סקר שישי
.

sabag12

New member
../images/Emo54.gifסקר שישי ../images/Emo194.gif.

מחשבות: 1. הדבר הראשון שאתה חושב עליו בבוקר: 2. ולפני שאתה הולך לישון: 3. מה עובר לך בראש כשאתה לבד במקום כלשהוא ואין מישהו שיעסיק אותך? 4. יש לך פנטזיות או חלומות שאתה רוצה שיתגשמו? 5. כל מה שאתה חושב אתה אומר בקול? צבעים: 6. מה דעתך על ורוד? 7. מה הצבע האהוב עלייך? 8. איזה צבע לדעתך מסמל את החיים שלך עד עכשיו? 9. אם היית צובע ת'בית שלך, באיזה צבע היית בוחר? 10. האם ידעתם ששילוב של כל הצבעים ביחד יוצר לבן באור? אוכל: 11. מה הדבר שאתה הכי אוהב לאכול? 12. אתה אוכל ארוחת בוקר? 13. מה הדבר שבחיים לא תאכל? 14. האם אכלת פעם משהו שבעקבות זה אתה לא אוכל אותו יותר? 15. האם יש משהו שאתה אוהב ואחרים לא מסוגלים לאכול? 16. צמחוני/טבעוני/אוכל הכל...מה אתה? 17. טעמת פעם אוכל של כלבים? 18. למה? 19. איזה סוג של אוכל אתה אוהב? 20. קרה לך פעם שלא יצא לך לאכול כלום בלי קשר לצום כלשהוא? פנאי: 21. יש לך תחביבים כלשהם? 22. אתה מבצע אותם טוב? 23. איזה כישרון היית רוצה לקבל שאין לך? 24. אתה מתנדב בגוף כלשהוא? 25. אתה עובד? 26. מוסיקה אהובה: 27. מה עדיף: סרט בבית או בקולנוע? 28. מוסיקת מועדונים או קלאסיקה מרגיעה? 29. ריקוד עושה לכם את זה? 30. מה אתה רואה בטלוויזיה בדרך כלל? מי ה.... 31. חבר/ה הכי טוב/ה? 32. החבר הכי מנותק מהמציאות? 33. החבר/ה שאתה רב איתו כמעט כל הזמן? 34. הכי חסר אחריות? 35. הכי נודניק? 36. הכי תינוקי...? 37. הכי יפה/חתיך? 38. החבר שאתה הכי יכול לסמוך עליו? משפחה: 39. אתה קרוב להורים שלך? 40 למי יותר, אמא או אבא? 41. יש לך אחים או אחיות? 42. ואם אין לך, היית רוצה? 43. מה אתה אומר על אימוץ? 44. אתה מחשיב את חיית המחמד שלך כבן/בת משפחה? 45. מי הכי קרוב אליך מקרובי המשפחה (חוץ מאמא או אבא)? 46. יש לך משפחה בחו"ל? סתם שאלות קיטבג: 47. תן ת'שיר הראשון שעולה לך בראש: 48. שם לבן או בת, הראשון שצץ לך במחשבה: 49. בושם אהוב: 50. תכשיט אהוב: 51. התמכרות כלשהיא: 52. יש חבר/ה? 53. דבר שהלכת אליו במקרה ומזה יצא לך הרבה (במובן הטוב כמובן): 54. חלום שחלמת והתגשם:

