ללהקת MUSE על שיר השנה

../images/Emo49.gif ללהקת MUSE על שיר השנה

Time is running out , החדש שלהם . כבר הרבה זמן לא שמעתי שיר כל כך סוחף ומצוין . כל הכבוד , מגיעה להם המלצה .

NiKi†a

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

מיוז שולללללללטים!!!!! וואי איזה שיר מדהההההים
ממש אהבתי, ובהחלט מגיע להם לזכות
אני בהחלט ממליצה, בהחלט.

ramoni

New member
רק עכשיו שמתם לב????????!!!

הזכרתי את השיר לפני שבוע ואף אחד לא ענה לי. באמת שמדובר באחד משירי השנה. הבית שלו אומנם נשמע קצת סולידי בהתחלה אבל מתרגלים, אני הכי אוהב את הקישור לפזמון הראשון. וכמובן אז מגיע הפזמון. אני רוצה שלפחות תסקימו איתי שזה הפזמון הכי יפה של השנה אם לא שיר השנה. ניקיטה מערוף עליך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מיוז שולטים והם הלהקה הטובה ביותר שקימת כיום!!(איפה U2, רדיוהד, איפה??!?)

ramoni

New member
דרך אגב........

תצרי איתי קשר בICQ: 271146853 אני גם מעריץ של מיוז. כבר הספיק לצאת להם עוד סינגל Hesteria (שבהתחלה נקרה NEW ONE) והוא נשמה די טוב. אני כבר מחכה בקוצר רוח ל 22 בספטמבר!!!!!

NiKi†a

New member
גם אניייייייי!!!!!../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

ווווווואיייייי......הם הלהקה הכי טובה שקיימת!!!!!
Muse rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שלחתי לך הודעה לאייסיקיו

מזל?

לא הייתי מגדיר את השיר סוחף, לא הייתי נותן לו את התואר "שיר השנה" אבל בהחלט הייתי מדרג אותו גבוה גבוה ברשימה הסופית, בדיוק כפי שאני שוקל לעשות לחדש של לינקין פארק Numb שפשוט שווה אינספור האזנות. ואם כבר האזנות אז Time של מיוז הזכיר לי קמעה את סמיסוניק...רק קמעה..

למעלה