מצב
הנושא נעול.

רויצו

New member
../images/Emo53.gif

בוקר טוב למרות שיכול להיות יותר טוב רציתי להתייעץ אני אמורה לנסוע בסוף השבוע לקייב (פעם ראשונה בתרומה) אתמול הרירית היתה 6 אחרי 12 ימים של פרוגינובה 4 ליום (למרות שלפני שבוע היא היתה 5ממ היא צמחה רק ממ אחד) האם יש טעם לנסוע עם רירית כזו דקה? כמובן שהרופאים ממליצים אבל אני לא בטוחה.

vif

New member
בוקר טוב

בוקר טוב למרות שיכול להיות יותר טוב רציתי להתייעץ אני אמורה לנסוע בסוף השבוע לקייב (פעם ראשונה בתרומה) אתמול הרירית היתה 6 אחרי 12 ימים של פרוגינובה 4 ליום (למרות שלפני שבוע היא היתה 5ממ היא צמחה רק ממ אחד) האם יש טעם לנסוע עם רירית כזו דקה? כמובן שהרופאים ממליצים אבל אני לא בטוחה.
בוקר טוב
אני לא יודעת אצל איזה רופא את ולמה הם ממליצים ברור שיש מיקרים שנכנסים להריון עם רירית דקה אבל זה לא מובן מאיליו לפי דעתי כדאי לך להגביר את המינון ולנסוע עוד כמה ימים אלא אם כן זה מתנגש עם הלוח זמנים של הרופאים..ואולי בגלל זה ההמלצה קשה להחליט כי מצד אחד את יודעת שאלו לא התנאים האופטימיליים ומד שני הם אומרים לך לסוע הייתי מבקשת עוד חוות דעת או מתעקשת לדעת מה הסיבות שהם ממליצים לך לסוע אחרי הכל זה הרבה כסך ואת צריכה להיות בתנאים הכי אופטימליים שלך.. מקווה שלא הייתי חריפה מידי על הבוקר אבל זה שווה בדיקה ומאחלת לך שתסעי ותכנסי להריון ותכנסי גם את לספר שיאי הרירית הדקה שגם אני נמנת עלייה

מה דעתך לנסות

מה דעתך לנסות
לעבות אותה עם רפלקסולוגיה? שווה לנסות. יש לך עוד זמן עד סוף השבוע. בהצלחה רבה.

vif

New member
עבוי רירית בעזרת רפלקסולוגיה

מה דעתך לנסות
עבוי רירית בעזרת רפלקסולוגיה
עד סוף השבוע?? נשמע טוב!! אפשר לקבל פרטים??

אני ממליצה על אמירה

מה דעתך לנסות
אני ממליצה על אמירה
שהיא רופאה אלטרנטיבית שמטפלת בכמה שיטות ויושבת בבצרה. היא מקסימה ואחראית. טלפון: 064-446070 בהצלחה....

שיר5520

New member
אז ככה,

אז ככה,
לדעתי חשוב לדעת איך בדר"כ את מגיבה לפרוגינובה. בעקרון הרירית הזו נשמעת דקה, אבל לפעמים הרופאים יודעים יותר עלייך באופן ספציפי. לא אצל כל אחת הכול אותו הדבר. יש נשים שאלה הריריות שהן יכולות להגיע אליהן. למרות ששמעתי גם על נשים כאלה שפתאום הצמיחו רירית 12! מה שחשוב הוא לא ליפול לידיים של הרופאים שלפעמים באמת תלויים בתאריכים מסוימים ונותנים המלצות לא לפי שיקול רפואי אלא לפי שיקול כלכלי ולפי הנוחות שלהם. עדיף לחכות אפילו חודש נוסף ולא להחזיר עוברים בלי לתת את המקסימום! אילו ריריות היו לך בעבר אחרי פרוגינובה??

