בבקשה

Z o A n I

New member
../images/Emo53.gif בבקשה

קמתי הבוקר בתחושה ממש מוזרה וגם היה לי חלום מוזר... יש לי איזושהי נפילת מתח. הייתי בשבוע שעבר בראיון עבודה שמאד רציתי ובבוקר קיבלתי תשובה שלילית. במקום לקחת את זה למקום חיובי, לא יכולתי לעצור את הדמעות ופתאום כל המחשבות השליליות בבת אחת הציפו אותי. בראיון אחר שהייתי בו בשבוע שעבר גם כן, התקשרתי לברר את התשובה. המראיינת בכלל לא זכרה אותי... מה זה אומר? אם היא היתה זוכרת אותי, אז סימן שהיא התלהבה ממני.. כנראה שלא...

kikona126

New member
../images/Emo24.gif

נפילות ומעידות אלו רק עוד מכשולים בדרך. לפי האמונה שלי, כניראה שלא התקבלת כי זה לא היה המקום בשבילך. אני כן מאמינה שהחיים שלנו מתנהלים בצורה שבה הדברים הטובים מגיעים בזמן הטוב. אל תלחצי בגלל מקום עבודה שלא קיבל אותך, תסתכלי על הצד החיובי, כרגע את יכולה לבדוק מה לא הלך טוב בראיון, וללמוד לפעמים הבאות, מה גם שאני בטוחה שהם הפסידו (כניראה שהם לא מספיק טובים בשבילך...) אני לא ממליצה על לשבת בבית ולקלל אותם, אלא לקבל את זה בראש חיובי, לאחל הצלחה עם העובדת החדשה, וכמובן לחפש עבודה, בידיעה שתמצאי אחת שיותר תתאים לך. בקשר לחלום תכנסי ללינק בחתימה שלי, נפרש לך את החלום שם

Z o A n I

New member
תודה רבה אבל

באמת באמת שניסיתי להפוך את המצב לחיובי, אך ללא הואיל... אולי זה רק עיניין של זמן עד שזה יעבור לי... בנוגע לחלום, כבר כתבתי אותו בפורום חלומות וממש ממש הייתי רוצה לדעת מה פירושו. שוב

אין צורך לעצור את הדמעות

כל מה שצריך לצאת יוצא החוצה, אין צורך להחזיק את העצב והאכזבה בפנים. הרי זו הרגשה כל כך משחררת לבכות מדי פעם. רק אם נוציא את העצב והכאב מאיתנו נוכל לפנות מקום גם לשמחה והצלחה. הרשי לעצמך להתאבל כמה שאת צריכה, בשביל שאחר כך תוכלי לשמוח כמה שאת רוצה. ולזכור שהכל זמני, והכל פועל לטובתינו, באהבה.

למעלה