סיכום השבוע

../images/Emo55.gif סיכום השבוע ../images/Emo55.gif

ברכות למצטרפים החדשים:
בלסד דודי, shirhayam, כוכבת חדשה שהפכה להולכת פרוע, moonmagic
_______________________________________________________________ אז מה היה לנו השבוע
פינת הקונוטציה הגאה של EyeSeeYou צוברת תאוצה. השבוע עלו בגורל – רמי פורטיס, אביב גפן, אברי גלעד, הנמלה הפועלת "זי" (מהסרט המצויר antz) ואפילו... שבי מ"פרפר נחמד" |חילזון| *-:... ("ועוד דבש
עם תפוחחחח
, ועוד דבש
עם תפווווחחחח
..."
) Holly devil שוקל לשווק תאי זרע מתוקים קפואים על מקל. תגיד, יש גם בטעם תות?
NEVER - סיכום אחרון לפני הכרזת הזוכים: המועמדים המובילים לתואר חסוד הפורום (עם נקודה 1 בלבד) הם:
דרור22
spainbar המועמד המוביל לתואר מופקר הפורום (עם 14 נקודות) הוא:
EyeSeeYou
הזמנה למסיבות סקס פרועות הובילו לדיון בחייהם ומותם של משפחת ואן-אריק. היה מצחיק. או עצוב. תלוי איך מסתכלים על זה... ושמישהו כבר יחליט היה אריק ואן אריק או לא
לירוי בוידוי חושפני, סיפר איך התוודע לעצמו מול הטלביזיה... ואבא גאה דווקא מעדיף אותם רכים ונעימים...
כתבתו של דן לחמן ב-GoGay, עוררה שלל תגובות. אחת עצבנית במיוחד מהחצי הנשי של ההנהלה. האמת? האדישות של שאר החברים הפורום – מאכזבת
moonmagic חושב שהוא מתוסבך
, שב, תנוח, תשתה משהו ותכיר את החבר´ה. אח"כ נראה מי מתוסבך... שוב הוכחת כמה אתם נפלאים, וקמפארי צירף הוראות לחיים טובים
פינת האקטואליה - אחרי מעצר שני בני 17 שהתנשקו ברחובות ירושלים באשמת "מעשה מגונה בפומבי", ארגן הבית הפתוח הפגנת נשיקה חד-מינית המונית, כדי להבהיר למשטרה שאין מדובר בעשה מגונה, אלא באקט אהבה טבעי. מי היה
השבוע עלילות יניב בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מתכרבלות מתחת לשמיכה עם קלינקס ולורסטין
. החלמה מהירה מתוק
פינת היומולדת: זוהי הפעם הראשונה שאנו חוגגים יומולדת בפורום. זה הזמן להוציא
,
ולפצוח בשירת
"יומולדת חגיגה נחמדת"
אדירה. וילד היומולדת הראשון שלנו, הוא לא אחר מאשר מנהל פורום גאווה: עודד א. מאחלים לך את השנה הטובה ביותר בחייך, עד כה
רוצים שגם לכם ולכן יחגגו יומולדת בפורום? שלחו מסר להנהלה בצירוף תאריך הלידה שלכם (לא חובה לציין שנה
)
פינת האינפורמציה החשובה
: בריכה בצורת זין, באורך 50 מטר, עם שני אשכים עולה בסביבות ה- 80000$. (תודה ל EyeSeeYou) ____________________________________________________________ הסקר הרשמי שאלנו אתכם מהי העונה המועדפת עליכם לסקס ברוב מוחץ (77%) עניתם חורף. 2 חברי פורום אוהבים קיץ 2 מעדיפים שלכת ורק חבר פורום אחד ויחיד בחר באביב. ויש כבר סקר חדש. _____________________________________________________________
פינת הציטוט: (כאן אנחנו בודקים עד כמה אתם באמת מקשיבים לחברי הפורום האחרים
) מיהו חבר הפורום שלטענת אלאדין - כנראה מאוהב בו? וכרגיל – ה
הולך ל EyeSeeYou. האמנם הוא היחיד שמשחק? ____________________________________________________________ מאחלים לכם שתשארו נפלאים כמו שאתם – כולכם ביחד, וכל אחד בנפרד. שנה טובה
איתי ומאי.

EyeSeeYou

New member
מזל טוב עודד../images/Emo70.gif

אני מודה שהתואר "מופקר הפורום" נשמע מביך...למה שלא נשנה אותו ל..הממ.."בעל הניסיון"? הפעם אני לא אענה על פינת הציטוט - נמאס לי לעשות את העבודה של כולם.

Holy Devil

New member
תות... בעע...|סמיילי מקיא|,

אני חושב שנרכב על ההצלחה של יופלה עם השמות, יש למישהו רעיון לשם פיקנטי לאננס.?

EyeSeeYou

New member
אגב שלחתי ליופלה הצעה../images/Emo70.gif

עקב המצב העגום במדינה (מיתון, מלחמה, פיגועים, תאונות דרכים וכו..) חשבתי אולי כדאי לשנות את שמות היוגורטים- תות שפוט תפוז שבוז תפוח עם פצע נפוח אגס מבואס אננס עוד יותר מבואס וניל וקינמון בדיכאון משמש תחת אש פרות הדר במעצר שזיפים במילואים אני מקווה שזה יתפוס...

ELP

New member
אננס...

אננס משונס אננס בלסר ננס ?!?!?!?
אננס עובד שב"ס אננס לובש ברדס אננס הומו שם פס

.m

New member
זה מה שאמרת...

לא הכל כחול, לירוי... בסה"כ התכוונתי להודעה הזאת
mai

Liroy25

New member
ממוש, חודש מאי כבר עבר מזמן!

חוץ מזה תזכירי לנו שוב מי את?

נורא מביך!

אפילו אני לא זוכר מה אמרתי. (האם זה אומר שאני מדבר יותר מדי?) אבל אני רגוע - בכל החודשים שאני כאן אף אחד לא התאהב בי או אפילו הציע לי סטוץ.

EyeSeeYou

New member
נו טוב אני אזכיר לך

התשובה היא אבא גאה... אבל אל דאגה למעשה כולנו מאוהבים בך בסתר, אתה התבלין של חיינו (המממ מאיפה זה מוכר לי...)

גם לי זה מוכר

ואני ממש לא זוכר מאיפה. אוי, אבא גאה? הוא נשוי ועם ילד. הלך עלי.

למעלה