גם ממני

../images/Emo49.gif גם ממני

תתחדשו לכם ושהפורום רק יילך וייתפּח לו. יש ברשותי את דיסק הביכורים של יוסי,עם הקול המדהים שלו. כולי תקווה,שהשני יהיה לא פחות מוצלח ממנו ואף יותר. אני מאמין שאני אוהב גם אותו,אחרי שלושת השירים ששמעתי(כולל DON'T YOU WORRY BABY). SO,DONWT YOU WORRY MY FRIENDS,כי הפורום הזה,יצליח ויחזיק מעמד בעזרת האל,מעל למשוער. שלכם תמיד: אתניXי לנצח.

yo bo yo

New member
היי , תודה רבה. ממש נשמח לראות אותך

ממשיך וכותב כאן. ברוך הבא וכולנו מחכים לדיסק הבא.

i D a N 16

New member
תודה וברוך הבא../images/Emo13.gif

בהחלט נשמח,כמו שאמרה אורלי,לראות אותך כאן כחבר קבוע

yo bo yo

New member
עידן בוא נעשה עסקה, לא ממש ביזנס

טהור, אבל בערך, כל פעם שתכתוב הודעה , תצרף יצירה שלך , אנחנו בתמורה נמשיך לאהוב אותך ואולי אף יותר :). ואולי יהיו עוד כאלה שימצאו עניין.

yo bo yo

New member
אופס , עלה לי רעיון אדיר, אם יש לך

זמן וכוח, מה דעתך לעשות פורטרט ליוסי? או כל דבר שבא לך וקשור ל"אומנות השירה שלך" חחחחחחחחחחח.

i D a N 16

New member
לא......נראה לך????

אני לא מסוג האנשים שמתלהבים מעבודותיהם,מה יחשוב מישהו חדש שיראה אותי מעלה ציור בכל פעם שאני כותב הודעה??
חחחחחחחח אבל ברצינות,זה ייראה שחצני למדי מצדי,אבל מבטיח מדי פים להעלות משהו,תודה על הפירגון
ובקשר ליוסי-ברור,כבר מזמן שקלתי את זה,אגב,מתי יש לו יומולדת? אולי נארגן משהו ונשלח לו...

yo bo yo

New member
יום ההולדת שלו כבר מאחורינו

זה היה ב-4 לדצמבר הוא חגג 27, אבל אף פעם לא מאוחר לשלוח מתנה למישהו שאוהבים, אני בטוחה שזו תהיה מתנה מיוחדת ביותר, ובטח המקורית ביותר שהוא יכול לקבל , גם אם טיפה באיחור. וכמובן שאתה מתחייב להעלות את זה גם לכאן , שגם אנחנו נוכל להתרשם

yo bo yo

New member
אומנם אני מכירה אותך כבר אבל גיליתי

עליך משהו חדש היום, שאתה לא מסוג האנשים שמתלהבים מעבודותיהם, כי מה יחשוב מישהו חדש שיראה אותך מעלה ציור בכל פעם שאתה כותב הודעה.

למעלה