ADVAM4

New member
אני... ../images/Emo9.gif

מחשבות: 1. הדבר הראשון שאתה חושב עליו בבוקר:"עוד יום מתחיל..." 2. ולפני שאתה הולך לישון:"עוד יום נגמר..." 3. מה עובר לך בראש כשאתה לבד במקום כלשהוא ואין מישהו שיעסיק אותך?חחחח אמממ "אולי אני אעשה כאילו אני מדברת בטלפון.." 4. יש לך פנטזיות או חלומות שאתה רוצה שיתגשמו?כע 5. כל מה שאתה חושב אתה אומר בקול?אממ חחח בדרך כלל צבעים: 6. מה דעתך על ורוד?אממ... אין דעה! 7. מה הצבע האהוב עלייך?שחור 8. איזה צבע לדעתך מסמל את החיים שלך עד עכשיו?כחול 9. אם היית צובע ת'בית שלך, באיזה צבע היית בוחר?סגול או כחול 10. האם ידעתם ששילוב של כל הצבעים ביחד יוצר לבן באור?אמממ לא:) תודה על המידע אוכל: 11. מה הדבר שאתה הכי אוהב לאכול?אוכל של סתבוש:) 12. אתה אוכל ארוחת בוקר?לא.. 13. מה הדבר שבחיים לא תאכל?אממ בשר עוף דגים וכל מיני בעליי חיים 14. האם אכלת פעם משהו שבעקבות זה אתה לא אוכל אותו יותר?כע.. כל מיני דברים חרפים 15. האם יש משהו שאתה אוהב ואחרים לא מסוגלים לאכול?חחחח כע 16. צמחוני/טבעוני/אוכל הכל...מה אתה? צמונית..:) 17. טעמת פעם אוכל של כלבים?לא 18. למה?חחח לא יודעת:) הוא לא אוכל את האוכל שלי אני לא אוכלת את האוכל שלו 19. איזה סוג של אוכל אתה אוהב?מתוק חמוץ.. לא יודעת תלוי מתי 20. קרה לך פעם שלא יצא לך לאכול כלום בלי קשר לצום כלשהוא?כע פנאי: 21. יש לך תחביבים כלשהם?כע 22. אתה מבצע אותם טוב?כע 23. איזה כישרון היית רוצה לקבל שאין לך?לדעת לצייר ): 24. אתה מתנדב בגוף כלשהוא?כע 25. אתה עובד?לא 26. מוסיקה אהובה:רוק ישראלי 27. מה עדיף: סרט בבית או בקולנוע?בבית:) 28. מוסיקת מועדונים או קלאסיקה מרגיעה?קלאסית 29. ריקוד עושה לכם את זה?לא:) 30. מה אתה רואה בטלוויזיה בדרך כלל?כל מיני... בעיקר 24 ועורצי הילדים.. מי ה.... 31. חבר/ה הכי טוב/ה? אין לי כאלה.. 32. החבר הכי מנותק מהמציאות? א. 33. החבר/ה שאתה רב איתו כמעט כל הזמן?ל. 34. הכי חסר אחריות?מ. 35. הכי נודניק?ל. 36. הכי תינוקי...?ל. 37. הכי יפה/חתיך?מ. 38. החבר שאתה הכי יכול לסמוך עליו?א. משפחה: 39. אתה קרוב להורים שלך?אמממ לפעמים 40 למי יותר, אמא או אבא?אמא 41. יש לך אחים או אחיות?כע 42. ואם אין לך, היית רוצה?- 43. מה אתה אומר על אימוץ?דבר טוב. 44. אתה מחשיב את חיית המחמד שלך כבן/בת משפחה?כע 45. מי הכי קרוב אליך מקרובי המשפחה (חוץ מאמא או אבא)?אממ.. אחותי 46. יש לך משפחה בחו"ל?כע סתם שאלות קיטבג: 47. תן ת'שיר הראשון שעולה לך בראש:לך-שילה... חחח אני בדיוק שומעת 48. שם לבן או בת, הראשון שצץ לך במחשבה:שחר 49. בושם אהוב:אממ לא יודעת 50. תכשיט אהוב:הצמידים שלי:) 51. התמכרות כלשהיא:טלוויזיה\= 52. יש חבר/ה?לא 53. דבר שהלכת אליו במקרה ומזה יצא לך הרבה (במובן הטוב כמובן):אמממ כע..כע.. לא צריך לפרט חחח:) 54. חלום שחלמת והתגשם:היה..=0

