בני אהובי

../images/Emo49.gif בני אהובי../images/Emo140.gif

ילד יקר שלי - יום הולדת לך היום ועבורי זו סיבה למסיבה! כך עבר ורץ הזמן ואתה כבר חייל משוחרר. גבר לעניין! הן אתמול עוד ביקשת, שאלת למה, מדוע ואיך? והיום אני היא זו ששואלת ואיך? גונב לבבות לך קראנו ולא סתם. לכל אחד ואחד מאיתנו פינה בלבך! לי, לאבא, לאחיותיך, לאחיך, לגיסך, לתמרי הקטנה לכל בן משפחה, לכל חייל בצבא ולכ לאחד שסתם כך עובר לו בסביבה. והנה השנים ביעף חולפות וחורצות עמן קמטים וצלקות. קמטים של כאב, של דאגה. קמטים של שמחה, של צחוק והעיקר קמטים של נחת - נחת ממך, ממעשיך ומכשרונותיך הרבים! ילדי היקר, דרך ארוכה עוד לפניך והרשה לי לצייד אותך בעצה או שתיים. שתהיה לך התבונה לקבל את הדברים שאין בכוחך לשנות, את האומץ לשנות את הדברים שבכוחך אכן לשנות. ואת הבינה להבחין בין השניים. הלוואי ותהיה כעץ השתול על פלגי מים אשר פריו ייתן בעיתו וכל אשר תעשה תצליח. מי ייתן ויהיו ימיך יפים כזיו פניך! שתפליג בהצלחה בספינת החיים ותעגון באושר בחוף מבטחים. ועתידך יהיה עתיד של אושר, שמחה והמון בריאות! אוהבת ומעריצה - אמא!

מזל טוב עד 120../images/Emo57.gif../images/Emo213.gif

יש כל כך הרבה אהבה בברכה הזאת זה ממש מרגש. שיהיה לבנך תמיד שמחה בלב, שיגשים חלומות ושתצלח עליו דרכו.

ברכות ואיחולים ../images/Emo140.gif../images/Emo168.gif../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

גם לאבא שלי יש היום יומולדת.............

תודה הוא החליט לצאת היום

לטיול עם חבר מהפלמ"ח לטייל בגיזרה שהם שחררו במלחמת השחרור ליד הר מירון וצפת. כל אחר בא עם דור שני עם בן...

מזל טוב לבן של יערה, הרבה שניםיפות וטובות

קצת באיחור כי אתמול המחשב היה "מצונן" כלומר לא תפקד.

למעלה