keshetbanan

New member
../images/Emo51.gif

ערב טוב, כפי שהכותרת שלי אומרת, אני רוצה לומר
אני לומדת כל כך הרבה, ואני מחכימה כל כך בזכות הפורם הזה. ואני עדין לא יודעת כלום (תמיד, בכל תחום ככל שאני לומדת ככה אני לא יודעת...) רוצה לשתף אותכם ..... השבוע עלתה לי מחשבה, אחרי הרבה זמן של דיכאון נוראי מעצם הסוכרת, שכנראה שלפני שיהיה לי ילד משלי קבלתי את ה"מתנה" הזו (הסוכרת) כדי שאלמד טוב יותר על אכילה נכונה, קריאה של תביות שמירה, על עצמי ופעילות גופנית, וכל זה כדי שאהיה חכמה יותר למען הילד/ה שיבואו.... ואז... התחלתי להסתכל על הכל באור קצת אחר, מקווה שאצליח לזכור את זה גם ברגעי המשבר שיבואו (והם באים.... כל הזמן) והולאי שיהיה רק טוב

../images/Emo140.gif

נשמעת לי אחלה מחשבה
אורך חיים נכון ובריא מומלץ לכל אדם ואם זה מה שתעבירי לבנך/ביתך הרי כבר התחלה טובה. במיוחד שעל גנטיקה של סוג 2 נאמר כי ניתן למנוע או לפחות לדחות הופעתה ע"י פעילות גופנית, משקל תקין ותזונה נכונה. כמובן שאת מוזמנת גם לפורום האם שעוסק בסוכרת ללא קשר להריון ויש שם המון חומר בקישורים, מאמרים וכמובן בפורום עצמו

keshetbanan

New member
חן חן

תודה תודה על ההזמנה, אני מכירה את פורם האם ומתעדכנת בו על בסיס יומי.... מבטיחה להמשיך לקרוא ... וגם לכתוב לעיטים (אם כי זה קצת יותר קשה לי) ליל מנוחה וחלומות של זהב

keshetbanan

New member
אנילא כל כך טובה בלכתוב ולשתף

אבל אשתדל מה גם שזה נראה לי מאד תומך ומעודד....

../images/Emo24.gif

בשביל זה אנחנו פה. תתכילי בלתמוך ולענות לאחרים
ופתאום תגלי שגם את נעזרת.....

למעלה