יש לנו ילדה קטנה מקסימה

מצב
הנושא נעול.
מתרגשת בשבילכם!!!!

יש לנו ילדה קטנה מקסימה
שמחכה ברוסיה שנבוא לקחת אותה. היא פשוט מתוקה ואנחנו כבר מאוהבים.
כנראה שאנחנו נוסעים בתחילת אוגוסט לנסיעה ראשונה ומקווים שהנסיעה השנייה תהיה בסוף אוגוסט או תחילת ספטמבר.
אם הזמן לא יעבור ממש מהר אני אתחרפן ממש בקרוב. ובקשר לקיטורים מהימים האחרונים... ברגע שהתקשרו לא עמדתי בזה ורצתי לחפש קצת הורמונים בסופר פארם... מה לעשות, אני מכורה. בקרוב אצל כולכם!
מתרגשת בשבילכם!!!!
המון מזל טוב ממני שלא ממש פעילה פה בפורום לאחרונה...

אשת מים

New member
../images/Emo24.gifמזל טוב .

יש לנו ילדה קטנה מקסימה
שמחכה ברוסיה שנבוא לקחת אותה. היא פשוט מתוקה ואנחנו כבר מאוהבים.
כנראה שאנחנו נוסעים בתחילת אוגוסט לנסיעה ראשונה ומקווים שהנסיעה השנייה תהיה בסוף אוגוסט או תחילת ספטמבר.
אם הזמן לא יעבור ממש מהר אני אתחרפן ממש בקרוב. ובקשר לקיטורים מהימים האחרונים... ברגע שהתקשרו לא עמדתי בזה ורצתי לחפש קצת הורמונים בסופר פארם... מה לעשות, אני מכורה. בקרוב אצל כולכם!
מזל טוב .
לא נמצאת בפורום הרבה אבל מדי פעם משוטטת בו . הודעה הכי משמחת שקראתי היום . המון מזל טוב . מתרגשת יחד איתכם .ומצפה כמובן לסיפורים מהנסיעה .

אוש32

New member
../images/Emo49.gifאני כל כך מתרגשת בשבילך

מזל טוב .
לא נמצאת בפורום הרבה אבל מדי פעם משוטטת בו . הודעה הכי משמחת שקראתי היום . המון מזל טוב . מתרגשת יחד איתכם .ומצפה כמובן לסיפורים מהנסיעה .
אני כל כך מתרגשת בשבילך
נכון שהרבה זמן לא כתבתי כאן אבל כל פעם שנכנסתי היה בעיקר כדי לראות מה חדש איתך, אני חייבת לומר שקראתי את ההודעה שלך בהתרגשות גדולה עם דמעות בעיניים, אני כל כך שמחה בשבילך ומבינה את הקושי של ההמתנה אבל תתנחמי בזה שכל יום שעובר ההמתנה מתקצרת ונותר לך פחות יום להמתין לקטנה שלך, מאחלת לך את כל האושר שבעולם שתהנו ממנה כל רגע והמון מזל טוב

מצב
הנושא נעול.
למעלה