דרושים מתנדבים להעברת סדנאות/הרצאות

dorsev

New member
אשמח לקבל עוד פרטים

אני מראש העין יש משהו כזה בת"א? אשמח לדעת דור

ישי רפ

New member
סניפי טנדם אתגרים

יש לנו 5 סניפי טנדם אשדוד מאיר 0544275327 באר שבע אילן0507577793 ת"א אורן 0526257699 נהלל ענאן0548187708 ירושלים ישי 0545337207

נועית10

New member
../images/Emo18.gifשימו לב../images/Emo70.gifלהלן פירוט סניפי אתגרים

לאתגרים 5 סניפים ברחבי הארץ, להלן אנשי הקשר בסניפים: אשדוד מאיר 0544275327 באר שבע אילן0507577793 ת"א אורן 0526257699 נהלל ענאן0548187708 ירושלים ישי 0545337207

נועית10

New member
שפן שלום- צור קשר עם העמותה

מצרפת לך כאן קישור עם הטלפונים של העמותה, צור קשר עם הסניף בקרבת מגורייך ותוכל לקבל פרטים ישירות מהם. תודה

dorhl

New member
מחפשים מתנדבים ומתנדבות

מחפשים אנשים עם רצון ואהבה לתת עבור ילדים המאושפזים באחד מהמרכזים לבריאות הנפש. יכולה להיות התנדבות חד פעמית לפעילות ספציפית או מתמשכת. לפנות בדוא"ל לדורית [email protected]

../images/Emo140.gifמחפשת מתנדבים לחונכויות לקשישים בירושלים.

שלום לכולם, אני עובדת עם קשישים בבתי אבות, ובקהילה, בירושלים. אנו זקוקים למתנדבים, עבור חונכויות לקשישים בודדים שאין להם משפחות, והם רוב הזמן לבד בבית. החונכות יכולה לכלול שיחה, טיולים והעברת הזמן ביחד ... הנאה מובטחת לשני הצדדים! אם יש לכם שעה פנויה בשבוע, לעשות מצווה גדולה, בבשקה צרו עימי קשר במסרים או במייל: [email protected] תודה רבה ושבת שלום.

דרושים מתנדבים לעזרה בהקמת ערב התרמה../images/Emo107.gif

דרושים מתנדבים/אנשים מתחום ההפקה והפרסום/אנשים עם קשרים/אנשים מתחום הגרפיקה הממוחשבת/ואנשים אוהבי בעלי חיים שמוכנים לעזור ולתרום מזמנם להצלת בעלי חיים, לעזרה בהפקת ערב גדול שכולו יוקדש להצלת בעלי החיים, אימוצם, והעלאת נושא המודעות לבעלי חיים,וחשיבות העיקור והסירוס. הארוע מתוכנן לחודש אוקטובר או נובמבר לקבלת מידע נוסף, ניתן לשלוח מסר אישי, או במייל: [email protected] (לכתוב בנושא המייל שזה בקשר ליום התרמה)

נועית10

New member
../images/Emo41.gifאם אני לא טועה בפארק ברעננה

אפשר לשלוח אימל לעמותה ולקבל עוד פרטים באימל או להכנס לאתר שלהם

רוצה להודות ל מירל36 על הצעת העבודה

מחר אני כבר בהדרכה ואתחיל במיידי בסופ"ש אין כמו לחזור למעגל העבודה

נועית10

New member
../images/Emo53.gifדרושים מתנדבים להעברת סדנאות/הרצאות

חברים יקרים יש לנו לא מעט בקשות מהמוסדות השונים ברחבי הארץ למתנדבים שיעבירו הרצאות/סדנאות בתחומים שונים כגון:
יצירה
בישול
מיסטיקה
תיאטרון
מוזיקה
הקרנת סרטים
איפור וטיפוח
וכל תחום אחר נוסף יתקבל בברכה. אפשר להתנדב בכל הארץ, ההתנדבות יכולה להיות באופן חד פעמי או על בסיס קבוע, מה שמתאים לכם. מתאים לכם להתנדב
שרשרו כאן או שלחו לי מסר. תודה
עזרו לנו לעשות קיץ שמח למען הילדים, הנוער והקשישים במצוקה במוסדות ברחבי הארץ.

תמרה251

New member
התנדבת עם נוער בביה"ח שלוותה

שמי תמר וכחלק מההתנדבות שלי בתור סטונדטית לפסיכולוגיה אני מארגנת בקייץ פעילות במחלקת הנוער בביה"ח הפסיכיאטרי שלוותה. ביה"ח ממוקם בהוד השרון והמחלקה היא מחלקה סגורה שבה מאושפזים כ-30 ילדים בין הגילאים 12-20 שסובלים מהפרעות נפשיות שמקשות עליהם להשתלב במסגרות רגילות. במהלך הקיץ אנחנו עושים כמיטב יכולתנו להוציא את הילדים החוצה לפעילויות כגון בריכה סרטים ורכיבה על סוסים. הבעיה מתחילה החל מה-15.8 שכן בתקופה זו של השנה לא ניתן להוציא את הילדים מהמחלקה משום שרוב הצוות בחופשה בזמן זה ואלו ילדים שזקוקים להשגחה קפדנית. לכן בתקופה זו אנחנו מחפשות אנשים שיסכימו לבוא להתנדב בהוד השרון בהעברת סדנאות ופעילויות לנוער כגון סדנת איפור, תאטרון , בישול, אמנות , אמנויות לחימה, ג'אגלינג וכל רעיון אחר שיעלה (את עלויות החומרים נשמח לממן). אשמח מאוד לכל רעיון או הצעה תמר

למעלה