הצילו - יונים

../images/Emo53.gifהצילו - יונים../images/Emo128.gif../images/Emo118.gif../images/Emo128.gif

לאחרונה החליטו היונים שהאדניות על אדן חלוני הן המקום האידיאלי להקים לעצמן קן חם. מידי יום אני מוצאת קו עם יונה שיושבת וממתינה להטלה, ואת בן זוגה שמסתכל עליה. אני מגרשת אוותם וזורקת את הקן, אך ללא הועיל. הם כבר הרסו לי שתילים רבים. למי יש פתרון??

לארי

New member
שתי הצעות :../images/Emo42.gif

1. לתלות חוט עם סרטים, ניירות, דגלים או כל מה שמרשרש ונע ברוח. התזוזות מבריחות את היונים . 2. יש חומר שנקרא: "עופי יונה". אפשר לטפל בבעיה בעזרתו, עובד מצויין לפי מה ששמעתי.

לארי

New member
בזמנו ראיתי את זה ב-וונדי מודיעין-

אני מאמין שיש את זה ברשת ה"גרעין", "עומר" ואולי גם ברשתות עשה זאת בעצמך. צריך בכל מקרה לברר מה המקום הקרוב לביתך.

גינהלי

New member
יונים... לאסף

רעיונות נפלאים באתר הנ"ל אולי "יעזרו" גם לי להפטר מהמטרד תודותי.

יש גם דוקרני פלסטיק ששמים על האדנית

או לידה והיונים לא יכולות להתישב. ניתן להשיג את אותו אפקט ע"י תקיעת שיפודי במבוק באדנית. כמובן שאפשר גם לגדל
או שניים... בהצלחה

צער בעלי -חיים

אים היונה דוגרת אסור בשום פנים ואופן לגרשה .כשתסיים את דגירתה נסי לפעול בדרכים שנתנו לך.גירוש היונים בעונה זו הוא סכנה הן ייעשו תוקפניות(במיוחד הזכרים) ולכן חכי בסבלנות רק לאחר בקיעת הביצה.(אני מדבר נסיון אישי כול שנה דוגרת יונה חומה ומגעילה על אדן החלון במטבח.כיום מוצב במקום בובה של עורב והן לא מעיזות להתקרב נסי זאת בהצלחה לאחר בקיעת הביצה)

תגובה לשאלה

גלשתי במקרה לפורום. ראיתי את השא´ : מה עושים נגד יונים ? למה אנטי יונים ? אני ומשפחתי מתגוררים באיזור השרון, לצערי, אנחנו סובלים מיונים מזה שנים. מה לא ניסינו ? ? ? מאומה לא עזר ! ! ! ניסינו : חומריי הדברה למיניהם, ריסוסים למיניהם, הדבקות ניירות כסף, קקטוסים, רשתות. דוקרנים אחרים למיניהם = מאומה בפירוש מאומה לא עוזר לסלקם. אנחנו ל-א אנטי יונים. אנחנו מאוד אוהבים בעליי-חיים. אבל, לרוע-המזל, היונים מביאים מחלות למיניהם, בין השאר, כינים. אלוהים יודע, כמה קשה להפטר מכינים, עם כל התרסיסים שיש בימינו נגד כינים נכון ? ? ? הצרכים שלהם. איזו תנופת על כל אדן חלון. על המעקים. על הגגון שיש לנו. על מנוע המזגן. וזה גורם גם להרס / לסכנה. לא מזמן, היתה כתבה על יונים בחדשות של ערוץ הראשון, באחד מימיי שישי. על הנזקים שהיונים גורמים. אחד הילדים מהכיתה של בתי סיפר, שפרצה שרפה בבתו בגלל חדירה של יונים לארובת הבית. כן, בגלל חדירה של יונים. היונים עושים לנו השכמה בשעה מוקדמת מידיי בוקר בבוקר. לאחרונה, שמתי לב, שפליט מאוד יכול לעזור. כן, דווקא פליט שמבריח בדר"כ, חרקים למיניהם כמו ; ג´וקים, יתושים, וכיוצ"ב. כניראה, שהיונים לא סובלים את הריח הזה. משפריצים קצת פליט והם בורחים מזה. הם חוזרים אחריי כמה שעות. אם אפשר היה להמציא תרסיס עם המרכיב הזה, מי יודע אולי, היה פתרון חדש שמבריח יונים ? ! מקווה, שזה בסדר שהבעתי את דעתי.

למעלה