לא מצאתי אף סרט של ג'וני...

Vivi Sparrow

New member
../images/Emo5.gif לא מצאתי אף סרט של ג'וני...

בספריות וידיאו וDVD!!!! מקודם הלכתי לויאודן או איך שלא קוראים לזה ולא היה שם אפילו סרט אחד של ג'ונוש!!! אההההההההה! מישהו/י יודע/ת איפה אפשר למצוא סרטים של ג'ונוש לקנייה/השכרה?!

Runaway Train

New member
אז כנראה שאת לא מכירה שום סרט של

ג'וני או שאת פשוט לא יודעת לחפש...כי ב*ספריות* וידיאו,תמיד תמצאי משהו. ואולי די לקרוא לו ג'ונוש וכוסון כל הזמן

Vivi Sparrow

New member
איפהההההה???????????????????

אולי זה בסניף מסוים אבל חיפשתי בסניף שבעיר שלי ולא היה שומדבר......
אני מזה התבעסתי....

Vivi Sparrow

New member
מה?!?!? ../images/Emo46.gif

למה את אומרת את זה?! אני כן מכירה!!!! חיפשתי ולא היה כלום!!!! אולי אני לא יודעת לחפש אבל אני כן מכירה את הסרטים שהוא עשה או הופיע בהם!!! הנה כל הסרטים שהוא עשה ולא מצאתי אפילו אחד! ולמה אסור לי לקרוא לו כוסון או ג'ונוש??
Once Upon a Time in Mexico, Pirates of the Caribbean: The Curse of The Black Pearl, Lost in La Mancha, From Hell, Blow, Chocolat, Before Night Falls, The Man Who Cried, Sleepy Hollow, The Ninth Gate, The Source, The Astronaut's Wife, LA Without A Map, Fear & Loathing in Las Vegas, The Brave, Donnie Brasco, Cannes Man, Dead Man, Nick of Time, Don Juan deMarco, Ed Wood, What's Eating Gilbert Grape, Benny & Joon, Arizona Dream, Freddy's Dead: The Final Nightmare, Edward Scissorhands, Cry-Baby, Slow Burn, Platoon, Private Resort, A Nightmare on Elm Street. (שודדי הקאריביים יצאו בDVD רק ב2 בדצמבר ואני לא יודעת מתי היו זמנים במקסיקו יצא.) והעלבת אותי.

Runaway Train

New member
העלבתי?אז לא התכוונתי אבל מה שאמרתי

היה בצדק ואני לא מתחרטת איפה חיפשת בכלל?

Vivi Sparrow

New member
היית יכולה לומר את זה בצורה אחרת...

וחיפשתי בסניף של מרכז טל, בראש העין (אם את יודעת איפה זה). אני מראש העין...

Vivi Sparrow

New member
חחח כן אני מראש העין!

מה קורה? באיזו כיתה את ובאיזה בצפר??? (אם את בי' או י"א או י"ב אז את בבגין... חחח) אני בכיתה ז' בגוונים!

למעלה