אני! ../images/Emo9.gif

מחשבות: 1. הדבר הראשון שאתה חושב עליו בבוקר: "איך כבר 7:30?!?!
" 2. ולפני שאתה הולך לישון: על מה יהיה למחרת. 3. מה עובר לך בראש כשאתה לבד במקום כלשהוא ואין מישהו שיעסיק אותך? הממ.. אני קוראת SMSים בפלאפון 4. יש לך פנטזיות או חלומות שאתה רוצה שיתגשמו? למישהו אין? 5. כל מה שאתה חושב אתה אומר בקול? לא צבעים: 6. מה דעתך על ורוד? איכ 7. מה הצבע האהוב עלייך? כחול ושחור 8. איזה צבע לדעתך מסמל את החיים שלך עד עכשיו? ורוד פוקסיה
9. אם היית צובע ת'בית שלך, באיזה צבע היית בוחר? במה שיש לי עכשיו.. מעין אפרסק בהיר כזה 10. האם ידעתם ששילוב של כל הצבעים ביחד יוצר לבן באור? לא אוכל: 11. מה הדבר שאתה הכי אוהב לאכול? צ'יפס 12. אתה אוכל ארוחת בוקר? ב10 בבוקר 13. מה הדבר שבחיים לא תאכל? רגל קרושה! 14. האם אכלת פעם משהו שבעקבות זה אתה לא אוכל אותו יותר? הממ.. גבינות למיניהן. 15. האם יש משהו שאתה אוהב ואחרים לא מסוגלים לאכול? בטח, בעיקר ערבובים שונים של חומוס. 16. צמחוני/טבעוני/אוכל הכל...מה אתה? אוכל הכל. 17. טעמת פעם אוכל של כלבים? לא 18. למה? לא מושך אותי 19. איזה סוג של אוכל אתה אוהב? טעים 20. קרה לך פעם שלא יצא לך לאכול כלום בלי קשר לצום כלשהוא? בוודאי פנאי: 21. יש לך תחביבים כלשהם? כן 22. אתה מבצע אותם טוב? לפעמים 23. איזה כישרון היית רוצה לקבל שאין לך? לרקוד, לצייר, לשיר 24. אתה מתנדב בגוף כלשהוא? לפעמים 25. אתה עובד? כן 26. מוסיקה אהובה: ישראלית 27. מה עדיף: סרט בבית או בקולנוע? בבית 28. מוסיקת מועדונים או קלאסיקה מרגיעה? לא ולא 29. ריקוד עושה לכם את זה? כן 30. מה אתה רואה בטלוויזיה בדרך כלל? ערוץ 3, CSI מי ה.... 31. חבר/ה הכי טוב/ה? לא יעזרו שמות, אז אין לי כוח
32. החבר הכי מנותק מהמציאות? 33. החבר/ה שאתה רב איתו כמעט כל הזמן? 34. הכי חסר אחריות? 35. הכי נודניק? 36. הכי תינוקי...? 37. הכי יפה/חתיך? 38. החבר שאתה הכי יכול לסמוך עליו? משפחה: 39. אתה קרוב להורים שלך? כן 40 למי יותר, אמא או אבא? נראה לי אמא 41. יש לך אחים או אחיות? כן 42. ואם אין לך, היית רוצה? 43. מה אתה אומר על אימוץ? מי שטוב לו... 44. אתה מחשיב את חיית המחמד שלך כבן/בת משפחה? לא 45. מי הכי קרוב אליך מקרובי המשפחה (חוץ מאמא או אבא)? אחותי 46. יש לך משפחה בחו"ל? רחוקה.. סתם שאלות קיטבג: 47. תן ת'שיר הראשון שעולה לך בראש: "ניסים" של עברי לידר 48. שם לבן או בת, הראשון שצץ לך במחשבה: הגר 49. בושם אהוב: wish 50. תכשיט אהוב: צמידי חוטים 51. התמכרות כלשהיא: אינטרנט? 52. יש חבר/ה? לא 53. דבר שהלכת אליו במקרה ומזה יצא לך הרבה (במובן הטוב כמובן): הממ.. פגישות של ועדת תרבות?
54. חלום שחלמת והתגשם: עברי בבי"ס שלי.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

