בבקשה

../images/Emo53.gif בבקשה

יש שאלה שמעסיקה אותי והייתי רוצה את עזרתכם בקביעת מדיניות הפורום וגבולות. פרודים? מה מקומם בפורום? נכון שבהרבה מקרים פרוד/ה = נשוי שמחפש סטוץ או מאהב/ת אבל יש גם אחרים מעוכבי גט ושאר ירקות. בחיים האישיים שלנו יש בידנו את האפשרות לבדוק כל מקרה לגופו אבל מה לגבי הפורום? האם לשקול כל מקרה לגופו או לחרוץ את הדין חד משמעית? (כמובן שיש לי את עמדתי בנושא אבל כיוון שאני מאמינה שהפורום שייך לכולנו ומעבר להיותי מנהלת הפורום אני ראשית כל בן אדם שגם יכול לטעות ,תגובות שלכם יעזרו לי בקביעת מדניות הבית החדש שלנו) תודה ניצת

תראי , תשמעי

אם מטרת הפורום היא "חיפושים" אזי סטטוס של פרוד לא באמת יכול למלא את הצד שלו בעסקה , בדרך כלל. (ואני מתכוונת לפרוד/ה "אמיתי" , כמו שהגדרת). אפילו מן הסיבה הפשוטה שבדרך כלל (ואני מדגישה , בדרך כלל , כמובן שיש יוצאים מן הכלל) במעבר הזה מפרק א´ לפרק ב´ (מושלם ואופטימלי במידת האפשר) חייבים להיות שלבי ביניים. - שימלאו את הצורך בהרגשת "החופש" (שזה מובן וטבעי) . - שימלאו את הצורך ל"פיצוי" על האֵבֶל (ויש תקופת אבל בכל פירוד ,גם אם אתה היוזם , אבל זה בטח לא קל , שלא יגידו לי שאין ) . - שימלאו את הצורך של גישוש ובדיקת המצב החדש . - שימלאו את הצורך של "מלווה" , לתקופה הזו , מלווה רגשי , שאין בו צורך אחרי זה , כי כל דבר חדש הוא בדרך כלל מסנוור יותר , אבל כשמתפכחים ומגיעים בסופו של דבר לסיום ולפרידה סופית , מבינים יותר את המשמעות , ומגבשים את ה"אני" החדש , אותו מלווה כבר לא ממלא את הצרכים שהפרוד/ה היה זקוק לו בסיטואציה הקודמת. הצרכים מתחלפים. לצערי יש הרבה שמשמשים כ"מלווים" כאלו ונזרקים אחרי זה , לטובת היכרות חדשה של אותו אחד או אחת שליוו אותם בתהליך הפרידה. אז אפילו אם הפרוד מאמין באמת ובתמים שהוא כבר יכול להתחיל לחפש את פרק ב´ , הוא בעצמו לא מודע לזה , כמה שהוא טועה ומטעה (אפילו בלי כוונה) , לכן הודעות שהן פרופר הודעות "חיפוש" של פרודים , לא הייתי משאירה. מאידך ,אם מהות הפורום אמורה להיות מבוססת על דיונים והעלאת בעיות , סיפורים , תקוות וכו´ וכו´ ופרודים באים להשתתף בפורום , כמחווי ובעלי דעה , כבנאדם ולא כתוצאה ממצבם המשפחתי , או הסטטוס שלהם , ומוצאים את מקומם כאן בהקשר לכך , למרות שזה לא ממש טבעי , וההודעות מכובדות ותורמות אני לא מוצאת סיבה לגרש אותם. (כנ"ל לגבי כל סטטוס אחר.) ועכשיו , באמת לילה טוב

קוציני

New member
אני חושב ..

שסטטוסים הם לרוב זמניים ואם בן אדם הוא פרוד ,הוא כנראה יתגרש בשלב כלשהו דווקא אני חושב שכפרוד (הייתי חודשיים עד שהתגרשתי) זה נחמד אולי לקבל מאנשים יותר מנוסים דעות ופרספקטיבות על החיים לאחר הגירושין או בבניית מערכת יחסים חדשה . כך שלדעתי אין לשלול את האנשים האלו.

אורלי41

New member
פרוד בשלבים או פרוד במחשבה../images/Emo8.gif../images/Emo3.gif

דקה האבחנה בין פרוד בשלבים מוכחים לבין פרוד במחשבתו בלבד
"מתה" על אותם פרודים שרוצים אך מסיבות....
חתול קטן בבית או בגלל
או בגלל
או בגלל שלא חושב בכלל אלא מפנטז בלבד. פרוד מבחינתי הוא אותו אחד שיכול לצאת מהבית חופשי ולא פוחד מהצל של אשתו. חוויתי בעצמי את סיפוריו של פרוד
שלא חשב אפילו אל צעד ראשון אלא בדמיונו הפורה הוא היה בהליכים....ואחרי בדיקה קצרה נתברר שהוא נשוי ונשוי חזק שפוחד מאשתו...

שחף 1

New member
צודקת../images/Emo39.gif

אורלי יקירתי לצערנו אנשים משני המינים מנצלים את המצב להודיע שהם פרודים ועזבו את הבית או שהם כבר ללא בן/בת הזוג אבל שבאים לקבוע איזה דייט או משהו בסגנון יש להם 1001 תירוצים למה לא היום נהיה חזקים והם יחליטו אם הם רוצים להיות איתנו

אני מסכים עם אביגיל

ובכלל - למה לשים תוויות? מי שיש לו דברי טעם לומר בפורום - יאמר את דברו, ללא קשר למצבו האישי.

עוד איש ../images/Emo140.gif ברוך הבא

ואני חושבת שמבחינתי כבר התגבשה עמדה כמובן בעזרתכם האדיבה.

למעלה