כישורי אמהות המפגש השני

../images/Emo24.gifמפגש כישורי אמהות מספר 2

כישורי אימהות-מפגש מספר 2 אז חודש עבר מאז מפגש הרישות הראשון ובשבוע הקרוב נפגש למפגש השני. הפידבקים מצוינים רובן המוחלט של האמהות העצמאיות (בעלות העסק) ממשיכות איתנו וחלקן אף צירפו חברות... לכל המתעניינות- קבוצת השרון ממשיכה להפגש בימי ג' בכפר סבא ב"ויצו"-מפגש הבא ב 3 לינואר בשעה 2100 וקבוצת רחובות גדרה- עברה מקום ומועד- ליום ב' בצומת בילו ב"סטוק קפה." -מיפגש הבא ביום ב' הקרוב 2 לינואר בשעה 2100 ההשתתפות בערב מותנית בהרשמה מראש- בקרוב יפתחו קבוצות במקומות נוספים בארץ... לפרטים והרשמה- יעל ג.-רחובות/גדרה 050-7472672 יעל עיני איזור השרון 050-6655905 מוקד ארצי של קשורי אימהות 08-8591162 [email protected] חג שמח, יעל גולדמן שי GOLD-WAY יעוץ, אימון והדרכה כל הדרך להצלחה www.goldway.co.il

בקרוב קבוצות נוספות של כישורי אמהות

לאור הצלחת המפגשים אנו מתכוננות לפתיחת סניף נוסף באזור המרכז- אזור ת"א רבתי. כל האמהות (לילדים עד גיל 14) בעלות עסק עצמאי המעוניניות מוזמנות לפנות אלי במסר אישי או לשלוח מייל אל [email protected] להשתמע, בהצלחה לכולכן, יעל גולדמן שי GOLD-WAY ייעוץ, אימון והדרכה כל הדרך להצלחה...

../images/Emo51.gifכישורי אמהות המפגש השני

אתמול בערב קיימנו את המפגש השני של סניף רחובות. מעבר לעובדה שצמחנו פלאים , לאור ההצלחה של אפקט השיווק מפה לאוזן (חברות קימות הביאו חברות וכד'...),המפגש היה מלא אנרגיות חיוביות והמון תמיכה והפניות עסקיות.. תודה לכן על הפרגון , והמשך הצלחה לכולנו, בהצלחה, יעל גולדמן שי GOLD-WAY יעוץ, אימון והדרכה כל הדרך להצלחה עסקית... www.goldway.co.il

rmodai

New member
היה מפגש מצויין תודה

אני חייבת לשתף בתחושה את כל החברות שהיו או חשבו לבוא : אמרתי לעצמי- אבוא אשמע על הרעיון, נראה איך אני מתחברת לקבוצה, ללא ציפיות בשמיים... וראיתי קבוצת נשים רציניות עם רעיונות יפים ומענינים חלקן בהתחלה וחלקן מנסות וחזקות בפני עצמן. מאוד תומך ומחזק עצם המפגש עם אנרגיות עיסקיות מהיבט נשי. המפגש נתן לי כוח לזוז ולפעול ואם גם אקבל הפניות ואמצא לקוחות זה בכלל יהיה נפלא. בהצלחה לכולן- נפגש עוד חודש.

תודה על הפרגון,אמהות נוספות מוזמנות

הי רותי, תודה על הפרגון, כולנו זקוקים לחיזוקים. אנחנו מאד מאמינות ברעיון של קבוצת העצמה ותמיכה לקידום עסקיהם של האמהות. שמחתי לקרוא כי כבר שאבת כוחות להרצת העסק העצמאי שלך... וזו כל הכוונה - שהמפגשים, הקבוצות וההתארגנות של כישורי אמהות יתנו תמיכה ועידוד להמון אמהות שהן כבר עצמאיות או המתלבטות וחושבות על דרך זו... נשמח לקבל עוד אמהות עצמאיות לשורותינו ולהרחיב את הקבוצות ומספרן. כל מי שמגלה עניין מוזמנת לפנות אלי במסר או בלקישורי אמהות- [email protected] 088591162 שבת שלום, בהצלחה לכולכן יעל גולדמן שי GOLD-WAY יעוץ, אימון והדרכה כל הדרך להצלחה מנהלת אזור ת"א דרומה- כישורי אמהות

irisa73

New member
מפגש מעצים

יש משהו באנרגיות של המפגש, שנותן המון כוח ותחושה טובה. אולי זו העובדה שבששים שניות אנו צריכות לדבר על הייחודיות שלנו והדברים היפים שאנו עושות, אולי זו ההשראה שמעוררת היצירתיות והיוזמה של כולן ואולי זה פשוט עצם המפגש... בכל מקרה, ההרגשה היא שזה נותן המון אנרגיה ומעודד להמשיך ולהצליח. אז תודה על היוזמה הנפלאה! בשבילי זה לא רק צ'ופר להצטרף למפגש, אלא בפירוש העצמה ואני מקווה שכולנו נמשיך לצמוח כתוצאה מכך. איריס אבידור http://www.negiot-center.co.il

למעלה