רויצו

New member
עם פרוגינובה לא ניסיתי

אז ככה,
לדעתי חשוב לדעת איך בדר"כ את מגיבה לפרוגינובה. בעקרון הרירית הזו נשמעת דקה, אבל לפעמים הרופאים יודעים יותר עלייך באופן ספציפי. לא אצל כל אחת הכול אותו הדבר. יש נשים שאלה הריריות שהן יכולות להגיע אליהן. למרות ששמעתי גם על נשים כאלה שפתאום הצמיחו רירית 12! מה שחשוב הוא לא ליפול לידיים של הרופאים שלפעמים באמת תלויים בתאריכים מסוימים ונותנים המלצות לא לפי שיקול רפואי אלא לפי שיקול כלכלי ולפי הנוחות שלהם. עדיף לחכות אפילו חודש נוסף ולא להחזיר עוברים בלי לתת את המקסימום! אילו ריריות היו לך בעבר אחרי פרוגינובה??
עם פרוגינובה לא ניסיתי
זה מחזור ראשון של תרומה אבל ב- IVF המקסימלי שלי היה 8 למרות שבד"כ קטן יותר. מה שהרופא שלי טוען שמלבד העובי חשובה הצורה ושהרירית שלי יפה אבל ... ההתלבטות שלי עדיין האם יום חמישי לנסוע לקייב או לא. היום אני מקווה להתייעף גם עם פרופ' משיח בבגישה לקראת הנסיעה הבעיה שלי היא האם השיקולים של הרופאים שאומרים לי לנסוע אכן נקיים כי לי זה נשמע ררית דקה מדי למרות שאם כל הרופאים יגידו לי שכדי לנסוע מי אני שאחליט אחרת !!! רואיו שאני בדילמה קשה ואני עדיין אשמח לשמוע את דעתכן מה הייתן עושות

שיר5520

New member
אולי יש עוד רופא שאפשר להתייעץ

עם פרוגינובה לא ניסיתי
זה מחזור ראשון של תרומה אבל ב- IVF המקסימלי שלי היה 8 למרות שבד"כ קטן יותר. מה שהרופא שלי טוען שמלבד העובי חשובה הצורה ושהרירית שלי יפה אבל ... ההתלבטות שלי עדיין האם יום חמישי לנסוע לקייב או לא. היום אני מקווה להתייעף גם עם פרופ' משיח בבגישה לקראת הנסיעה הבעיה שלי היא האם השיקולים של הרופאים שאומרים לי לנסוע אכן נקיים כי לי זה נשמע ררית דקה מדי למרות שאם כל הרופאים יגידו לי שכדי לנסוע מי אני שאחליט אחרת !!! רואיו שאני בדילמה קשה ואני עדיין אשמח לשמוע את דעתכן מה הייתן עושות
אולי יש עוד רופא שאפשר להתייעץ
איתו?? יכול להיות שאת מכירה עוד רופא שאפשר להרים לו טלפון? את יכולה גם להתייעץ בפורום רופאים ב www.doctors.co.il אפשר להתייעץ שם עם פרופ' זיידמן. זה טוב להתייעץ עם משיח, אבל מן הסתם הוא יגיד מה שהרופא שלך אמר כי הוא עובד איתו. תחקרי אותו טוב כשאת מדברת איתו - פשוט תשאלי אותו: אם היתה לי רירית 10 זה לא היה יותר טוב? לא היה יותר סיכוי? הוא מן הסתם כבר מוכן לנסיעה שלך ורוצה שתיסעי. אל תשכחי שיש לרירית גם עוד כמה ימים לצמוח. אולי היא תתעבה עד ההחזרה. בכל אופן, אם הרירית שלך בדרך כלל דקה אז אולי הוא צודק. לרופאים שונים יש דעות שונות ואני ממש מבינה את הדילמה שלך. עדכני אותנו מה החלטת ושיהיה בהצלחה! אני ממש מבינה את הקושי..

סביון1

New member
קשה לענות לך

קשה לענות לך
אני מאד מבינה את הקטע שאת לא בוטחת בשיקולים של הרופאים. הייתי מחפשת רופא שאני מכירה ובוטחת בו (אולי היה לך רופא פריון כזה בעבר?) ושואלת אותו. אני באופן אישי לא הייתי נוסעת, במיוחד לאור העובדה שכבר הגעת לרירית טובה יותר בעבר. מצד שני אני לא יודעת מה קורה איתך מבחינת הכסף במידה ואת מבטלת עכשיו. חוץ מזה, המלצה חמה: אני מקוה שאם תחליטי לנסוע זה יצליח ולא תצטרכי יותר טיפולים. אבל במידה ולא תסעי או חלילה לא יצליח, אני מאד מאד ממליצה להתחיל טיפול בשיטת הרפואה הסינית, של דיקור וצמחי מרפא. אני מכירה הרבה נשים שהתחילו עם הטיפולים האלה לצורך עיבוי הרירית ואני לא מכירה אחת שזה לא עזר לה.

