אחרי צפיה בפרק 1 של עונה 6 שני NY

ori f

New member
../images/Emo58.gif אחרי צפיה בפרק 1 של עונה 6 שני NY

אני חייבת להגיד לכם שהייתי מאוד מאוכזבת.. כלומר, אחרי צפיה חלקית בעונה 5 של ניו יורק (שהייתה עלובה למדי) לא היו לי ציפיות לעונה החדשה. וצדקתי- הפרק היה משעמם, טיפשי, עשוי רע ולא אמין. מה היה הקטע עם דני? תוך חמש שניות מודיעים לנו שהוא על כיסא גלגלים והדמות שלו הופכת להיות מעצבנת אפילו יותר ממה שהיא הפכה להיות בעונה שעברה. גם מערכת היחסים שלו עם לינזי ממש חסרת טעם ומשעממת (אף פעם לא אהבתי אותם ביחד ואני אפילו יותר דוגלת בעמדתי עכשיו) ומה לעזאזל היה הקטע עם סטלה ואדם? הבזק מוזר של שניהם ביחד שלא זכה לשום יחס עד לשניה האחרונה שבה היא מכריזה שזו הייתה טעות והם לא יעשו את זה שוב והוא הולך משם בחיוך ובהסכמה. מה לעזאזל? מילא שבין השניים האלה יהיה משהו (מה שמאוד מוזר ומאכזב בעקבות העובדה שלא היה לזה רמז קטנטן במהלך הפרקים שקדמו לו, ושתמיד קיוויתי שהיא תהיה עם מק) אבל הדרך שבה הם העבירו את זה השאירה אותי ספק המומה ספק מגחכת, כי זה היה פשוט טיפשי, לא ממצה ועשוי רע. ניו יורק אף פעם לא השתוותה ללאס וגאס ואף פעם לא הייתה אמינה במיוחד, אבל העונות הראשונות היו חמודות למדי והיה כיף לראות אותן. אבל משהו פשוט השתבש איפשהו בין עונה 4 ל-5. עוד דבר שממש מעצבן אותי זה כל הרגעים "סוחטי הדמעות" שניסו לדחוס לעונה הקודמת וגם הופיעו בפרק הראשון של העונה החדשה. כל השיחות המעצבנות עם דני על כמה "שאסור לו לאבד תקווה" ועל איך "שהוא יהיה אבא מדהים" והרגע הצפוי בסוף שבו הוא הזיז את הרגלים. כל אלה ועוד ממש הוציאו את כל הכיף שהיה פעם בסדרה. אגב, גם הפרק הראשון של העונה העשירית של לאס וגאס היה בינוני למדי, אבל זה לא הפתיע אותי בכלל, כי הסדרה כבר לא מה שהיא הייתה אחרי שגריסום עזב (ווריק, ושרה, שהחזרה שלה הייתה מוזרה ולא מרגשת כמו שציפיתי). מצטערת על החפירה, אבל ממש הייתי צריכה להוציא את זה איפשהו. חדשה פה, אגב.
ממש שמחתי לגלות שיש פורום לסדרה האדירה הזאת. כרגע אני רואה במקביל את עונה 7 ואת עונה 4 (כן, אני מאוד מאחור, אבל גיליתי את נפלאות הסדרה לפני חצי שנה בערך.) מקווה להשתלב

אישה 31

New member
כול מילה נכונה

ראיתי אתמול את הפרק המדובר ולא היה משהו, במיוחד עם הציפיה לראות את הפרק הראשון. אחרי שיראו אליהם בבר. משהו היה חסר אתמול בפרק לא ברור לי מה? התחושה גם שהם הגיעו לפתרון יותר מידי מהר. אבל בעונות הקודמות היו פרקים טובים על השואה היה פרק מעולה. יש פרקים על המטריד של מק שגם טוב, כי זה קו עלילה בעונה. ואיפה את רואה את העונות?

hell yeah22

New member
לא ממש מסכים עם מה שאמרת

קודם כל עונה 5 בכלל לא היתה עלובה, היו שם הרבה פרקים טובים, אני יודע כי תרגמתי את רובם. לגבי כיסא הגלגלים שבו דני נמצא בתחילת עונה 6- הראו בסוף עונה 5 את הירי על הבר והראו שלולית דם. חבל שלא עקבת. דווקא היחסים של דני ולינדסי יהיו יותר מעניינים, לראות איך אפשר לעבוד במעבדת פשע כשאתה בכיסא גלגלים. נראה לי שסטלה ואדם שכבו, לפי התמונות שהראו בתחילת הפרק. אני בטוח שיתייחסו לזה בהמשך העונה. שיהיה לך המשך צפייה מהנה :)

ori f

New member
טוב,

ברור שעקבתי אחרי כל הפרקים, וברור שראיתי את הירי, אבל עדיין העיניין עם דני נראה לי ממש מאולץ ולא מתאים. כמו עוד איזה ניסיון לסחוט קטעים "מרגשים" לעונה. לא אהבתי בכלל את עונה 5 אבל זה עיניין של טעם, אני מניחה. הבנתי שסטלה ואדם שכבו, אבל אני חושבת שהם העבירו את העניין בצורה מאוד רעה. לא נתנו לזה שוב יחס, לא נתנו שום רמזים לכך שזה יקרה בעבר. באמת, אלה שתי דמויות חשובות, ואם משהו מתפתח ביניהם, הצופים מצפים ליחס הוגן לעיניין ולא למעין קטע קרצר וחסר חשיבות בפתיחה ועוד התייחסות מגוכחת בסוף הפרק לנושא. בקשר ליחסים בין דני ולינסי, שוב פעם, זה עיניין של טעם כנראה :) ואישה 31, את העונות אני רואה בהרבה דרכים- את אלה ששודרו בשנה האחרונה בטלויזיה, חלק ראיתי בצפיה ישירה באינטרנט וחלק בהורדות. ^^

למעלה