערפדית ^^ (צחוק מרושע)

Up To No Good

New member
נמנמ

האם יצא לך אי פעם לחוש "פרנזי", צורך עז בדם? לא האם דם מושך אותך או דוחה אותך? יש בזה משהו מושך... מה היחס שלך לכל העניין האדום אדום הזה? אדום זה גוּד
האם את/ה באמת אוהב/ת דם? לא יודעת אם ממש אוהבת, אבל אין לי בעיה עם דם ^^

די..

זאת אומרת, אין לי דחף כזה של "אני חייבת דם" או משהו כזה, אבל זה בהחלט מושך אותי. תמיד מגניב גם לטעום את הדם של עצמך
אבל דם הוא מקסים בעיניי. הוא מה שזורם לנו בעורקים (ועזבו את זה שאמורים לדבר פה על ערפדיםXD).

קרניjack

New member
רק אם זה ערוך יפה בתוך תמונה

בתור אחת שחלק מעיסוקה זה נוזלי גוף (וזה לא לכאן), אני ממש לא מוצאת את זה מרגש.

nastia717

New member
הוווו

אני אובססיבית לגמרי לדם - אדום דם זה הצבא האהוב עלייי (חוץ משחור)..!!! קטע מצחיק רק כדי להדגיש עד כמה אני אוהבת דם - דיאלוג משיעור מתמטיקה שלי ושל החברה הכי טובה שלי: שירלי (החברה הכי טובה שלי): אני צריכה לעשות בדיקת דם שבוע הבא.. אני: אני יכולה לבוא איתך?!?! חחחח היא הסתכלה עליי במבט מזה פוחד =]] |צחוק מרושע ברקע| חיחיחי =]]

ייסאן

New member
עונה בשיר משלי../images/Emo48.gif ../images/Emo210.gif

דיי... אפילו רק המחשבה ממכרת. אותה תחושה מוכרת את כל הגוף אופפת, חודרת. לא משאירה שום מקום לדמיון, להזיה. "רק אחת, קטנה, צורבת במידה הנכונה ביד, או עדיף- בצוואר... שבר הגיון עדין שמזמן נשבר. כמו מתכת קרה על בשר מלובן הכל סנטירי, נקי ומוכן. קדימה נפש- לתפוס מקומך בשורה הקדמית פירות הכאב כבר סיימו להבשיל ש ק ט- מיד הטקס יתחיל. לדעת שזה רע, להרגיש שזה טוב, לדחות את הרגע, אבל לא להפסיק לחשוב. מה יש בקסם הזה, האדום, שלא נותן לעזוב??

למעלה