מסרים לשבוע חדש

kikona126

New member
נועה

שרשרי אליה את ההודעה, כי ככה היא לא מקבלת תגובה על ההודעה שלך ויכול להיות שפספסה אותה

../images/Emo57.gif../images/Emo221.gif../images/Emo204.gifמסר ל rogali

התרגשויות ורגשות ממלאים אותך לאחרונה הכל בגדול, כל תחושה כל רגש לפעמים את מרגישה שזה ממש מטלטל אותך. תתחברי תמיד לתחושה שרק טוב צריך להיות לך שהרבה שפע יגיע אליך אל תרפי מהתחושות הללו הן ינתבו אותך לאפיקים שונים מהמוכר לך אך יהוו עבורך שינוי טוב בחיים.
בהצלחה.
טליה

rogali

New member
../images/Emo25.gifאיזה יופי../images/Emo20.gif מרגש ונכון תודה

limud

New member
קסמי אהבה, אשמח מאוד מאוד לקבל ממך מסר

תודה את גדולה נועה

../images/Emo57.gif../images/Emo221.gif../images/Emo204.gifמסר לlimud

הכל נתון בשליטתך הטוב והרע. את צריכה להחליט במהאת בוחרת. את יוצרת הזדמנויות בחייך את מחליטה אם יהיה קשה או קל. גם אם עברת תקופה לא קלה תזכרי שמכחול חייך מצוי בידייך ורק לך יש האפשרות להכניס גוונים אחרים להכניס צבעוניות. לפעמים יש נטייה לחשוב שהדברים קורים בגלל אחרים אבל שמעי סוד ממלאכייך, בידייך הכוח והיכולת לנתב אחרת!!! פוטנציאל להצלחה ולשיגשוג רק תחליטי שזה מה שאת בוחרת שיהיה.
בהצלחה
טליה

limud

New member
פשוט אין לי מילים

ואני מצטטת אותך: (או את המלאכים שלנו) לפעמים יש לנו נטייה לחשוב שהדברים קורים בגלל אחרים באמת האשמתי מישהו אחר,ובעצם זאת הייתה החלטה שלי ,לא לעשות מעשה כלשהוא. את כל כך צודקת נגעת בידיוק בנקודה " העיקרית בחיי. ומאוד בא לי לשתף,למרות כל המודעות שלי וכל מה שאני יודעת ועושה , ואני זאת שתמיד מייעצת לאחרים מכורח תפקידי, מסתבר שלפעמים הסנדלר הולך יחף. אפשר לקבוע איתך פגישה??? נשיקות ואין לך מושג כמה ריגשת אותי... נועה

למעלה