עונה../images/Emo9.gif

מחשבות: 1. הדבר הראשון שאתה חושב עליו בבוקר: סבא שלי
2. ולפני שאתה הולך לישון: אמממ...
לא יודעת... תלוי מה קרה באותו יום. 3. מה עובר לך בראש כשאתה לבד במקום כלשהוא ואין מישהו שיעסיק אותך? "מה זה עושה לך זה שאתה לבד...?"
4. יש לך פנטזיות או חלומות שאתה רוצה שיתגשמו? כן 5. כל מה שאתה חושב אתה אומר בקול? לא צבעים: 6. מה דעתך על ורוד? צבע
7. מה הצבע האהוב עלייך? כחול/סגול 8. איזה צבע לדעתך מסמל את החיים שלך עד עכשיו? אממ לא יודעת
9. אם היית צובע ת'בית שלך, באיזה צבע היית בוחר? לא הייתי משנה את הצבע שלו 10. האם ידעתם ששילוב של כל הצבעים ביחד יוצר לבן באור?
לא אוכל: 11. מה הדבר שאתה הכי אוהב לאכול? אוכל איטלקי 12. אתה אוכל ארוחת בוקר? לא 13. מה הדבר שבחיים לא תאכל? צפרדעים, חלזונות, חזיר וכו'.. 14. האם אכלת פעם משהו שבעקבות זה אתה לא אוכל אותו יותר? כן... ברוקולי 15. האם יש משהו שאתה אוהב ואחרים לא מסוגלים לאכול? לא יודעת 16. צמחוני/טבעוני/אוכל הכל...מה אתה? אוכלת הכל 17. טעמת פעם אוכל של כלבים? לא
18. למה? 19. איזה סוג של אוכל אתה אוהב? איטלקי 20. קרה לך פעם שלא יצא לך לאכול כלום בלי קשר לצום כלשהוא? לא
פנאי: 21. יש לך תחביבים כלשהם? כן 22. אתה מבצע אותם טוב? כן- נראה לי. 23. איזה כישרון היית רוצה לקבל שאין לך? ריקוד
24. אתה מתנדב בגוף כלשהוא? לא 25. אתה עובד? לא 26. מוסיקה אהובה: הכל חוץ ממזרחית
27. מה עדיף: סרט בבית או בקולנוע? קולנוע 28. מוסיקת מועדונים או קלאסיקה מרגיעה? באמצע 29. ריקוד עושה לכם את זה? לא^^ 30. מה אתה רואה בטלוויזיה בדרך כלל? הרבה דברים מי ה.... 31. חבר/ה הכי טוב/ה? יעזרו שמות? 32. החבר הכי מנותק מהמציאות? כנ"ל 33. החבר/ה שאתה רב איתו כמעט כל הזמן? כנ"ל 34. הכי חסר אחריות? כנ"ל 35. הכי נודניק? כנ"ל 36. הכי תינוקי...? כנ"ל 37. הכי יפה/חתיך? כנ"ל 38. החבר שאתה הכי יכול לסמוך עליו? כנ"ל משפחה: 39. אתה קרוב להורים שלך? כן בערך... 40 למי יותר, אמא או אבא? שניהם 41. יש לך אחים או אחיות? כן 42. ואם אין לך, היית רוצה? 43. מה אתה אומר על אימוץ? סבבה... 44. אתה מחשיב את חיית המחמד שלך כבן/בת משפחה? לא 45. מי הכי קרוב אליך מקרובי המשפחה (חוץ מאמא או אבא)? שמות לא יעזרו
46. יש לך משפחה בחו"ל? כן סתם שאלות קיטבג: 47. תן ת'שיר הראשון שעולה לך בראש: Addicted 48. שם לבן או בת, הראשון שצץ לך במחשבה: לירון 49. בושם אהוב: אולטרה ויולט 50. תכשיט אהוב: צמיד לרגל/יד 51. התמכרות כלשהיא:
לעברי לידר?
סתם... לא יודעת. 52. יש חבר/ה? לא 53. דבר שהלכת אליו במקרה ומזה יצא לך הרבה (במובן הטוב כמובן): אממממ כלום
54. חלום שחלמת והתגשם:

שלי

מחשבות: 1. הדבר הראשון שאתה חושב עליו בבוקר:כמה אין לי כוח לקום 2. ולפני שאתה הולך לישון: כמה אני לא רוצה להירדם ושיגיע מחר 3. מה עובר לך בראש כשאתה לבד במקום כלשהוא ואין מישהו שיעסיק אותך? למה אני לא הולכת מכאן??? 4. יש לך פנטזיות או חלומות שאתה רוצה שיתגשמו? יש.. 5. כל מה שאתה חושב אתה אומר בקול?ממש לא! צבעים: 6. מה דעתך על ורוד?איכס 7. מה הצבע האהוב עלייך? אין 8. איזה צבע לדעתך מסמל את החיים שלך עד עכשיו?מה זאת השאלה הזאת?? 9. אם היית צובע ת'בית שלך, באיזה צבע היית בוחר? כתום אפרסק כזה או סגול 10. האם ידעתם ששילוב של כל הצבעים ביחד יוצר לבן באור? זה לא יוצר שחור? אוכל: 11. מה הדבר שאתה הכי אוהב לאכול? חלומי 12. אתה אוכל ארוחת בוקר?אני לא 13. מה הדבר שבחיים לא תאכל? בשר 14. האם אכלת פעם משהו שבעקבות זה אתה לא אוכל אותו יותר?לא 15. האם יש משהו שאתה אוהב ואחרים לא מסוגלים לאכול?הרבה 16. צמחוני/טבעוני/אוכל הכל...מה אתה?צמחונית 17. טעמת פעם אוכל של כלבים?לא 18. למה?כי ככה! 19. איזה סוג של אוכל אתה אוהב? יש סוגים לאוכל? 20. קרה לך פעם שלא יצא לך לאכול כלום בלי קשר לצום כלשהוא?כן פנאי: 21. יש לך תחביבים כלשהם? אני אוהבת לצייר ולראות טלוויזיה...מה זה החרא הזה?? 22. אתה מבצע אותם טוב?מעולה! 23. איזה כישרון היית רוצה לקבל שאין לך?משחק 24. אתה מתנדב בגוף כלשהוא?לא 25. אתה עובד?בעבר 26. מוסיקה אהובה: רוק ישראלי 27. מה עדיף: סרט בבית או בקולנוע?בבית 28. מוסיקת מועדונים או קלאסיקה מרגיעה?תלוי איזה מועדונים.. 29. ריקוד עושה לכם את זה?כן 30. מה אתה רואה בטלוויזיה בדרך כלל?אני משתדלת לא מי ה.... 31. חבר/ה הכי טוב/ה?די 32. החבר הכי מנותק מהמציאות?גילבי 33. החבר/ה שאתה רב איתו כמעט כל הזמן?בוב 34. הכי חסר אחריות?לא יודעת 35. הכי נודניק?די 36. הכי תינוקי...?די 37. הכי יפה/חתיך?די 38. החבר שאתה הכי יכול לסמוך עליו?די משפחה: 39. אתה קרוב להורים שלך?לא 40 למי יותר, אמא או אבא?אבא 41. יש לך אחים או אחיות?כן 42. ואם אין לך, היית רוצה?יש לי 43. מה אתה אומר על אימוץ?אחלה 44. אתה מחשיב את חיית המחמד שלך כבן/בת משפחה?אין לי 45. מי הכי קרוב אליך מקרובי המשפחה (חוץ מאמא או אבא)?בת דודה שלי אפרת 46. יש לך משפחה בחו"ל?כן סתם שאלות קיטבג: 47. תן ת'שיר הראשון שעולה לך בראש:תאספי אותי מהריצפה(אני שומעת אותו עכשיו) 48. שם לבן או בת, הראשון שצץ לך במחשבה:עמית 49. בושם אהוב:טומי 50. תכשיט אהוב:הטבעת פיס שלי 51. התמכרות כלשהיא:סיגריות 52. יש חבר/ה?לא 53. דבר שהלכת אליו במקרה ומזה יצא לך הרבה (במובן הטוב כמובן):ההופעה של מטרופולין בחולון 54. חלום שחלמת והתגשם:לא נראה לי שזה באמת קרה

icu 88

New member
שאלון משונה...

מחשבות: 1. הדבר הראשון שאתה חושב עליו בבוקר: לישון עודדד 2. ולפני שאתה הולך לישון: שאני לא זוכרת מה אני אמורה/רוצה לעשות למחרת 3. מה עובר לך בראש כשאתה לבד במקום כלשהוא ואין מישהו שיעסיק אותך? התוכנית שלי לעוף מכאן :) 4. יש לך פנטזיות או חלומות שאתה רוצה שיתגשמו? בטח :) למי אין? 5. כל מה שאתה חושב אתה אומר בקול? חח לא..אבל אני מכירה אנשים שכן.. צבעים: 6. מה דעתך על ורוד? פוי 7. מה הצבע האהוב עלייך? כחול ושחור 8. איזה צבע לדעתך מסמל את החיים שלך עד עכשיו? טחחחח טוב 9. אם היית צובע ת'בית שלך, באיזה צבע היית בוחר? נראה לי שרקע לבן ומלא ציורים עליו..אבל ציורים יפים :) 10. האם ידעתם ששילוב של כל הצבעים ביחד יוצר לבן באור? בטוח? אוכל: 11. מה הדבר שאתה הכי אוהב לאכול? נראה לי ש..פסטה ברוטב שמנת פטריות 12. אתה אוכל ארוחת בוקר? לא 13. מה הדבר שבחיים לא תאכל? ביצי שור!!! חחחח 14. האם אכלת פעם משהו שבעקבות זה אתה לא אוכל אותו יותר? ג'ינג'ר!!! 15. האם יש משהו שאתה אוהב ואחרים לא מסוגלים לאכול? צ'יפס (אמיתי) עם רוטב אלף האיים 16. צמחוני/טבעוני/אוכל הכל...מה אתה? צמחונית 17. טעמת פעם אוכל של כלבים? חס וכרפס! 18. למה? אממ..כי..גועל?! 19. איזה סוג של אוכל אתה אוהב? צמחוני? חח 20. קרה לך פעם שלא יצא לך לאכול כלום בלי קשר לצום כלשהוא? כמעט כל יום \: פנאי: 21. יש לך תחביבים כלשהם? כן 22. אתה מבצע אותם טוב? אני מניחה 23. איזה כישרון היית רוצה לקבל שאין לך? ציור..בעיקר שרטוט של אנשים, נופים, חיות אנד שיט 24. אתה מתנדב בגוף כלשהוא? לא..שנה הבאה שנת שירות :) 25. אתה עובד? כן.. 26. מוסיקה אהובה: רוק, צ'ילאאוט 27. מה עדיף: סרט בבית או בקולנוע? בבית 28. מוסיקת מועדונים או קלאסיקה מרגיעה? תלוי 29. ריקוד עושה לכם את זה? כן..אבל כשאני לבד חחח 30. מה אתה רואה בטלוויזיה בדרך כלל? שטויות :) מי ה.... 31. חבר/ה הכי טוב/ה? אין 32. החבר הכי מנותק מהמציאות? ג'סי! חח 33. החבר/ה שאתה רב איתו כמעט כל הזמן? אין 34. הכי חסר אחריות? שרון 35. הכי נודניק? ג'סי 36. הכי תינוקי...? אין 37. הכי יפה/חתיך? דניאל 38. החבר שאתה הכי יכול לסמוך עליו? אין משפחה: 39. אתה קרוב להורים שלך? רק לאמא 40 למי יותר, אמא או אבא? אמא 41. יש לך אחים או אחיות? אח אחד 42. ואם אין לך, היית רוצה? יש לי 43. מה אתה אומר על אימוץ? אחד מהמעשים היפים! 44. אתה מחשיב את חיית המחמד שלך כבן/בת משפחה? בטח! 45. מי הכי קרוב אליך מקרובי המשפחה (חוץ מאמא או אבא)? ענת (דודה שלי) 46. יש לך משפחה בחו"ל? כןןן ((:) סתם שאלות קיטבג: 47. תן ת'שיר הראשון שעולה לך בראש: Jesse Spencer - Molly Smiles 48. שם לבן או בת, הראשון שצץ לך במחשבה: גאיה ויונתן 49. בושם אהוב: אין חח 50. תכשיט אהוב: השרשרת שלי שאיתי מכיתה ז' 51. התמכרות כלשהיא: אין 52. יש חבר/ה? לא 53. דבר שהלכת אליו במקרה ומזה יצא לך הרבה (במובן הטוב כמובן): לא זוכרת 54. חלום שחלמת והתגשם: הלוואי והיה

למעלה