לפורום

Yuval Y

New member
../images/Emo49.gif לפורום ../images/Emo13.gif

אני רואה לעיתים את ערוץ הסרטים הישראלים, וחיכיתי באמת לסרטי הנעורים. ביחוד לסרט "קלרה הקדושה" [שגם כיכב בסירטון התמוה על מרד הנעורים]. רוב הסרטים הישראלים, המוקדמים לפחות, הזכירו לי את הפתגם תרנגולת שמטילה ביצה מקרקרת לעיתים כאילו הטילה את הירח. היו סרטים בהם הסאונד נשמע לא טוב, או שהשירים נשמעו כאילו הוקלטו באולפן, גם אם זה אמור להיות בהופעה חיה, ובסרט "נערת הפרוורים" למשל, זה מאוד בולט... או שחלק מהסרטים נראו כאילו הם ממש ממש ממש גדולים מהחיים. יפה לראות שבסרטים החדשים התגברו על בעיות ההתבגרות
אגב, אני רואה שלאט לאט כולם מגלים את נפלאות תפוז

מזל"ט לפורום!../images/Emo49.gif

דבר ראשון- קלרה הקדושה זה סרט מעולה! אבל לא הבנתי את הסוף שלו, אז אני הולכת לראות אותו שוב בקרוב בתקווה שאבין... דבר שני- אחלה רעיון לפורום! בזמן האחרון התחלתי באמת להתעניין בסרטים ישראלים, השנה יש לי עבודת מחקר במגמה (תקשורת) ואני עושה על סרטים ישראלים, נושא שבאמת משך אותי. בין היתר אני הולכת לבדוק מה הישראלים מעדיפים, את סרטי הבורקס או את הסרטים החדשים יותר, כמו למשל "כנפיים שבורות" "הכוכבים של שלומי" וכו'... אז אולי אתם תוכלו לעזור לי בעתיד
!

Uranium

New member
אותי מעניין לדעת...

איך נראים כיום קלרה והילד שאהב אותה עם השער הארוך ובסוף הוא זה ש"זכה באהבתה"... למישהו יש תמונות של שניהם מהיום?

אני יודעת

שזו ששיחקה את קלרה לא השתנתה בהרבה... ראיתי אותה לאממזמן איפשהו...אבל בלה.. אני אחפש תמונות.

למעלה