הקפצה קטנטנה..

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo19.gifשרשור תמונות חדשות של אורלי

משעמם לי אז אני משרשרת תמונוצ חדשות של אורל'וש

שלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

שלום לכולם! ואיייייייייי איזה יופי! פורום של הגדול מכולם! אני שרופה עליו!!!!!!!!!! היתאהבתי בו בשר הטבעות הראשון ושראיתי תשני וחשבתי שאין יותר טוב מזה לא יכול להיות פתאום הוא בא לי אם שודדי הקאריבים וואיייי טוב לפני שאני יתחיל לספר את סיפור חיי אני יפסיק פה. אגב קוראים לי יפעת ואני בת 17 וקצת... מה איתכם? תציגו תצמכם... ויש היום BLACK HAWK DOWN למי שיש YES אז זה בYES4 ועוד משהו קטן נכון ששודדי הקאריביים זה כן סרט ששווה ללכת אליו 4 פעמיים? כי אני הלכתי אליו 4 פעמיים וחברה שלי פה עדיין חושבת שאני משוגעת... חפיף עכשיו יש לי תדי וי די אז אני יחסוף לאמא הרבה כסף.

נראה לי אני מתחילה

שרשור תמונות חדש: אבל אם אתם שמים כאן תמונות של אורלנדו אז שיהיו הכי יפות שלו... הנה כמה משלי, אמנם רק מתוך הסרטים שלו אבל לא משנה...

Lettuce Girl

New member
../images/Emo55.gif../images/Emo42.gifחדשים ותמונות../images/Emo42.gif../images/Emo15.gif

אוקה, אז ככה; ברוכים הבאים כל החדשושים
, הפורום היום בן שבוע ויום בדיוק.
להבא, תשתדלו לפתוח כמה שפחות הודעות חדשות ויותר להגיב להודעות. בכל עמוד פורום יש מקום ל15 הודעות וכשפותחים חדשות זה דוחק את הישנות לעמוד הבא, ככה שאם יש לכם הודעות באותו נושא, אנא שרשרו.

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif../images/Emo42.gif../images/Emo12.gifבו!!!

מה המצב ???????? איך היה החופש ?????????? אז קודם כל ברוכות הבאות לכל החדשות [חרוז
] אני נאזי ב-9 לחודש הבא בת 14 (לא לשכוח
) !!! אממ... באילת היה כייייייףףףףףףףףףףףף רק ששכחתי קרם הגנה ואני נראית עכשיו כמו עגבנייה
וזהו
והבטחתי עוד שירשור וולפייפרים ואני אקיים

Lettuce Girl

New member
../images/Emo55.gifלא רוצה להרוס את החגיגה.../images/Emo15.gif

תראו, אין לי בעיה עם הודעות צ'אטיות בפורום, כי זו רק ההתחלה ומכירים אחד את השני והכל, פעם הבאה, במקום לפתוח הודעה חדשה שדוחקת הודעות אחרות לעמוד הבא, תעשו ניצול שרשור [או בשמו הקצר, ניצלו"ש, ניצ"ש] לשירשור קיים.
וכמובן, לכו כולכן לקרוא את הודעת המנהלת. השקעתי בה הרבה מחשבה ו.. תשתמשו בה.

Miss Pigmelion

New member
פורום אורלנדו בלום?האיש והחלום?|שלד

??? יש כזה דבר??? כנראה שכן!!! יאא!
!!! אז אני חדשה..אין לי ידע רב בנושא אורלנדו בומים למיניהם...אבל יש לי רצון לצפות בתמונות שלו............ לה לה לה..ראיתם? אני אזרחית למופת? משרשרת לשרשור של חדשים וחדשות, או סתם מפגרת שלא הבינה את המשמעות של ההודעה
אני חושבת שהבנתי..לא? אני אני מקוה שאני אהנה!! אהה..שכחתי, אני מיאושונת סטארק בת רייסטלין או לחילופין אלמוג/מוג מוג/ אלמוגית/ אלמוג-ים. 14 מרמת גן העתיד הוא כבר כאן רמת נקייה רמת גם רק שלך......... איזה מהר המקלדת רוששששששששששששששששמתתתתתתתתת........וגם מוחקת מהר.

Miss Pigmelion

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifזה הקפיץ לא???../images/Emo76.gif

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif וולקאאאאאםםםם ../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה למשפחת מעריצות אורלנדו בלום
יש צורך להציג את עצמי???

אוקי, זה בהחלט השרשור הכי ארוך-

שאי פעם ראיתי!!! שלום לכם מעריצי אורלנדו בלום המושלם, אני מצטרפת!! אנא קראו לי בקיצור טל, שמחה להיות פה!! עברתי כרגע על כל התמונות לראות איזה פורסמו כבר ואיזה לא, והנה אני מוסיפה אחת משלי. (כל הזכויות על כך שיש לי תמונה זו שמורות ל...את יודעת מי את
) לולי תפרסמי את התמונה עם הנשיקה!! כזאת תמונה טובה!!

Principessa 17

New member
היי! אני חדשה!

לא ידעתי שנפתח לאורלנדו פורום בתפוז... טוב אז אני נטלי ואני מצטרפת!

../images/Emo55.gif../images/Emo42.gif../images/Emo25.gifוולקאם!!!!!!!!!!

רמת גן...העתיד הוא כבר כאן.. רמת-גן בקידמה רמת גן ירוקה גם שומרים על רמה בלה בלה בלה.. לוזוכרת ת'מילים.. אניוואי..אני מרים בת 15 מרמת-גן(דההההה)... וברוכה הבאה לך!!!!

למעלה