שיר5520

New member
יש חדש???

יש חדש???
נשמח לשמוע מה אמרו הרופאים ומה החלטת לעשות?? אנחנו צריכים לדעת אם להתחיל להחזיק אצבעות..

רויצו

New member
אני נוסעת

יש חדש???
נשמח לשמוע מה אמרו הרופאים ומה החלטת לעשות?? אנחנו צריכים לדעת אם להתחיל להחזיק אצבעות..
אני נוסעת
הרירית היתה אתמול 6.4 התיעצתי עם פרופ, משיח ופרופ' זיידמן ושניהם אמרו שכדי לנסוע כי הרירית תלת שכבתית ונראת טוב כך שיש סיכויי הצלחה גבוהים. חוץ מזה הוסיפו לי את המדבקות כך שעד ההחזרה זה יכול להגיע גם ל-7 (עפ"י פרופ' משיח) והקסימום אצלי היה 8 כך שזה לא כל כך נורא ושווה לנסות. תודה על התמיכה ותחזיקו לי אצבעות

רועיבת

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אני נוסעת
הרירית היתה אתמול 6.4 התיעצתי עם פרופ, משיח ופרופ' זיידמן ושניהם אמרו שכדי לנסוע כי הרירית תלת שכבתית ונראת טוב כך שיש סיכויי הצלחה גבוהים. חוץ מזה הוסיפו לי את המדבקות כך שעד ההחזרה זה יכול להגיע גם ל-7 (עפ"י פרופ' משיח) והקסימום אצלי היה 8 כך שזה לא כל כך נורא ושווה לנסות. תודה על התמיכה ותחזיקו לי אצבעות

ayoosh

New member
בהצלחה!!! ../images/Emo65.gif../images/Emo57.gif../images/Emo95.gif../images/Emo140.gif

אני נוסעת
בהצלחה!!!

וכמובן...

a17

New member
נסיעה טובה ../images/Emo160.gif מועילה ומוצלחת

אני נוסעת
נסיעה טובה
מועילה ומוצלחת

vif

New member
מדבקות???../images/Emo13.gif

אני נוסעת
מדבקות???

על זה עוד לא שמעתי ..ספרי לנו ..או שאני הבורה היחידה ושיהיה בהצלחה ונסיעה טובה..זה ממש למחר או לשבוע הבא !+???

a17

New member
מה זה המדבקות האלו ../images/Emo35.gif

מדבקות???

על זה עוד לא שמעתי ..ספרי לנו ..או שאני הבורה היחידה ושיהיה בהצלחה ונסיעה טובה..זה ממש למחר או לשבוע הבא !+???
מה זה המדבקות האלו

יעלה ר

New member
מדבקות

מה זה המדבקות האלו
מדבקות
שלום אין לי מושג איזה סוג של מדבקות המליצו לך לקחת. המדבקות שאני מכירה הן של הורמון האסטרוגן. ולוקחים אותם בעיקר כתוספת לפרוגינובה, לנשים שיש להן בעיה עם צמיחת רירית הרחם, שלא יצא מצב שהן שותות חבילת פרוגינובה ליום. יש כיום בשוק (לאו דווקא בתחום של פוריות) הרבה תרופות שלוקחים אותם דרך העור. את המדבקות מדביקים בגב התחתון - במותנים מאחור - הכמות לפי הוראות הרופא. ומחליפים אותם כל 3 ימים בערך. ניתן להתקלח איתם. זאת האינפורמציה שאני מכירה. מקווה שעזרתי קצת. בהצלחה.

בהצלחה רבה,

אני נוסעת
בהצלחה רבה,
אני נקלטתי ברירית 6.7 וברירית 5.5 אז למה לא? גם לי אמרו שהמבנה חשוב יותר מהעובי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה