mistic

New member
../images/Emo53.gif../images/Emo49.gif

מזל טוב מור!!! טוב, שמישהו יספר לי מה הולך בזהות בדויה כי לא ראיתי פרק אחד בחיים...

הילה../images/Emo24.gif../images/Emo60.gif

אלא אם כאן בא לך לקרוא כאן מגילות ע-נ-ק-י-ו-ת, תעשי את השאלה שלך יותר ספציפית

שוש../images/Emo60.gif

הילה, היודעת את מי אני
הילה - מצאתי לנו שני קווסטים למסיבת פיג'מות מחר

קווסט במובן הבעל פה של המילה../images/Emo60.gif

נניח אומרים "איש אכל סוס ומת" ואז צריך למצוא את הסיפור שמאחורי

Moreiro

New member
עדיין לא הבנת? ../images/Emo12.gif ../images/Emo121.gif../images/Emo187.gif

מוזר, ואני חשבתי שאני מדברת על זה הרבה..
אממ אני אכתוב לך מה אומרים בפתיח. אני מניחה שתביני לבד
My name is Sydney Bristow. Seven years ago I was reqruieded by a secret branch of the CIA called SD6. I was sworn to secrecy, but I couldn't keep it from my fiance, and when the head of SD6 found out, he had him killed. that's when I learned the truth. SD6 is not part of the CIA. I've been working for the very people I thought I was fighting against. So I went to the only place that can help me take them down. Now I'm a double agent for the CIA when my handler is a man named Michael Vaughn. Only one other person knows the truth about what I do. another double agent inside SD6. someone I hardly know. my father.

Shusho

New member
מה דעתך לתרגם את זה?

לא כולנו התחנכנו ע"י אמא טובה כמוך ולמדנו כמו שצריך אנגלית... רק ליאת
(אני יודעת אנגלית. אני מבינה את זה. אני גם יודעת בגללך את הקטע הזה בע"פ. כמעט. בכל מקרה, יהיה נחמד לראות את זה בעברית)

Moreiro

New member
בשבילך הכל ../images/Emo3.gif ../images/Emo121.gif../images/Emo187.gif

קוראים לי סידני בריסטו. לפני שבע שנים גוייסתי לאגף סודי של הסיאייאיי שנקרא אס די 6. הושבעתי לסודיות, אבל לא יכולתי להסתיר את זה מארוסי, וכשראש אס די 6 גילה, הוא הרג אותו. אז הבנתי את האמת - אס די 6 הוא לא חלק מהסיאייאיי. עבדתי למען האנשים שחשבתי שאני נלחמת בהם. אז פניתי למקום היחיד שיעזור לי להפיל אותם. עכשיו אני סוכנת כפולה של הסיאייאיי, כשהמפעיל שלי הוא אדם בשם מייקל ווהן (
כפיים כולם
). רק עוד אדם אחד יודע את סודי. סוכן כפול נוסף בתוך אס די 6. מישהו שאני בקושי מכירה. אבא שלי.
וכמו שאמרתי. באנגלית זה נשמע יותר טוב

mistic

New member
תודה../images/Emo70.gif

סוף סוף הבנתי מה הולך פה. חכו חכו, חכו שאני אחשוב למה אתם צריכים לחכות. אני לא חילזון
אני
הממ.. מור, יש לך את הפרק הראשון נכון?

Moreiro

New member
לא. ../images/Emo11.gif ../images/Emo121.gif../images/Emo187.gif

זתומרת יש לי. בשחור לבן
כי אבא שלי לא רוצה לקנות טלוויזיה חדשה
אבל אם את גם רוצה להתחיל לראות אז נסדר את זה עם ליאת

mistic

New member
אז...

נסדר את זה עם ליאת
מה לעשות מותק, את גורמת לי לרצות לראות סדרה בשם זובי. זה קצת מוזר.. הממ.. גם אצלי יש דיוידי לראות
אולי נקנה לך מיני טלוויזיה ליומולדת?
אוקיי לא...

Moreiro

New member
יש לי כבר ../images/Emo121.gif../images/Emo187.gif

זה רק מראה כמה זמן לא ביקרת אצלי. פיצית-פיצית...
טוב נו, נתקן את זה מחר..

למעלה