לכולנו, הגיע הרגע

מ ש כ י ת

New member
../images/Emo91.gif ממליצה מאד למנות מישהו

שירכז ויאסוף את תוכן השרשורים במיוחד את הדברים החשובים כדי להעלות למאמרי הפורום או לחילופין לשמור את הקישור לקומונה בטאגליינס / קישורי הפורום.

natali_rh

New member
אני מגלה בסוד ש...

קצת שיעמם לי היום והתחלתי לרכז כל מני "שיחות" חשובות מהקומונה בקובץ וורד, עכשיו רק צריכה קצת זמן כדי לעשות שם סדר ולהעלות את הקובץ לכאן.

מ ש כ י ת

New member
../images/Emo45.gifקולה כבוד

ואת נטשת אותנו לאנחות לטובת הזכוכית??? ממש לא פייר. אני עוד מחכה לתמונות השיפוצים שלך...

eytcor

New member
הצעת יעול לנטלי

אתמול לאחר שאור כתב כי לא יהיה ניתן להעתיק את השירשורים מהקומונה לכאן, חשבתי להתחיל עם זה אבל לא היה לי זמן. קבלי
ליוזמה. לדעתי, אין צורך להעתיק את כל ההתכתבות ל-Word. ניתן לפתוח כל שירשור מעניין בדף נפרד. לתת לשירשור הזה שם ולהעתיק את הכתובת (שבדף הנפרד) כהפניה לשירשור זה. בסיום התהליך יהיה לנו שמות של שירשורים מענינים וכתובת הפניה אליהם. זה יחסוך לך את כל העתקות של fk המלל לקובץ ה-Word

natali_rh

New member
זה מה שקורה כשקטנציק רוצה ידיים

ומוכן להסתפק בידיים מול המחשב- כמו עכשיו.

oritt3

New member
מזל טוב../images/Emo140.gif

בהצלחה לנו! משום מה יש בי קצת עצבות ונוסטלגיה לקומונה הישנה. טוב זה לא חוכמה אני מלכת הסנטימנטליות
מקווה שימשיך להתקיים גם פה היופי שחלקנו . בוקר אור

נתן.ל

New member
../images/Emo45.gif מזל טוב אור

המון הצלחה בפורום החדש וזכור להזכיר לכל באי הפורום שאחרי שמנפחים זכוכיות כל היום חייבים להחליק מעט(עדיף ביום שלישי בתל אביב בלילה עם עוד 200 איש)

מזל טוב לפורום הזכוכית והזכרתם לי שמזמן לא התעסקתי בתחום שכה היה קורב ללבי תקופה די ארוכה. מקווה למצוא זמן לחזור אליו. ומקווה למצוא זמן להיות גם פה.

למעלה